اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دعا و آرزوی سلامتی برای آقای یزدی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

از همه دوستان یزدی عزیز میخوام که راس ساعات ( 8 و 12 و 22 ) همگی همزمان فقط برای 2 دقیقه با تمام وجود ذهنمون را کاملا متمرکز کنیم و یزدی عزیز را در سلامتی کامل تصور کنیم.

نظر

با سلام خدمت استاد خودم

جناب یزدی بدون که همه بچه های فروم بهت نیاز دارن پس خیلی خودتو نترسون چون دعای خیر همه این بچه ها دنبالته
      همونجور که تو فروم تحلیل میذاشتی با قدرت و اکثرشم درست بود با همون قدرتم برو تو اتاق عمل و با همون قدرت هم بیا بیرون

چون وقتی یکی از یل های فروم چند وقتی که بعد از عمل نقاهت داره بقیه احساس خلا میکنن

بدون که بیصبرانه انتظارتو میکشیم و با قدرت از اون بالایی آرزوی برگشت سلامتی زود رو داریم

ممنونم

شاگردت
      صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

سعید جان درود بر تو

نبینم غصه خوردنتو
        نبیتم دلسردیتو
        نبینم اون امید و انرژی رو که از فروکش کنه
        نبینم که تسلیم یه تیغ جراحی بشی
        نبینم که از این فکرای سرد روح گرمتو در بر بگیره

خدا بنده هاشو خیلی دوس داره مخصوصا افراد زحمت کشی مثل شما که نتیجه تمام زحمات خودشون رو بی منت در اختیار بچه های این مرز و بوم قرار میدن

ما همه برای سلامتی شما دعا میکنیم تا برگردیپین

برگردین که:
        اول بالا سر خانواده باصفاتون باشین
        بعد هم به همه ما افتخار دوستی با شما و در کنار شما بودن رو داشته باشیم

همچنانکه لذت دوستی، بودن کنار یکدیگر است و دعا برای لحظاتی که در کنار هم نیستیم تا دوباره همدیگر را داشته باشیم

آقا سعید مثل برادر خودم دوستتون دارم، با تمام وجودم براتون از خدای مهربان و سرچشمه تمام پاکی ها خواهان سلامتی هستم.
        باشد که شما را همچنان و قوی تر و محکتم و سالم تر و موفق تر از گذشته در کنارمون داشته باشیم
        آقا سعید این رو بدون بیش از 3000 فکر و قلب پاک و دوست داشتنی پشتیبان و آرزومند سلامتی شماست

به امید دیدار دوباره شما

نظر

سلام خدمت آقا سعید عزیز . روایت است که توسل به امام موسی بن جعفر بسیار شفا دهنده است . من هم به نوبه خودم آرزوی سلامتی و بهروزی برایتان دارم. مطمئنا شما به سلامت باز خواهید گشت و همواره یاری گر خانواده محترم و دوستان ناقابلی همچون من خواهید بود. با احترام

«اللهم انی اسالک بحق ولیک موسی بن جعفر (علیهم السلام) الا عافیتنی فی جوارحی ما ظهر منها و مابطن، و رفعت عنی جمیع الالام و الاسقام یا جواد یا کریم یا رحیم و یا ارحم الراحمین»
          «خدایا از تو مسئلت دارم به حق ولیت امام موسی بن جعفر (ع) (مگر این که ) درد ظاهری و باطنی اعضا و جوارح مرا عافیت بخشی، و همه دردها و ناخوشیها را از آن برطرف سازی، ای بخشنده، ای بزرگوار، ای رحیم، ای مهربانترین مهربانان.»
          http://tadavomteam.com/

Market
          Is Not About Prediction. It Is About Reaction

نظر

برادران حضرت یوسف بعد از اینکه متوجه کار اشتباهشون شدن از پدرشون ، حضرت یعقوب خواستن تا از خداوند براشون طلب آمرزش کنه .... حضرت رفتن و دست به دعا شدن ، از خداوند ندا رسید که چند روز دیگه عاشوراس بزار اون روز دعا کن !

عجب روزهایی در پیش داریم ...

ان شا ا... به حق این روزها خداوند همه مریضها رو بنا به مصلحت خودش شفا بده ... الهی آمین
            التماس دعا
            پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

مرگ دست خداست .
              به امید خدا .
              عجب نبود گر از قرآن نصيبت نيست جزنقشي **** كه از خورشيد جز گرمي نبيند چشم نابينا

نظر

هیچ برگی نمی افتد مگر در اراده خداوند بزرگ......به خداوند اعتماد داشته باش و اجازه بده اراده او انجام شود.به امید روزهای خوب و خبرهای خوب

نظر

یامن اسمه دوا و ذکرو شفا

دوست عزیز جناب یزدی دعا می کنم هر چه زودتر بهبودیتان حاصل شود .

پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;
                  آنها كساني هستند كه خدا هدايتشان كرده،وآنها خردمندانند.(سوره الزمر:آيات17و18)

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                    با سلام و درود خدمت همه سروران گرامم
                    مدتی باعث افتخار من بود تا با حضور خود در فروم بتوانم از تجربیات شما عزیزان و دانش اساتید گرامم بهره مند گردم اما از آنجایی که در این دنیای فانی هیچ چیز ابدی نخواهد بود فی الحال عمر حضور من هم به پایان رسیده .
                    مدتی است که از بیماری رنج میبرم و چون مقدمات علاج آن انجام شده لذا باید تن به تیغ پزشک نهم لذا رفتن راه معلوم و بازگشت آن نامعلوم .
                    الأَمْراضُ وَ الأَوْجاعُ کُلُّها بَرِیْدٌ لِلْمَوْتِ وَ رُسُلٌ لِلْمَوْتِ! فَاِذا حانَ الأَجَلُ أَتى مَلَکُ الْمَوْتِ بِنَفْسِهِ فَقالَ یا أَیُّهَا الْعَبْدُ! کَمْ خَبَر بَعْدَ خَبَر؟ وَ کَمْ رَسُول بَعْدَ رَسُول؟ وَ کَمْ بَرِیْد بَعْدَ بَرِیْد؟ أَنَا الَْخَبُر الَّذِى لَیْسَ بَعْدِى خَبَرٌ!
                    بیماریها و دردها همگى قاصدان مرگ و فرستادگان او هستند، هنگامى که عمر انسان به سر مى رسد، فرشته مرگ مى آید (بیمار از دیدن فرشته مرگ وحشت مى کند و آن را بى مقدمه مى پندارد ولى) به او مى گوید: اى بنده خدا چه اندازه خبر بعد از خبر، و رسول بعد از رسول، و پیک بعد از پیک، براى تو فرستادم؟ اما من آخرین خبرم، و بعد از من، خبرى نیست !

به همین دلیل این آخرین پست من در فروم می باشد . امیدوارم اگر سخنی از زبان جاری گشته تا باعث ناخشنودی کسی گردیده و یا تحلیلی که باعث زیان کسی شده با بزر گواری که در شما عزیزان سراغ دارم این حقیر را مورد عفو و بخشش خود قرار دهید .

اگر مشیت الهی بر آن شد تا دوباره چند روزی را در این دنیای فانی مجالی دوباره دهد باعث افتخارم خواهد بود تا لذت دوباره با هم بودن را در کنار شما عزیزان تجربه ای دوباره کنم و اگر مشیت الهی بر آن شد که جان به صاحب جانان تقدیم کنم امیدوارم مورد حلالیت شما قرارگیرم .
                    برای همه شما سروران آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم همه همواره در تمام عرصه های زندگی موفق و پیروز باشید .
                    انانکه به من بدي کردند مرا هوشيار کردند و آنانکه به من انتقاد کردند راه و رسم زندگي آموختندو انانکه به من بي اعتنايي کردند صبر و تحمل اموختند
                    آنانکه به من خوبي کردند به من مهر و وفا آموختند
                    پس خدايا به همه اينان که باعث تعالي دنيوي و آخروي من شدند خير و نيکيدنيا و اخرت عطا فرما
                    حق یارو نگهدار همه شما باد
                    یزدی
                    استاد محترم
                    متن خداحافظی شما را خواندم. فقط این جمله برایم قابل فهم بود . اگر امکان دارد بیشتر توضیح دهید
                    باعث افتخارم خواهد بود تا لذت دوباره با هم بودن را در کنار شما عزیزان تجربه ای دوباره کنم

نظر

جناب آقای یزدی

از طریق تحلیل های زیبایت با تو آشنا شدیم ، لیک خود را به شما خیلی نزدیکتر می بیینم برایت آرزوی سلامتی و تندرستی از خداوند منان خواستارم . به امید خدا بزودی به این فروم بر می گردی ، بدان که کلیه بچه های این فروم ،از شنیدن بیماری شما غمگین هستند .
                      خداوند یارت باشد.

نظر

عزیز دلم جناب یزدی
                        چه روح بزرگی دارید.
                        این بار نیز چه سخاوتمندانه نه علم وتجربه مادی ات را بلکه صفا .صداقت ومعنویت را به ما اموزش دادید.
                        رجاء واثق دارم با اینهمه دعای خیر دوستان که بدرقه راه شماست.
                        بزودی زود به اغوش گرم خانواده ودوستانت باز خواهید گشت.
                        خیلی دوست داشتنی هستید
                        منتظریم زود برگرد
                        در امان خدا باشید :برادرت حاج عباس
                        مرنج ومرنجان

نظر

سلام اقای یزدی دوست مهربان

تصمیم گرفته بودم که از فرومها فاصله بگیرم و چیزی ننویسم چونکه دیدم چیز بدرد بخوری و مفیدی برای دیگران ندارم ! " رحم الله امرئ عرف قدره " خدا رحمت کند انسانی که ارزش خود را بداند !

امروز متاسفانه این تایپیک دیدم البته پستهای اخیر شما در تایپیک هرچه دارد دل تنگت بگو من را کنجکاو کرد و انها را بحساب روح لطیف شما گذاشتم !
                          بهرحال اقای يزدی اميدوارم هرچه زودتر سلامتی خودتون بدست بياوريد تا اينجا از وجود شما استفاده کنيم !

دعای يک ورشکسته دل شکسته پشت شما خواهد بود!

در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

با سلام در این ماه عزیز ارزوی سلامتی و شادکامی برای تمام دوستان مخصوصا جناب یزدی را از سرور وسالار شهیدان اقا امام حسین ع داریم. امین
                            ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

نظر

امیدوارم به زودی سلامتی کامل همراه با شادی و نشاط بیشتر به شما باز گردد.

نظر

با سلام

من هم برای شما در این روزهای پر برکت دعا میکنم و امیدوارم هر چه زدوتر سلامتی خودتون بدست بیارید .
                                ویرایش توسط علی رضایی : https://www.traderha.com/member/4433-علی-رضایی در ساعت 11-22-2012, 07:13 PM

نظر

پردازش ...
                                X