اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث و گفتگو تاپیک تریدری خلیل عبدالرحمان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

یورو به پوند تریگر خرید !!!

نظر

ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 09-08-2015, 09:23 PM

نظر

خوب ابتدا یورو در برابر دلار آنالیز کردیم و یک نزول قبل از صعود اصلی را محتمل دانستیم و با توجه به اینکه در برابر ین ژاپن که همبسته با دلار هست چنین انتظاری میرود به گمان این تحلیل دقیق تر و صحیح تر باشد

وقتی یورو به پوند صعودی هست :

1- یورو در برابر دلار تقاضا شود و پوند عرضه گردد

2- بورو در برابر دلار تقاضا شود و پوند حالت تثبیتی بگیرد

3- یورو در برابر دلار حالت تثبیتی بگیرد و پوند تضعیف شود

و هر زمان دو ارز در برابر دلار تقاضا یا عرضه شوند ما شاهد یک حالت تثبیتی و رنج هستیم که فعلا چنین بوده ...

با توجه به تحلیل ها فکر کنم سناریو سوم اتفاق بیافته همه تحلیل ها مچ بشه.! نظرتون چیه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
          یورو به پوند تریگر خرید !!!

خوب لبه های سود و ضرر مساوی تقسیم میشه و قراره هرجا که چهار بعد ساختار ، قیمت ، زمان و مومنتوم یه چیز بگن و تریگر بده ما اردر ست کنیم پس همینکارو میکنیم !

ارزش هر پیپ استاندارد روی این جفت ارز 15 دلار و اندی هست . پس پندیگ به صورت بای استاب بر روی قیمت 0.7291 با 61 پیپ استاب لاس که معادل قیمت 0.7230 هست با حجم 0.1 ( دو عدد که فی الواقع بایست 0.11 کاشت اما گرد کردیم ) و تارگت اولیه 0.7352 و تارگت نهایی 0.7470 کاشتیم.

نظر

وقتی طبق اصول پیش بری استرس نداری وقتی استرس نیاشه عجله نداری ، وقتی عجله نباشه تصمیم گیری راحت انجام میشه ، وقتی تصمیم گیری راحت انجام بشه نتایج خیلی بهتر خواهد بود و منطقی پیش خواهید رفت... تماما مراحل روانشناختی هست. فی الواقع ما با عقایدمون در حال معامله هستیم
            ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 09-09-2015, 01:31 AM

نظر

خوب لبه های سود و ضرر مساوی تقسیم میشه و قراره هرجا که چهار بعد ساختار ، قیمت ، زمان و مومنتوم یه چیز بگن و تریگر بده ما اردر ست کنیم پس همینکارو میکنیم !

ارزش هر پیپ استاندارد روی این جفت ارز 15 دلار و اندی هست . پس پندیگ به صورت بای استاب بر روی قیمت 0.7291 با 61 پیپ استاب لاس که معادل قیمت 0.7230 هست با حجم 0.1 ( دو عدد که فی الواقع بایست 0.11 کاشت اما گرد کردیم ) و تارگت اولیه 0.7352 و تارگت نهایی 0.7470 کاشتیم.
              الان این پوزیشن تو ضرر هست ، مقصر کیه ؟

نظر

الان این پوزیشن تو ضرر هست ، مقصر کیه ؟
                هر نتیجه ای باشه عاملش خود منم که کلیک خرید و فروش را فشار دادم . هر زمان آدم ها تونستند مسئولیت تمام زندگی رو بر عهده بگیرند متوجه خواهند شد که چرا در حال حاضر پولدار متوسط یا فقیر هستند ! خیلی ها تقصیر را بر عهده مارکت می اندازند و برخی بروکر را مقصر قلمداد میکنند وقتی چنین باشد مشکلات شناسایی نمیشوند و پیشرفتی هم حاصل نخواهد شد.

بعدا بیشتر صحبت خواهیم کرد ...

نظر

خوب آخر شهریور ماه هستیم و ما برگشتیم در خدمت دوستان باشیم .

بعد از یکماه پس از بازگشایی بخش تریدری هنوز کسی نه حساب دمو نه ریل برای ترید کردن به اشتراک نذاشته !؟؟ خوب هرکس در حال ترید بر روی حسابی هست با ست کردن در سایت متاکوتس یا myfxbook میتواند اینکار را تسهیل کند و در این قسمت یک تاپیک سیگنال ها ، تحلیل ها ... ایجاد نماید .

منم یه خورده کارام راست و ریس کنم بیام ببینم مارکت چی میگه و تریدی میشه کرد یا نه !

نظر

خوب یک تحلیل مجدد بر روی یورو به پوند انجام دادیم منتهی تریدی روی اون انجام نخواهیم داد به دلیل اینکه زیاد کند هست و خوب شد معامله قبلی استاب خورد . ما اینهمه رفتیم و اومدیم هنوز ...

دیروز و امروز در حال راست و ریس کردن کارام بودم هنوز سالار ماشین ها پراید العظما ماشین شویی نبردم و وقت نشده ، به همین علت مثل کنکوری ها رفتم سین هفتگی برای خودم مشخص کردم که نظم دقیق تری تو کارا داشته باشم . قبلنا که دانشجو بودیم و بعد سرباز شدیم نیاز به اینکارا نبود اما خدایش بعد از اتمام اینها آدم احساس خلاء فراوانی میکنه ( کارت ها و لوح ها توی طاقچه گرد خواهند خورد ) چرا که هیچ سدی جلودارش نیست و الان متوجه شدم ملت چرا ازدواج میکنند چون که یکی هست کنترلشون کنه و از خوشی زیادی خارح شوند ( شوخی میکنم دختر خانوم ها ناراحت نشوند ) ما هم فشار زیادی روی مان هست چرا که جنوبی ها زود ازدواج میکنند الاخصوص که زار و زندگی آماده باشه و منم زدم به بیخیالی تمام عیار و گفتم تا اقامت جای نگیرم زن بی زن ... واقعیت با جنس مخالف که میبینم حال نمیکنم چون آدم محدود میشه الاخصوص از شهر های جنوب عمراً ! ها یه زن بگیری باعث پیشرفتت بشه و پوینت های مثبتی داشته باشه خوبه ، اینکه یه زن بگیری آماده بیاد تو زندگیت جولان بده فایده نداره و ما خودمون زرنگ تریم . حداقل یه پاسپورت UK یا USA داشته باشه شوخی میکنم. انسان بایست منطقی ازدواج و عاشقانه زندگی کنه و معیار و ملاک ها بر حسب زیبایی سیرت بزاره و خصوصیات طرف مناسب حال و قابل تامل باشد . شخصاً چون اکثر زمانم پای لب تاب هستم بایست در حیطه کاری خودم ازدواج کنم والی همسری که اینا رو درک نکنه جز عذاب چیزی برای خود و دیگری در بر نخواهد داشت به همین خاطر و خصوصیات ذاتی ام اصلا دوست دختر هم اختیار نمیکنم و امروز به خواهرم گفتم نگاه خطوط تلفن ام بنداز همه شارژ فول هست نشانه چیه؟ گفت خوب خل و چلی . گفتم این گواه بر نبود شخصی در زندگانیم هست.

سین 24 ساعته چرا؟ چون ممکنه تریدری در حال وقوع باشد برای نصف شب هم بایست برنامه گذاشت.

ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 09-22-2015, 07:49 PM

نظر

از فردا پلان این اکانت استارت میزنیم

تایم مادر روزانه

تایم تحلیل و ترید یکساعته

نظر

بعد از یکماه پس از بازگشایی بخش تریدری هنوز کسی نه حساب دمو نه ریل برای ترید کردن به اشتراک نذاشته !؟؟ خوب هرکس در حال ترید بر روی حسابی هست با ست کردن در سایت متاکوتس یا myfxbook میتواند اینکار را تسهیل کند و در این قسمت یک تاپیک سیگنال ها ، تحلیل ها ... ایجاد نماید .

منم یه خورده کارام راست و ریس کنم بیام ببینم مارکت چی میگه و تریدی میشه کرد یا نه !
                        خوب منم همزمان با شما یه حساب ریل خیلی کوچیک باز کردم. واقعیتش تا حالا تو تایم 4 ساعته ترید نکرده بودم. این اکنت درست کردم تا فقط توی این تایم و بر روی استراتژی شخصییم ترید کنم. خوب ابتدای کار که خوب بود ولی نتیجه تا اینجا به قرار زیره:

ویرایش توسط Seyedi : https://www.traderha.com/member/14738-seyedi در ساعت 09-23-2015, 11:11 AM

نظر

معاملات من در طی یک ماه گذشته البته دمو هست
                          Set And Forget

نظر

نوشته اصلی توسط 7484 نمایش پست ها

در حال حاضر روی eurusd تو سودم
                            Set And Forget

نظر

نوشته اصلی توسط Seyedi نمایش پست ها
                              خوب منم همزمان با شما یه حساب ریل خیلی کوچیک باز کردم. واقعیتش تا حالا تو تایم 4 ساعته ترید نکرده بودم. این اکنت درست کردم تا فقط توی این تایم و بر روی استراتژی شخصییم ترید کنم. خوب ابتدای کار که خوب بود ولی نتیجه تا اینجا به قرار زیره:

ترید فاکتورهای زیادی داره از جمله برنامه ریزی ، نظم ، دارا بودن آرامش و تمرکز ، برنامه ریزی در بعد زمان و امورات شخصی و کاری

خوب خیلی از افراد دوست دارند در تام فریم های یکساعته به پایین ترید بشه که سریع نتایج معاملات مشخص بشه یعنی عملاً آستانه صبر و تحمل کمی دارا هستند.

متاسفانه این طرح زود استارت زدم و میبایست میگذاشتم بعد از رست خدمت سربازی و پایه ریزی امورات تجاری ام که با خیال راحت بدون دغدغه پشت سیستم بنشینم. من یکساعت پشت سیستم هستم و دو ساعت بایست دنبال امورات تجاری ام باشم به همین علت ترید در تایم فریم یکساعته واقعاً سخته و بایست با بسته شدن هر کندل یکساعته ، پشت مارکت باشم . دو شغله باشید می بایست در تایم فریم چهارساعته به بالا ترید کنید.

این تاپیک را تغییر نام دادم به تاپیک بحث ها و گفتگو ها و تاپیک دیگری همراستا ایجاد گردیده است برای امورات مستقیم تریدری که آرشیو منظمی را ایجاد کنیم و دوستان به راحتی مطالب و نتایج را یافت کنند.

نظر

نوشته اصلی توسط 7484 نمایش پست ها
                                بسیار عالی

شما میتوانید در بخش زیر حساب معاملاتی دمو خود را به اشتراک بگذارید که یک آرشیو از امورات تریدری خود داشته باشید

http://traderha.com/f134/

نظر

پردازش ...
                                X