اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دعا و آرزوی سلامتی برای آقای یزدی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
    زبانم الکن و قلمم قاصر از نوشتن
    دوستان و همراهان گرامی فروم پرسپولیس , به خدا مرا شرمنده اخلاق بسیار عالی و والای خود تان قرار دادید و چشمان کم سو مرا به نور رفتار جوانمردانتان پر سو نمودید و از طرفی نمناک, چرا که واقعا" توانایی به دوش کشیدن این همه محبت را از تک تک شما عزیزان را ندارم و خجل زده در برابر کرم و اخلاق شما یزرگواران می مانم .
    به زبان قاصرم , و به ذهن کندم فشار می آورم تا بهترین تعابیر را خدمت شما عزیزان و دست اندرکاران فروم پرسپولیس ادا نمایم , اما راهی پیدا نمیکنم . الا سر تعظیم به عنوان احترام و ادب در برابرتان فرود آورم .
    و در نهایت بودن در کنار شما عزیزان مایه سعادت و افتخار این حقیر می باشد و شرمنده بزرگواریتان به جهت انتظار در جواب خواهم بود. دوستتان دارم و تک تک شما عزیزان و همراهان را از دیار غربت برادرانه بر پیشانی مبارکتان بوسه میزنم
    از خداوند منان سربلندی , عزت , سلامتی , و موفقیت روز افزون برای شما عزیزان در تمام عرصه های زندگی آرزومندم . و تشکر ویژه ای داشته باشم از مسئولین فروم پرسپو لیس به خاطر بر پایی چنین فضای گرم و صمیمی که مایه مباهات است .
    موفق در خوبی و احسان و آرزوی سلامتی همه شما عزیزان

سلام و عرض ادب جناب یزدی

پروردگار بزرگ را سپاس، چشم به راهتان بودیم و بسیار خوشحال شدیم، امیدوارم همیشه سلامت و سربلند باشید.

سایه تان مستدام
    نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

برگی از درخت نمیافتد مگر به اراده خدا.
      به امید بهبودی تمامی بیماران...خدایا شکرت

نظر

به به ، لبخند را بر لبان ما آوردی ، و با رساندن این خبر خانواده ام نیز خوشحال شدند . امیدوارم همواره در صحت و سلامت باشید .

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
          زبانم الکن و قلمم قاصر از نوشتن
          دوستان و همراهان گرامی فروم پرسپولیس , به خدا مرا شرمنده اخلاق بسیار عالی و والای خود تان قرار دادید و چشمان کم سو مرا به نور رفتار جوانمردانتان پر سو نمودید و از طرفی نمناک, چرا که واقعا" توانایی به دوش کشیدن این همه محبت را از تک تک شما عزیزان را ندارم و خجل زده در برابر کرم و اخلاق شما یزرگواران می مانم .
          به زبان قاصرم , و به ذهن کندم فشار می آورم تا بهترین تعابیر را خدمت شما عزیزان و دست اندرکاران فروم پرسپولیس ادا نمایم , اما راهی پیدا نمیکنم . الا سر تعظیم به عنوان احترام و ادب در برابرتان فرود آورم .
          و در نهایت بودن در کنار شما عزیزان مایه سعادت و افتخار این حقیر می باشد و شرمنده بزرگواریتان به جهت انتظار در جواب خواهم بود. دوستتان دارم و تک تک شما عزیزان و همراهان را از دیار غربت برادرانه بر پیشانی مبارکتان بوسه میزنم
          از خداوند منان سربلندی , عزت , سلامتی , و موفقیت روز افزون برای شما عزیزان در تمام عرصه های زندگی آرزومندم . و تشکر ویژه ای داشته باشم از مسئولین فروم پرسپو لیس به خاطر بر پایی چنین فضای گرم و صمیمی که مایه مباهات است .
          موفق در خوبی و احسان و آرزوی سلامتی همه شما عزیزان
          به به سعید خان خوش آمدی داداش شادمان کردی از خبر سلامتیت
          باز خورد آیینه وجودیتان است اگر قابل باشد این مهر و محبت.
          کسی که مطلب برای دوستانش می نویسد و می خواهد که یاد دهد بیشتر از اینها به گردن ما حق دارد خودتان را دست کم نگیرید .
          دستانت همیشه پرتوان قلبت آکنده از مهر و محبت
          سلامتی همگی یک صلوات بر محمد و ال محمد (ص)
          ایرانی یعنی اییییین
          تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

جناب یزدی عزیز سلام . من از دیروز شروع به مطالعه این تاپیک کردم ، به صفحه 13 و طرح بیماری شما که رسیدم ، طاقتم تمام شد و آموزش رو رها کرده و این تاپیک را پیگیری کردم و وقتی به سلامتی و بازگشت شما رسیدم ، از صمیم قلب خوشحال شدم . خدا رو شکر . شما و دوستان امثال شما ، گوهرهایی هستید که امیدوارم همیشه بدرخشید و شمع انجمن باشید. آرزوی سلامتی ، موفقیت ، شادی و سرافرازی روز افزون برای شما دارم.

نظر

سلام
              بنده هم به عنوان عضوی حقیر از فروم بزرگ ، باسواد و صمیمی پرسپولیس ، بهبودی جناب یزدی رو به ایشون ، خانواده محترمشون و تمامی اساتید و دوستان بزرگوار فروم تبریک میگم و از خداوند بزرگ بهترین آرزوها رو برای تک تک اعضا و بویژه جناب یزدی عزیز دارم.بودن در کنار ایشون مایه مباهات بنده ست. امیدوارم همیشه سرتون سلامت باشه.
              فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
              ----------------------------------------
              forexdive@yahoo.com

نظر

سلام
                خدارا شاکرم و از صمیم دقلب خوشحال که در کنار عزیزان و اساتید بزرگواری چون جناب یزدی عزیز هستم
                امروز این تاپیک رو دیدم و اول شوکه شدم بعد از ان انگار دنیا رو بهم دادن که دیدم شما همچون قبل سالم و سلامتو پرانرژی در کنار دوستان هستید
                الحمدلله خداروشکر
                ارزوی عمری پربار و پربرکت دارم برای شما جناب یزدی و سایر اساتید و دوستان عزیز
                ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

سلام و درود

با تشکر از همه دوستان عزیز و مهربان شرمنده این همه بزرگواری شما عزیزانم امیدوارم که خداوند عمر با عزت و کار پر رونق به همه شما بزرگواران اعطا نماید .
                  اطفا" من را با کلمه استاد خجالت زده نفرمایید چون من دانشجویی در محضر شما عزیزان هستم و اگر چیزی هم از زبانم در فروم جاری میشود درس پس دادن
                  و رفع غلط توسط شما اساتید و بزرگواران است فکر میکنم اگر همان سعید خطاب نمایید بیشتر احساس نزدیکی خواهم کرد . با آرزوی سلامتی همه بچه های
                  این مرزو بوم

تا درودی دیگر بدرود
                  آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                  گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                  آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                  پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                  پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                  پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

جناب آقای یزدی سلام عرض می کنم
                    با اینکه میدانم این موضوع مال الان نیست ولی برخودم واجب دانستم که حرف دلم را بزنم .مریضی و از دست دادن سلامتی شما برای قلب هر کدام از ماها ضربه سنگینی هست بنده به عنوان یک آماتور که یک سال هست در فارکس فعالیت می کنم همیشه برای سلامتی شما دعا میکنم و خداوند را شاکرم که انسان ارزنده ودرستی بسان شما را در میان ما قرار داده تا از آموزه های ایشان بهره مند بشیم جا داره که بخاطر تمامی زحماتی که برای اعتلای سطح تریدری میکشین کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم.
                    در پناه خداوند باشین جناب آقای یزدی بزرگوار

نظر

با ارزوی سلامتی برای دوست و استاد گرامی اقای یزدی

مطمنم که عمل به خوبی انجام میشود و شاهد حضور پرقدرت شما در فروم هستیم

«اللهم انی اسالک بحق ولیک موسی بن جعفر (علیهم السلام) الا عافیتنی فی جوارحی ما ظهر منها و مابطن، و رفعت عنی جمیع الالام و الاسقام یا جواد یا کریم یا رحیم و یا ارحم الراحمین»
                      فیبو دنیای داره که ما ازش دو سه تا چیز بیشتر نمیدونیم.به طرز کشیدنش دقت کن فقط دنبال رسمش روو کف و سقف نباش

نظر

با سلام و درود فراوان به جناب یزدی عزیز
                        هر چند من نه شما رو میشناسم نه هیچ کدام از اعضای این سایت رو اما همیشه به این سایت سر میزنم و به بیشترین پستهایی که ارادت دارم ارسالی های شما عزیز و جناب موسوی و بعضی از عزیزان هست. هر چند ما جزء کاربرانی هستیم که عین شما بزرگواری نداریم تا دانش اندک خود رو عرضه کنیم و باید قدر شما رو دانست که از علم و دانش خودتون برای بچه های سایت دریغ نکردید و همانند ما خسیس نبودید در تبادل اطلاعات.امروز که به سایت سر زدم و دیدم شما گویی مریض بودید و الان انشالله سلامتی تون رو خدا رو شکر دوباره به دست اوردین خیلی خوشحال شدم. از لطف شما اساتید هست که این سایت و سایتهای مشابه هنوز پابرجا و امیدوار کننده هستند. انشالله در پناه حق همیشه موفق سربلند و سلامت باشید.
                        بر سر در مدرسه و اکادمی افلاطون نوشته بوده:
                        گر هندسه نمیدانید وارد نشوید.
                        من میگم گر هندسه و ریاضی نمیدانید و دیدگاه ریاضی ندارید وارد ف.ا.رکس نشوید.و با چارت خالی و فارغ از ایندیکاتور کار کنید.که این همان راه اصلی هست.

نظر

و فکر میکنم خیلی از غافله عقبم . اصلا به زمان ارسال پستها دقت نکردم و الان که فهمیدم با خودم گفتم عزیز دل تو کجایی بابا یک کمی دقت میکردی بعد پست ارسال میکردی.
                          به هر حال اصل نیت دل بوده که جناب یزدی میبخشند امثال بنده رو و همیشه موفق و سلامت باشند.
                          بر سر در مدرسه و اکادمی افلاطون نوشته بوده:
                          گر هندسه نمیدانید وارد نشوید.
                          من میگم گر هندسه و ریاضی نمیدانید و دیدگاه ریاضی ندارید وارد ف.ا.رکس نشوید.و با چارت خالی و فارغ از ایندیکاتور کار کنید.که این همان راه اصلی هست.

نظر

پردازش ...
                          X