اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ظهور سیستمی که طوفان به پا خواهد کرد

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام خدمت دوستان گرامی هفته گذشته من دو مثال لایو در کانال تلگرام قرار دادم که یکی نفت و دیگری NZDUSD بود .

مثال نفت بدون نتیجه ماند و بازار واکنشی که انتظار میرفت از خود نشان نداد بنابراین عملا منتفی اعلام شد و بعد مشاهده شد که تصمیم به موقع و درستی اتخاذ شده بود . قبلا هم عرض کرده بودم در صورتی که بزرگان بازار از تصمیم خود صرف نظر کنن بازار در قیمت مورد نظر بی حرکت میماند و همین مورد به عنوان یک نشانه تلقی میشود و میتوان بدون ضرر از بازار خارج شد . در مثال NZDUSD که دیروز اعلام شد قیمت بعد از برخورد به منطقه مورد نظر مشاهده کردید که چگونه بازیگران بزرگ واکنش درخور و قابل انتظاری را از خود نشان دادن و تقریبا دستشان حداقل برای ما رو شده بود .

اگر دقت کرده باشید قیمت فروش را0.7370 اعلام کردم دقیقا از همان نقطه برگشت داشتیم و هچنین اعلام کرده بودم درصورتی تحلیل اعتبار دارد که حداقل 100 پیپ در وهله اول واکنش از خود نشان دهد .

نکته مهمی که اینجا باید عرض کنم اینکه اگر در چارت دقت کنید نیم ساعت قبل از ریزش یک بار قیمت تا 0.7366 بالا امد و نتوانست به قیمت 0.7370 دست پیدا کند و اوردر های ما فعال نشد و تقریبا 70 پیپ ریخت و اینجا خیلی مهم است بدانید این بزرگان بازار بودند که تلاش کردن و قیمت را به هر ترتیبی که بود دوباره به 0.7370 رسوندن که معمولا باعث گمراه شدن تریدر های مبتدی میشوند و اکثر تریدر های مبتدی با تصور اینکه روند برگشته با عجله وارد میشن که متاسفانه خیلی زود هم با ضرر از بازار خارج میشوند .
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 08-28-2016, 08:51 AM دلیل: قراردادن لینک متفرقه خارج از هماهنگی تبلیغات

نظر

دوستان اگر سوالی در خصوص سیستم داشتن میتونن همین جا مطرح کنن . نکات درباره این سیستم زیاد است و انتقال مفاهیم بسیار سخت است . تا اونجایی که فرصت کنم سعی میکنم راهنمایی کنم و به سوالات شما پاسخ خواهم داد . سپاس

نظر

اين جور كه شما ميگين بزرگان بازار همش دارن ضرر ميكنن چون خلاف جهت پوزيشن ميگيرن كه همرو فرييب بدن!

نظر

نوشته اصلی توسط mehdy78 نمایش پست ها
          اين جور كه شما ميگين بزرگان بازار همش دارن ضرر ميكنن چون خلاف جهت پوزيشن ميگيرن كه همرو فرييب بدن!
          منظورش استاپ هانتینگ اگه اشتباه نکنم!
          در این لینک یه سری مطلب در موردشون توضیح داده . معمولا قبل خبرهای مهم این حرکتها رو انجام میدن برای کال کردن حساب جوجه تریدر ها

http://www.investopedia.com/articles...tophunting.aspStop Hunting With The Big Forex Players

نظر

با سلام همگی دوستان
            از شما تشکر میکنم بابت تاپیک ولی فکر میکنید دوستان با این پیچیدگی ها میتونن براحتی تصمیم بگیرن و ترید انجام بدن و شکی واسمون بوجود نیاد!!!
            تشخیص و تحلیل ترند کار راحتیه ولی نیاز به لبه ی خوبی داره که محل ورود و خروج مناسب بده
            موفق باشید
            تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
            تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
            http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

نوشته اصلی توسط Wall Street نمایش پست ها
              دوستان اگر سوالی در خصوص سیستم داشتن میتونن همین جا مطرح کنن . نکات درباره این سیستم زیاد است و انتقال مفاهیم بسیار سخت است . تا اونجایی که فرصت کنم سعی میکنم راهنمایی کنم و به سوالات شما پاسخ خواهم داد . سپاس
              لطفا راهنمایی کنید که چطور متوجه بشیم تریدرهای بزرگ کجا میخوان وارد بشن
              برنامه نویسی متا تریدر ساخت اندیکاتور و اکسپرت درخواستی شما

نظر

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی

نوشته اصلی توسط mehdy78 نمایش پست ها
                این برداشت شما اشتباه است ! نمیدانم چگونه به این نتیجه رسیدید .

اصلا بحث سر این نیست که چه کسی ضرر میکند و چه کسی سود . صحبت سر این است که آیا اکثریت بزرگان بازار موافق خرید یا فروش هستن در فلان قیمت یا نه . تمام.

تمرکز ما فقط روی این قضیه است که ما در کجا و در چه قیمتی باید وارد بازار بشیم که بیشترین هماهنگی را با اکثریت با اتفاق بزرگان بازار و همچنین تریدر های کوچک داشته باشیم .

نباید از این نکته غافل شد که حتی تریدر های کوچک هم میتوانند بزرگان بازار را زمین گیر کنند . کافیست با شناسایی رفتار کلی انها در چارت خودمان غافلگیر نشیم .

نوشته اصلی توسط اسکار نمایش پست ها
                با سلام همگی دوستان
                از شما تشکر میکنم بابت تاپیک ولی فکر میکنید دوستان با این پیچیدگی ها میتونن براحتی تصمیم بگیرن و ترید انجام بدن و شکی واسمون بوجود نیاد!!!
                تشخیص و تحلیل ترند کار راحتیه ولی نیاز به لبه ی خوبی داره که محل ورود و خروج مناسب بده
                موفق باشید
                خواهش میکنم . دوست عزیز باید عرض کنم هر سیستمی پیچیدگی های خاص خود را دارد . این به خود تریدر بستگی دارد که آیا میتواند با این سیستم کار کند یا نه .

ممکنه کسی متوجه کل جزئیات سیستم نشود ولی مطمئن هستم همین الان تریدر های با تجربه ایی هستن که نکات کلیدی را گرفتن و در حال پیاده سازی و اصلاح سیستم های خود هستند .

این سیستم بقدری توانایی دارد که حتی با گفتن همان یک نکته اول یعنی نشان دادن شمای کلی بازار و اینکه چه کسانی در بازار دست دارن و تاثیر گذار هستن ، همین یک نکته باعث تحولی در ایده و نگرش انها خواهد شد و سریعا به اصلاح تفکرات اشتباه قبلی خود دست خواهند زد و از همین امروز روش خود را اصلاح خواهند کرد و راه درست را خواهند رفت .

نوشته اصلی توسط meisam94 نمایش پست ها
                لطفا راهنمایی کنید که چطور متوجه بشیم تریدرهای بزرگ کجا میخوان وارد بشن
                دوست عزیز سوال شما خیلی کلی است . توصیه میکنم یک بار دیگر کل توضیحات سیستم را مطالعه بفرمائید و به صورت جزئی هر قسمتی که متوجه نشدید من در خدمتان هستم .

با تشکر

Wall Streetگرامی
                متاسفانه با توجه به پیام خصوصی ارسال شده در خصوص قرار دادن لینک متفرقه و راه تماس و ویرایش پستهای قبلی، مجددا شاهد تخطی هستیم. لطفا قوانین فروم را رعایت فرمایید.

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 08-28-2016, 02:05 PM

نظر

Wall Streetگرامی
                  متاسفانه با توجه به پیام خصوصی ارسال شده در خصوص قرار دادن لینک متفرقه و راه تماس و ویرایش پستهای قبلی، مجددا شاهد تخطی هستیم. لطفا قوانین فروم را رعایت فرمایید.

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت ناظر محترم فروم

متوجه حرف شما شدم و از قرار دادن لینک خودداری کردم و در این پست آخر من هیچ لینک متفرقه یا آدرس ایمیل قرار ندادم . ولی با این حال شما دوباره اخطار دادید !

دلیل آن چیست ؟! من متوجه نمیشوم لطفا توضیح دهید .

با تشکر

DeltaTrader@

ویرایش توسط Wall Street : https://www.traderha.com/member/21840-wall-street در ساعت 08-28-2016, 03:28 PM

نظر

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت ناظر محترم فروم

متوجه حرف شما شدم و از قرار دادن لینک خودداری کردم و در این پست آخر من هیچ لینک متفرقه یا آدرس ایمیل قرار ندادم . ولی با این حال شما دوباره اخطار دادید !

دلیل آن چیست ؟! من متوجه نمیشوم لطفا توضیح دهید .

با تشکر

DeltaTrader@

دوست عزیز شما در این فروم نباید لینک تلگرام بزاری . علامت @ # $ % برای این فروم لینک حساب میشه

کلا اینجا آخر دنیاست ... هیچ کسی نباید با دیگری تماس داشته باشه .

نظر

با سلام خدمت دوستان گرامی

هفته گذشته در کانال تلگرام توضیحاتی درباره سیستم دادم و همچنین دو مثال لایو داشتیم از USDCAD و GBPUSD . انتظار تقویت دلار آمریکا را داشتیم با توجه به تحلیل انجام شده با سیستم دلتا, اما این تقویت دلار چندان چشمگیر نبود و در آخر هفته هم به وضوح سیستم نشان داد دلار آمریکا سر خبر NFP ابتدا ضعیف خواهد شد و سپس انتظار تقویت آن را باید داشت !
                      یکی از محسنات این سیستم تسلط داشتن بربازار است و هیچ نگرانی از بابت خبرهای مهم نداریم چون میدانیم در نقاطی از مارکت وارد میشویم که هیچ آسیبی به ما نمیتواند بزند و همیشه از سوپرایز شدن ما در بازار جلوگیری میکند .
                      در حقیقت ما میتوانیم بدون نگرانی و حتی بدون بررسی و مانیتورینگ خبرهای مهم فقط و فقط به دستوارت سیستم توجه کنیم و دیگرهیچ .

پوزیشن های ما در حال حاضر فقط فروش NZDUSD از قیمت 0.7370 است که از هفته گذشته همچنان باز است و انتظار داریم در نهایت طی مراحل بعدی به نوبت اهداف بعدی خود را ببیند در صورت هر اتفاقی نگرانی نداریم چون پوزیشن های ما تماما ریسک فری هستند .
                      پوزیشنهای USDCAD و GBPUSD ما هنوز فعال نشده . با توجه به اینکه در این هفته هم انتظار تقویت دلار را با توجه به اهداف سیستم دلتا داریم . بنابراین انتظار داریم در جفت ارز USDCAD با رسیدن قیمت به 1.2950 بار دیگر روند صعودی را از سر گیرد و به هدفهای بالاتری دست پیدا کند . در جفت ارز GBPUSD انتظار فروش پوند از قیمت 1.3380 داشتیم که قیمت نتوانست این قیمت را ببیند در کل این هفته زیاد روی فروش پوند تمرکز نداریم و بیشتر روی فروش دلار کانادا فوکوس خواهیم کرد .در هر صورت اگر در هفته جاری این قیمت ها دیده شد... روند مشخص است و طبق سیستم انتظار واکنش از قیمتهای فوق را داریم و در صورت برخورد قیمت به این نقاط و دیده نشدن واکنش لازم از نقاط فوق طبق دستورالعمل سیستم دلتا میتوانیم بدون ضرر در قیمت ورود از پوزیشن خارج شویم ( در حقیقت نقطه قوت سیستم همین نکته است )

در انتها باید عرض کنم که تصمیم گرفتم آموزش سیستم دلتا و مثال های لایو را فقط در کانال تلگرام قرار بدهم و این کار به دلیل راحت بودن و در دسترس بودن تلگرام برای همه دوستان انجام میدم و در نهایت پس از اتمام آموزش سیستم و ارائه مثالهای بیشتر به همراه نتایج کل سیستم به صورت فایل pdf در این فروم قرار خواهم داد تا مورد استفاده در آینده نیز قرار بگیرد .

در آخر این نکته را عرض کنم که من بابت این آموزش هیچ پولی از کسی درخواست نکردم و نخواهم کرد و این سیستم به صورت کاملا رایگان در اختیار همگان قرار میگرد و این کار جنبه تبلیغاتی ندارد و من آی بی نیستم و هچنین فروشنده سیگنال هم نیستم . قصد من از آموزش سیستم شخصی خودم موفق بودن عملکرد آن و اطمینان از سوده بودن آن است و امیدوارم دوستان این نکته را درک کنند .

با تشکر
                      DeltaTrader

نظر

با سلام خدمت دوستان گرامی

هفته گذشته در کانال تلگرام توضیحاتی درباره سیستم دادم و همچنین دو مثال لایو داشتیم از USDCAD و GBPUSD . انتظار تقویت دلار آمریکا را داشتیم با توجه به تحلیل انجام شده با سیستم دلتا, اما این تقویت دلار چندان چشمگیر نبود و در آخر هفته هم به وضوح سیستم نشان داد دلار آمریکا سر خبر NFP ابتدا ضعیف خواهد شد و سپس انتظار تقویت آن را باید داشت !
                        یکی از محسنات این سیستم تسلط داشتن بربازار است و هیچ نگرانی از بابت خبرهای مهم نداریم چون میدانیم در نقاطی از مارکت وارد میشویم که هیچ آسیبی به ما نمیتواند بزند و همیشه از سوپرایز شدن ما در بازار جلوگیری میکند .
                        در حقیقت ما میتوانیم بدون نگرانی و حتی بدون بررسی و مانیتورینگ خبرهای مهم فقط و فقط به دستوارت سیستم توجه کنیم و دیگرهیچ .

پوزیشن های ما در حال حاضر فقط فروش NZDUSD از قیمت 0.7370 است که از هفته گذشته همچنان باز است و انتظار داریم در نهایت طی مراحل بعدی به نوبت اهداف بعدی خود را ببیند در صورت هر اتفاقی نگرانی نداریم چون پوزیشن های ما تماما ریسک فری هستند .
                        پوزیشنهای USDCAD و GBPUSD ما هنوز فعال نشده . با توجه به اینکه در این هفته هم انتظار تقویت دلار را با توجه به اهداف سیستم دلتا داریم . بنابراین انتظار داریم در جفت ارز USDCAD با رسیدن قیمت به 1.2950 بار دیگر روند صعودی را از سر گیرد و به هدفهای بالاتری دست پیدا کند . در جفت ارز GBPUSD انتظار فروش پوند از قیمت 1.3380 داشتیم که قیمت نتوانست این قیمت را ببیند در کل این هفته زیاد روی فروش پوند تمرکز نداریم و بیشتر روی فروش دلار کانادا فوکوس خواهیم کرد .در هر صورت اگر در هفته جاری این قیمت ها دیده شد... روند مشخص است و طبق سیستم انتظار واکنش از قیمتهای فوق را داریم و در صورت برخورد قیمت به این نقاط و دیده نشدن واکنش لازم از نقاط فوق طبق دستورالعمل سیستم دلتا میتوانیم بدون ضرر در قیمت ورود از پوزیشن خارج شویم ( در حقیقت نقطه قوت سیستم همین نکته است )

در انتها باید عرض کنم که تصمیم گرفتم آموزش سیستم دلتا و مثال های لایو را فقط در کانال تلگرام قرار بدهم و این کار به دلیل راحت بودن و در دسترس بودن تلگرام برای همه دوستان انجام میدم و در نهایت پس از اتمام آموزش سیستم و ارائه مثالهای بیشتر به همراه نتایج کل سیستم به صورت فایل pdf در این فروم قرار خواهم داد تا مورد استفاده در آینده نیز قرار بگیرد .

در آخر این نکته را عرض کنم که من بابت این آموزش هیچ پولی از کسی درخواست نکردم و نخواهم کرد و این سیستم به صورت کاملا رایگان در اختیار همگان قرار میگرد و این کار جنبه تبلیغاتی ندارد و من آی بی نیستم و هچنین فروشنده سیگنال هم نیستم . قصد من از آموزش سیستم شخصی خودم موفق بودن عملکرد آن و اطمینان از سوده بودن آن است و امیدوارم دوستان این نکته را درک کنند .

با تشکر
                        DeltaTrader

با سلام دوست گرامی

با تشکر از به اشتراک گذاشتن دانسته ها و تجربیات خودتون . سوالی که برام پیش اومده اینه که چطوری با این سیستم توانستید جهت و نحوه حرکت خبر مهمی مثل nfp را تشخیص بدید ؟ من متوجه کل سیستم تا حدی شدم و لی ارتباط آن با ترید سر خبر را متاسفانه متوجه نشدم اگر امکانش هست توضیح دهید .

نظر

سلام خسته نباشید
                          اگر امکان دارد نظرتان را در خصوص نفت crude بیان کنید که اینده ان چه می شود ریزشی است یا صعمودی ؟

با تشکر از شما

نظر

عالی بود.ممنون از زحمتی که میکشی
                            مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط بابا قلی میرزا آقای شیرپرورده نمایش پست ها
                              با سلام دوست گرامی

با تشکر از به اشتراک گذاشتن دانسته ها و تجربیات خودتون . سوالی که برام پیش اومده اینه که چطوری با این سیستم توانستید جهت و نحوه حرکت خبر مهمی مثل nfp را تشخیص بدید ؟ من متوجه کل سیستم تا حدی شدم و لی ارتباط آن با ترید سر خبر را متاسفانه متوجه نشدم اگر امکانش هست توضیح دهید .

سلام دوست عزیز ممنون از توجه شما .

باید خدمتتان عرض کنم تحلیلی که با هر سیستمی انجام میشود در صورتی درست جهت روند را تشخیص خواهد داد که همسو و هم جهت انتظارات بزرگان بازار باشد و بزرگان بازار تمام تصمیماتشون بر اساس انتظارات از خبر هاست. در واقع من فقط قیمت را تحلیل میکنم و زمان نتیجه تحلیل ها بیشتر مواقع با زمان اعلان خبرها یکی میشود .

خبرها همیشه در طول تحلیل قیمتها قرار میگیرند و نه در عرض آن .

ببینید یک مثال برای شما میزنم تا بهتر متوجه بشید :

رابطه تحلیل فاندامنتال با تحلیل تکنیکال مثال رابطه اراده خدا با اراده انسان است .
                              ببینید از طرفی گفته شده که همه چیز به دست خداست. مرگ و زندگی، خواستن و نخواستن، انجام شدن و انجام نشدن و حتی ریزش برگ از درخت.
                              از طرفی انسان هم مختار است راه زندگی خود را انتخاب کرده و پی کارش برود. حال ممکن است این راه غلط بوده و او را از هدفش دور کند و یا صحیح بوده و او را به هدف نزدیک کند.

وقتي بين دو موجود هيچ گونه ارتباط علّت و معلولي نباشد، گفته مي شود آن دوموجود در عرض هم قرار دارند. مثلاً درخت، انسان و خورشيد در عرض همند؛ چون هيچ كدام از اينها، علّت و به وجود آورنده ي ديگري نيستند؛ امّا دو موجوديكه يكي از آن ها معلول و ديگري علّت آن است، در طول هم قرار دارند. به اينمعني كه رتبه ي وجودي علّت قبل از رتبه ي وجودي معلول قرار دارد؛ و تا علّت نباشد معلول نيز نخواهد بود.

در واقع در بازارهای مالی قیمت در نهايت به علتي مستقل ختم مي شوند.

لذا گرچه در عالم واقع وجود علتهاي غير مستقل و تاثير گذاري آن ها را مي پذيريم. اما به ناچار اين علتهاي امكاني به علتي ختم مي شود كه خود علت چيز ديگري نبوده و همه بزرگان بازار وبانکها و تریدرهای کوچک در اصل وجود و افعال در نهايت به اخبار نيازمندند.

با تشکر

DeltaTrader

نظر

نوشته اصلی توسط hamkar81 نمایش پست ها
                                سلام خسته نباشید
                                اگر امکان دارد نظرتان را در خصوص نفت crude بیان کنید که اینده ان چه می شود ریزشی است یا صعمودی ؟

با تشکر از شما

سلام دوست عزیز شما هم خسته نباشید

در خصوص تحلیل نفت اگر منظورتان از آینده نفت همان تحلیل سالانه نفت را بخواهید باید عرض کنم متاسفانه سیستم من فقط تحلیل میان مدت انجام میدهد و نتیجه آن حداکثر یک ماه را میتوان پیش بینی کرد و برای تحلیل سالانه باید از سیستم های دیگری استفاده کنید .

این هفته در کانال تلگرام حتما یک تحلیل نفت قرار خواهم داد امیدوارم مورد توجه شما قرار گیرد .

با تشکر
                                DeltaTrader

نظر

پردازش ...
                                X