اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معاملات پرایس اکشن

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

قربان در معامله آخر دلیل جابجا کردن استاپ چی بود؟ در ضمن بفرمایید چه مدت در ترید میمونید؟چون در معامله ماقبل آخر در نزدیکی های ورود معامله رو بستید تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط mers نمایش پست ها
      قربان در معامله آخر دلیل جابجا کردن استاپ چی بود؟ در ضمن بفرمایید چه مدت در ترید میمونید؟چون در معامله ماقبل آخر در نزدیکی های ورود معامله رو بستید تشکر
      معامله آخر به دلیل شکسته شدن همزمان سقف کانال و سطح مقاومت انجام شد که پس از ورود قیمت افت کرد و با توجه به کف همان کانال برای کنترل پوزیشن استاپ را تغییر دادم.
      استاپ ها را در وحله اول با حاشیه امنیت بسیار بالا قرار میدم بعد اگر پوزیشن وارد ضرر بشه و تشخیص بدم که میشه با انتقال استاپ به حاشیه امنیت یک مرحله کمتر ضرر را کنترل کنم و در دست آخر اگر شرایط بدتر بشه و باز هم تشخیص بدم که معامله ای که گرفتم صحیح و منطقی بوده اون وقت استاپ را به آخرین حدی که مدیریت ریسک را بر اساسش تنظیم کردم منتقل میکنم.
      در واقع هیچ گاه استاپ را به اندازه کل پذیرشم ( چه از نظر روانی چه از نظر مدیریتی ) قرار نمیدم بلکه اگر مجبور بشم این کار را میکنم
      ترید ها حدودا بین 20 دقیقه تا 5 ساعت باز هستند. که یا با تی پی بسته میشن و یا بریک ایون
      در معامله ما قبل آخر به این دلیل بریک ایون کردم که تشخیص دادم قیمت پر ریسکی را برای ورود انتخاب کردم. هر چند که اگر نمیبستم باز هم با تی پی بسته میشد ولی حفظ سرمایه و سودهای قبلی خودش اولین و بزرگترین سود برای معامله گر هست

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.

================================================== ===============

ورود به معامله با منطق انسانی
      خروج
      از معامله با احساس ماشینی

تنها سه شرط موفقیت در تریدری :
      1 - علم به ضرورت مدیریت سرمایه و پایبندی به آن در عمل 2 - شناخت و کنترل روانی در ترید 3 - یه سیستم ساده و معمولی ولی پایبند به آن

نظر

معامله 39 ام حساب
        تصاویر به ترتیب :
        1 - زمان ورود به پوزیشن 2 - لحظه کلوز پوزیشن 3 - آپدیت جزئیات حساب با احتساب آخرین ترید

خروج

1 - علم به ضرورت مدیریت سرمایه و پایبندی به آن در عمل 2 - شناخت و کنترل روانی در ترید 3 - یه سیستم ساده و معمولی ولی پایبند به آن

نظر

معامله 40 ام با ضرر بسته شد
          یک استاپ شیک و مجلسی و سپس حرکت به سمت سود و تیک پروفیت مورد نظر
          به زودی ویدئویی از مقایسه و بررسی دتایل حساب تا قبل از نتیجه ی این استاپ و دتایل بعد از این استاپ که توسط یکی از اساتید خبره ساخته میشه تو همین تاپیک هم میزام تا شاید کمی اندک برای دیگران مفید باشه

ویرایش توسط .:بهار:. : https://www.traderha.com/member/21746-بهار در ساعت 05-06-2016, 08:23 AM

خروج

نظر

معامله 41
            هر چند که حتی بیشتر از تی پی همیشگی در سود پیشرفت ولی با سود نبستم و بریک ایون بسته شد
            تصاویر به ترتیب :
            1 - زمان ورود به پوزیشن 2 - لحظه کلوز پوزیشن 3 - آپدیت جزئیات حساب با احتساب آخرین ترید

خروج

نظر

به دلیل این که به تازگی موفق به کسب مهارت و تجربه از محضر دکتر اناری عزیز شدم و در ابتدای راه یادگیری از ایشان هستم از این پس معاملات تنها بر روی یرو دلار نخواهد بود و در کنار یرو دلار بر روی یروپند، پنددلار و دلارین هم معامله میکنم تا موقعیت های بیشتری برای تمرین داشته باشم به همین خاطر از مدیر بخش خواهشمندم اسم تاپیک را از معاملات eurusd h1 به معاملات پرایس اکشن تغییر بدن
              ویرایش توسط .:بهار:. : https://www.traderha.com/member/21746-بهار در ساعت 05-06-2016, 08:36 AM

خروج

نظر

دوست عزیز یکی از مهمترین آموزه های دکتر اناری این هست که شما باید حتما ریسک به ریوارد معقولی داشته باشید که متاسفانه در هیچ کدام از تریدهای شما این را نمی توان مشاهده کرد .امیدوارم با تمرین فراوان بتونید در تریدهاتون به این مهم هم دست پیدا کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi_d2088 نمایش پست ها
                  دوست عزیز یکی از مهمترین آموزه های دکتر اناری این هست که شما باید حتما ریسک به ریوارد معقولی داشته باشید که متاسفانه در هیچ کدام از تریدهای شما این را نمی توان مشاهده کرد .امیدوارم با تمرین فراوان بتونید در تریدهاتون به این مهم هم دست پیدا کنید .
                  بله اتفاقا یکی از دلایل بنده برای اشتیاق آموزش توسط ایشان و تمرین زیر نظرشان همین هست که بتوانم ریسک به ریوارد را متعادل تر کنم هر چه باشه نمیشه اهمیت ریسک به ریوارد را انکار کرد ولی نکته ای که وجود داره این هست که درصد موفقیت معاملات 95 درصد و در 41 ترید تنها یکی باضرر بسته شده که اگر همین تناسب در نتایج معاملات ادامه داشته باشه میتوان به رشد حساب در آینده امید داشت
                  درواقع باید دو مورد را ارتقا بدم، یکی همین نسبت ریسک به ریوارد معاملات که شما فرمودید که اگر بتونم بهینه کنم با توجه به گین 95 درصدی معاملات بهره وری حساب خیلی بالاتر میره و دیگری ورود در موقعیت های درست هست چون ضعف در تشخیص سطوح صحیح به وضوح دیده میشه و اون وارد شدن اکثر ترید ها به ضرر و سپس تی پی زدن هست چون این نشان میده جایی که من وارد میشم جایی هست که معامله گران بزرگ سود خود را از بازار گرفته اند و خارج میشوند به همین دلیل در کوتاه مدت به دلیل فشار ناشی از خروج آنها به ضرر وارد میشه و بعد با فشار روندی که وجود داره به سود میرسه. یعنی باید زودتر و در زمانی که بزرگان تشخیص میدن من هم بتونم وارد و با آنها خارج بشم که خداراشکر در ترید های لایوی که از جناب اناری دیدم ایشان به این موضوع تسلط بالایی دارند
                  از این که بنده را دلگرم و باعث امیدواری بیشتر من از شاگردی محضر ایشان کردید خیلی ممنونم

خروج

نظر

با سلام و تشکر از اشتراک تجربیاتتون

تریدهای لایو و مطالب اموزشی جناب اناریرو چطور میشه دنبال کرد ؟؟

نظر

سلام
                      به زودی در همین فروم اطلاعیه دوره آموزشی معامله گری جناب دکتر اناری اطلاع رسانی میشود

نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
                      با سلام و تشکر از اشتراک تجربیاتتون

تریدهای لایو و مطالب اموزشی جناب اناریرو چطور میشه دنبال کرد ؟؟
                      ویرایش توسط Traderha : https://www.traderha.com/member/14002-traderha در ساعت 05-06-2016, 01:04 PM

نظر

من مطمئنم شما با اینجور ترید کردن و رعایت نکردن ریسک به ریوارد در این بازار زیاد دوام نخواهی آورد

نظر

نوشته اصلی توسط .:بهار:. نمایش پست ها
                          مجددا به دلیل عدم امکان ارسال پیام خصوصی به خاطر داشتن کمتر از 30 پست پاسخ عزیزی که پی ام ارسال کرده اند را توی تاپیک قرار میدهم.

نیازی به عذر خواهی نیست بنده اگر هم این موضوع را عنوان کردم تنها از روی کنجکاوی بود و اصلا انتظاری ندارم ولی اعتراف میکنم که با محبت خودتون بنده را شارژ کردید.

و اما پاسخ پی ام
                          روش خاصی برای ترید ندارم عاشق روند هستم و صبر میکنم که روندی شکل بگیره ( این صبر برای تشکیل روند را میتوان در تاریخ های معاملات انجام شده دید. میانگین در هر هفته 3 تا پوزیشن دارم ) برای روند هم تعریف و قانون پیچیده ای ندارم و اصلا کارو برای خودم سخت نکردم در حد ابتدایی شناخت روند ها به چارت نگاه میکنم بعد که روندی را شناسایی کردم منتظر میشم تا موقعیت ورود خوب بهم بده حالا تعریف موقعیت ورود خوب برای من این هست که کندلها جوری شکل بگیرند که بتونم مطمئن بشم که قیمت میخواد در ادامه روند حرکت کنه. حالا تعریف این که کندلها چجور شکلی داشته باشند مطمئن میشم که میخواد روند ادامه بده و اون فقط توجه به بدنه و شادو ها هست درواقع بدنه و شادو ها بهترین و تنها اندیکاتوری هستند که میتونن بگن قیمت در چه وضعیتی در بازار هست و محتمل ترین حرکت قیمت چه خواهد بود. برای تسلط به زبان کندل ها هم تنها کاری کردم این هست که فقط به یک چارت و فقط در یک تایم فریم نگاه میکنم و اون را دنبال میکنم ( که این هم در جزئیات معاملات حساب قابل مشاهده است ). در مورد حد سود و ضرر ها هم همیشه پوزیشنی را میگیرم که بدونم قیمت بین 2 تا 5 برابر تی پی مورد انتظار من را طی خواهد کرد هرگاه تشخیص بدم که قیمت 2 تا 5 برابر تیپی من حرکت خواهد کرد اونوقت تصمیم میگیرم که وارد ترید بشم ( مهم نیست که بتونم تمام حرکت قیمت را که شناسایی کردم پیپ هاش را توی سود خودم قرار بدم مهم اینه که هنر کنم و از کل اون حرکت بتونم حد نیاز خودم را از معاملات تو بازار کسب کنم ) و حالا این که چرا 10 پیپ تی پی انتخاب کردم این هست که این مقدار حرکت قیمت در تایم و ارز معاملاتی من حد اقل حرکتی هست که اگر موقعیت را درست تشخیص داده باشم حرکت خواهد کرد پس اگر ببینم احتمال حرکت 20 تا 50 پیپی هست وارد پوزیشن میشم و بعد به حداقل حرکت اون بسنده میکنم. حد ضرر ها هم پشت کف یا سقف های اخیر میزارم
                          همین چرخه را برای معاملات توی سقف و کف کانال ها هم انجام میدم

درود
                          بهار خانم ایا بعد از دوسال حساب شما همچنان سود اور است .خیلی دوست دارم ببینم ایا موفقیت شما ادامه داشته است ؟چون واقعا شما خوب داشتید از این بازار سود میکردید

نظر

سلام
                            ببخشید اگه ممکنه یه سوال داشتم. خواستم ببینم شاخص داو جونز هک کار می کنید؟ ودوم آیا پلتفرم تحلیل با پلتفرم معاملات برای شما یک هست یا جداگانه کا می کنید. با پلتفرم اف ایکس پرو هم کا میکنین اگه آری شاخص داو جونز تو اون چه نمادی داره وچجوری میارینش؟ ممنون

نظر

سلام دوست عزیز
                              تشکر بابت اینکه به زیبایی روش معامله را با عکس نشان میدهی
                              طوری که کاملا واضح و آموزشی می باسد
                              یک سوال
                              من تازه وارد شدم برای پوزییشن حداقل حجم ها در اکانت میکرو پیام کسری موجودی میزنه
                              مبلغ مورد نیاز برای یک پوزیشن ۰.۱ لات یورو به دلار چقدر باید باشه ؟ ممنون

نظر

پردازش ...
                              X