اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کسب سود مستمر از بازار

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

لينك متاكوتس حساب رو نذاشتين
    ميشه بزارين ببينيم

نظر

دوست عزیز اولین لینک تو امضام لینک mql هست.
      خدمت شما
      https://www.mql5.com/en/signals/183572
      گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

نظر

نوشته اصلی توسط iran_trader نمایش پست ها
        دوست عزیز اولین لینک تو امضام لینک mql هست.
        خدمت شما
        https://www.mql5.com/en/signals/183572
        سلام دوست عزیز
        .اقعا شما معامله گری خوبی هستید
        ولی از نظر مدیریت سرمایه پلن مشخصی ندارید و این باعث میشه که در دراز مدت به بازار بدبین بشید
        من چند روزی هست در فارکس فاکتوری معاملات شما را رصد می کنم .به نظر من اضافه کردن حجم در معاملاتی که در ضرر هستند باید کنترل شود (مثلا همین gbpusd)
        کسی که می تواند در یک ماه 3000 پیپ دربیاورد می تونه از بازار استفاده کنه با استفاده از مدیریت سرمایه مدون و برنامه ریزی شده روی کاغذ می تونه در دراز مدت تریدر بسیار سوددهی شود
        و شجاعت شما را هم تحسین می کنم که معاملات ریل را خود در معرض نقد می گذارید
        موفق باشید
        ابتدا شما را نادیده می گیرند ،سپس به شما می خندند،بعد با شما می جنگند وسرانجام شما پیروز خواهید شد !!!

نظر

٨٩ تا تريد در هفته زياد نيست ؟؟
          اميدواريم بتوني ٤٠ هفته با همين دان ٣٠ درصد دوام بياري

نظر

نوشته اصلی توسط EhsanSh نمایش پست ها
            سلام دوست عزیز
            .اقعا شما معامله گری خوبی هستید
            ولی از نظر مدیریت سرمایه پلن مشخصی ندارید و این باعث میشه که در دراز مدت به بازار بدبین بشید
            من چند روزی هست در بازار تبادلات ارزی فاکتوری معاملات شما را رصد می کنم .به نظر من اضافه کردن حجم در معاملاتی که در ضرر هستند باید کنترل شود (مثلا همین gbpusd)
            کسی که می تواند در یک ماه 3000 پیپ دربیاورد می تونه از بازار استفاده کنه با استفاده از مدیریت سرمایه مدون و برنامه ریزی شده روی کاغذ می تونه در دراز مدت تریدر بسیار سوددهی شود
            و شجاعت شما را هم تحسین می کنم که معاملات ریل را خود در معرض نقد می گذارید
            موفق باشید
            با تشکر از شما دوست عزیز
            حقیقتش اینکه از حسابهای کوچیک نمیشه توقع سود زیاد از بازار داشت.سودی که یه درامد تلقی بشه.پس کلا سه راه وجود داره یا اینکه با یه حساب سنگین کار کنی و مدیریت سرمایه واقعی رو روش پیاده کنی و هر ماه برداشت بزنی یا اینکه رو همین حساب کوچیک کار کنی و توقع سودی بعنوان درامد ازش نداشته باشی و بیشتر به فکر جذب سرمایه و فروش سیگنال باشی.و راه سوم اینکه رو حساب کوچیک ریسک زیادی رو متحمل بشی که این خوب نیست که من فعلا راه سوم رو انتخاب کردم.البته قراره یه مقدار پول به دستم برسه اگه جور بشه همون مسیر اول رو انتخاب و با یه حساب سنگین و با رعایت مدیریت سرمایه واقعی شروع بکار خواهم کرد.
            با ارزوی موفقییت برای شما
            گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

نظر

دوستان جفت ارز یورو دلار اماده صعود....
              تارگت 60 پیپ
              long eurusd for a quick 60 pip
              current price:1.1404
              کلوز در قیمت فعلی
              25 پیپ مثبت

نظر

با تشکر از شما دوست عزیز
                حقیقتش اینکه از حسابهای کوچیک نمیشه توقع سود زیاد از بازار داشت.سودی که یه درامد تلقی بشه.پس کلا سه راه وجود داره یا اینکه با یه حساب سنگین کار کنی و مدیریت سرمایه واقعی رو روش پیاده کنی و هر ماه برداشت بزنی یا اینکه رو همین حساب کوچیک کار کنی و توقع سودی بعنوان درامد ازش نداشته باشی و بیشتر به فکر جذب سرمایه و فروش سیگنال باشی.و راه سوم اینکه رو حساب کوچیک ریسک زیادی رو متحمل بشی که این خوب نیست که من فعلا راه سوم رو انتخاب کردم.البته قراره یه مقدار پول به دستم برسه اگه جور بشه همون مسیر اول رو انتخاب و با یه حساب سنگین و با رعایت مدیریت سرمایه واقعی شروع بکار خواهم کرد.
                با ارزوی موفقییت برای شما
                سلام
                دوست عزیز تبریک بهتون میگم که اقدام به قرار دادن ترید لایو در فروم کردید.
                به نظر من برای سود کردن در بازار به هیچ وجه نیاز به سرمایه زیاد نیست چرا که اگر بتوانی سود کنی حساب کوچک را هم میشه رشد داد و اگه نتونی یک میلیارد دلار را هم در زمان کوچکی خواهی باخت.
                سرمایه زیاد تنها فریبی از جانب بروکر ها برای زیان ماست.
                اگر جای مناقشه نبود با حساب خودم ثابت میکردم این قضیه را اما...
                موفق باشید
                ویرایش توسط WINNER : https://www.traderha.com/member/21188-winner در ساعت 05-11-2016, 08:46 PM

نظر

با رعایت مدیریت سرمایه میتوان پوند را سل کرد...
                  sell gbpusd
                  current price:1.4433
                  first target:
                  1.430000000000

نظر

با رعایت مدیریت سرمایه میتوان پوند را سل کرد...
                    sell gbpusd
                    current price:1.4433
                    first target:
                    1.430000000000
                    کلوز در قیمت فعلی:70 پیپ مثبت

نظر

هفته پنجم نیز با موفقیت به اتمام رسید.مبلغ 210 دلار از حساب برداشت زدم.
                      بالانس اولیه حساب:300 دلار
                      بالانس فعلی حساب:600 دلار
                      مدت زمان افتتاح حساب:پنج هفته
                      درصد سود:500درصد
                      میزان برداشت از حساب:810 دلار
                      تعداد سابسکربتور در سایت متاکوتس: 2 نفر
                      ان شالله هفته اینده با 600 دلار ادامه خواهیم داد.با توجه به اینکه دو نفر سابسکریبد کردن باید ریسک حساب رو مقداری کاهش بدم.
                      با ارزوی موفقیت برای همه دوستان

نظر

سلام دوست عزیز
                        میخواستم حسابم رو ساب سکریب کنم. حساب بنده fibo ndd mt4 هست که در این حساب اسپرید طلا خیلی زیاده حدود 30-40 پیپ که مشکل سازه. اما این حساب لوریج 400 داره که مناسبه. نوع دیگری از حساب mt4 floating هست که اسپرید گلد مناسبه اما این حساب نهایتا لوریج 200 دارد. بنظرتون با مبلغ سرمایه 500 دلار و لوریج 200 اتصال حسابم به حساب شما مشکل ساز نمیشه؟
                        یا امکان این وجود داره که پوزهای گلد شما در حساب بنده کپی نشه؟

نظر

با سلام
                          دوست عزیز نحوه محاسبه اسپرد gold یک کم متفاوته با بقیه جفت ارزها.مقدار اسپرد طلا در بروکرهای مختلف متفاوته و از 4 تا 10 پیپ متغیره.بنابراین مقدار اسپرد طلا در بروکر شما4 پیپه و شما در حساب نوع اولتون مشکلی ندارید.اما در مورد لوریج حساب بستگی به خودتون داره هر چه لوریج حسابتون پایین تر باشه mql بطور اتوماتیک لوریج حساب رو مد نظر قرار میده و پوزیشن هایی که من در حسابم میگیرم با لات کمتری روی حساب شما گرفته میشه.پیشنهاد من اینه که همون حساب نوع اول باز کنید چون هر چه شرایط دو حساب به هم نزدیکتر باشه کیفیت کپی شدن سیگنالها نیز بهتر خواهد بود.
                          موفق باشید.
                          ویرایش توسط iran_trader : https://www.traderha.com/member/7642-iran_trader در ساعت 05-14-2016, 09:19 AM

نظر

استراتژی ورودتون به معاملات چجوری هست؟ با چه روشی کار میکنید؟

نظر

موفق باشید
                              تلگرام :https://t.me/FxTotal

بانک اکسپرت و اندیکاتور

نظر

دوست عزیز این سوال در جاهای مختلف و به بیان های مختلف از من پرسیده شده.ابتدا باید عرض کنم من در حدی نیستم که بخوام کسی رو نصیحت کنم یا مسیر راه رو برای دوستان معین کنم ولی در حد همین تجربه کمی که در این بازار پیدا کردم یه نصیحت میکنم به همه دوستان.من میتونم چند تا عکس مریخ و زهره بندازم رو چارتو بگم من با اصول استرولوژی و تئوریهای گن کار میکنم و حرفهایی از این دست.اما میدونم تنها کمکی که میتونم به دوستانم بکنم اینکه حداقل گمراهشون نکنم از مسیر اصلی.ترید مثل رانندگیه شما هزار تا کتاب در مورد رانندگی صحیح بخون هیچ وقت با خوندن کتاب شما راننده نمیشید اما بعد از اینکه یه مدت رانندگی کنید تجاربی بدست خواهید اورد و کم کم این تجارب وارد ضمیر ناخوداگاه شما خواهد شد و شما بدون اینکه فکر کنید کلاچ گاز کجاست مثل یک ربات رانندگیتون رو انجام میدید.ترید یه همچین چیزیه .شما هزار تا کتاب در مورد الیوت ویو پترنها واگرایی ها و ...بخون هیچ وقت تریدر نمیشید.شما باید ترید رو به معنای واقعی کلمه انجام بدید و کسب تجربه کنید از چارت.اگر واقعا خواهان موفقیت در این بازار هستید پوشه اندیکاتور و اکسپرت رو پاک کنید.شروع کنید به کسب تجربه از اصول تکنیکال ابتدایی.خطوط روند ساپورتها رزیستنسها و ...عادات بد اورتریدینگ و ...رو کم کم کنار خواهید گزاشت بازار مجبورتون میکنه به این اصول احترام بزارید.قول میدم به نقطه ای برسید که نیازی نیست حتی این خطوط رو هم رسم کنید و اگه یه چارت خالی رو بزارن جلوتون بدون هیچ ابزاری مسیر بعدی بازار رو پیش بینی کنید.
                                موفق باشید.

نظر

پردازش ...
                                X