اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث و گفتگو تاپیک تریدری خلیل عبدالرحمان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

جناب patriot سلام

بر و بج های نازنین به شما هم سلام ، استاد علی درود بر شما ،

با اجازه از جناب مهندس رحمانی

عزیز به احتمال بایذ امشب راحت بخوابی جون طبق تحلیل زیر قیمت تا سطح 1 مقاومتی پیوت روزانه بالا میاد

ضمنا از این قیمت هم که الان هست دیگه نباید پائین تر بره

البته در تابم بالا تحلبل نکردم منطورم اینه که ایا در پیوت + 1 خارج بشی یا بمونی ،، اطلاع میدم

عوامل مهم تحلیلی اولی تراز 68.2 موج نزولی و دومی فراکتال صعود و تشکیل مثلث هست

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 09-02-2015, 08:22 PM
    تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
    قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
      چقدر مارجین داری؟
      سلام ب جناب علی عزیز که خیلی وقته منتظر تحلیل های زیباتون بودم خیلی مخلصیم والا مارجین حدودا 400 هست.

مرسی واقعا

نظر

نوشته اصلی توسط patriot نمایش پست ها
        سلام ب جناب علی عزیز که خیلی وقته منتظر تحلیل های زیباتون بودم خیلی مخلصیم والا مارجین حدودا 400 هست.

مرسی واقعا
        لطف دارید.....400 دلار مارجین؟

نظر

مارجین

نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
          لطف دارید.....400 دلار مارجین؟

خدمت شما

نظر

نوشته اصلی توسط patriot نمایش پست ها
            خدمت شما

اواخر موج 5 نزولی هست....واقعاً تصمیم سختی هست. اگر فردا کف جدید نزنه میتونید براحتی با ضرر 0 خارج بشید

نظر

با سلام و احترام خدمت همگی

فکر میکنم که تاپیک از رسالت خودش دور شده و با باز کردن یک پوزیشن بدون استاپ و مدیریت سرمایه این همه پست گذاشته شده که هیچ ربطی به تاپیک هم نداشته
              تحلیل و بررسی سهام https://telegram.me/khoobnak
              تحلیل بازار جهانی https://telegram.me/mehdikhoobnak

نظر

نوشته اصلی توسط Hamsafar نمایش پست ها
                با سلام و احترام خدمت همگی

فکر میکنم که تاپیک از رسالت خودش دور شده و با باز کردن یک پوزیشن بدون استاپ و مدیریت سرمایه این همه پست گذاشته شده که هیچ ربطی به تاپیک هم نداشته
                سلام و درود بر شما

چند روزی نخواهم بود مگر تب ام کاهش پیدا کنه و تاب نشستن پشت لب تاب داشته باشم. اینجا هوا دوتای هست . بیرون گرم و داخل منزل سرد ... و افت بدن به خاطر ترک سیگار این دوره تب مارو فعلا زمان بر کرده و انشالله سر فرصت همه مطالب درج شده را به یک تاپیک پرسش و پاسخ منتقل خواهم داد. رسالت ام ترید کردن نیست بلکه شیوه کنترل مدیریت ریسک و پیاده سازی روانشناسی هست . میبینید الان دست به معامله نزدم فشارها از همه طرف وارده و حرف و حدیث طبق طبق صف کشیده... خوب حرف این و اون گوش بدم یا سیستم و سبک و سیاق؟ سه پست اول تاپیک دوستان نخوندن و سر راست رفتن فقط اکانت رو چک میکنند. بابا این اکانت نانو هم حساب نمیشه ، تمرکز مهمه . تا حالا چه سودی در زندگی وجود داشته که در عجله بوده؟ کافیه یک تریگر درست رقم بخوره و بازار رو در یک موج همراهی کنم. آنقدر افزایش حجم در تایم پایین که فرصت ایجاد میشه در اون صورت بگیره که در مخیلات افراد نگنجه این گفت پنج درصد اما ... خوب بدبختی اینه اکثر افراد اسکلپ تریدر هستند و روزانه بایست ترید کنند و روزانه بایست پیپ بگیرند ... خوب کدوم عقاب یا شیر میاد لاشه خواری کنه ؟ البته جسارت نشه مثال هست که بهتر قضیه درک کنه و همه تاج سرن . حالا من اومدم توی کمین واسه کبک ! بگم چون کبک درست حسابی نمیاد لب چشمه بزن بریم چندتا گنجشک بزنیم که گرسنه نمونیم ؟ وقتی یه تیر سوزنی میندازی وسط دسته کبک خیلی هاشون میافتند و کافیه چاقو برداری و اونای که هنوز بال بال میزنند رو سر ببری و از دست نرود. صبور نبودند اولین عامل باخت هست. خوب شد یک نفر در جمع این حرکت پیاده کرد... حال به نظرت تریگر خرید قرار بر زدن بود چند درصد ریسک میشد؟ بیشتر از دو درصد عمرا که وجود داشته باشه. کسی تمام حجم رو در دقیقه اول وارد بازی نمیکنه. کدوم سرمایه دار تمام سرمایه رو ریسک میکنه ؟ این اصول اولیه هست کافیه رعایت بشه .

امیدوارم که دوستمون هرچه زودتر از این وضعیت خارج شوند. شاید میتونم بگم یک سال عمرم صرف کمک به حساب افراد شد و هنوز هنوزه پیام میاد برای کمک... که لازم باشه چند نمونه به روز واسه همین الان میزارم .هیچ انسانی ضرر و سختی کسی رو نمیخواد . چون نمیخوام این تاپیک راه انداختم والی مثل همیشه آروم کارم میکردم و اگر روزانه ترید صورت میگرفت که روزانه تحلیل درج میشد ! خوب تحلیلی تا کنون در بخش های مربوطه درج شدند که موجب ترید شدند ولو که با استاب لاس خارج شده باشم. ترسی نیست ، استاب لاس گذاشتن برای جلوگیری از اشتباهات و از دست ندادن فرصت ها...

حال بد احوالم و اولین بار هست که بیماری چنین مرا از پا درآورده و در باور خودم هم نیست که چنین بیافتم... و از دوستان سپاسگذارم که دوستمان را همراهی میکنید و لذتی که در رفع مشکل افراد هست در تیک پرافیت خوردن خود نیست.

پیروز باشید

نظر

نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
                  درود
                  با برسی امواج که انجام دادم در هیچ تایمی مجاز به خرید نبوده اید حال که دو خرید بدون مدیریت سرمایه داشتید اگر قیمت زیر محدوده 6980رفت و تثبیت شد هر دو پوزیشن راببندید و اگر زیر این محدوده تثبیت نشد ودرکوتاه بالا این محدوده تثبیت شد در اصلاح بهترین کار کلوز پوزیشن ها است
                  دوست عزیز امیدوارم با اصلاحی که انتظار داشتم دو پوزیشنت رابسته باشی

نظر

دو اردر قبل خبر nfp روی gbpusd به حالت buy stop کاشته بودم با 66 پیپ استاب لاس که استاب خورد . البته خوب خوابم برد و نبایست در این وضعیت اردر گذاری میشد . بر حسب شکست سوئینگ اردر کاشته بودم تو سودم رفته بود اتفاقا اما خوب استاب خورد. تتیجه این هفته دو درصد و یک صدم ضرر شد.

این هفته ببینم چطور پیش میره. این هفته هستیم تریگر داد که هیچ ، نداد یک هفته مسافرتم بدون هیچ راه ارتباطی ، فقط تلفن همراه ساده میبرم برای ارتباطات ضروری چرا که واقعا روحیه باختم . نه برای بازار و کار بلکه کلا زندگی ... خستگی زیادی بعد خدمت تو تنم هست و یه جورای هدف گذاریم توی ایام سفرم بایست چیدمان کنم . خوب قبلش دانشگاه بودیم بعدشم خدمت و الان دیگه سدی جلو راه نیست و یا بهتر بگم هیچ عذر و بهانه ای در کار نیست و بایست برای زندگی برنامه دقیق و مدون داشت برای کار ، تفریح همه چیز ... یه جورای سین برای زندگی بایست بنویسم و چندتا تارگت اولیه و ثانویه که مثل موشک سرگردان تاب نخوریم. دیشب به دوستم میگفتم خیلی بد هست آدم زیاد بفهمه ، گفتم وقتی بازار میرم توجه ام به چیزای هست که دیگران از آن غافل اند ، بلفرض چند روز پیش فاتحه دوستم بودم " با ماشین از جاده خارج شده بود " میدیم عده ای فکر شکم و خوردن هستند ، عده ای به فکر کولر و گرمای بدن هستند اما پشت سر من خانواده مرحوم داشتند گریه میکردند نمیتونستم آب از گلو پایین ببرم ، یه خورده حساس شدم به جزئیات زندگی فکر میکنم و میگم خوب فلان ملک خریدم دیگه چی... فلان ماشین هم آوردم بعدش چی ... این از اونجا نشئت میگیره که جو کلی غمناک هست "کشور رو میگم" و زیاد به مرگ فکر میکنم "بیش از حد" خوب اینها انرژی منفی به انسان میده با وجود اینکه از نظر روانشناسی روی خودم کار میکنم و میدونم همه ما برای شاد زیستن در حال تلاش هستیم و واقعا نسبت به خیلی ها شادترم و انرژی مثبت به دیگران میدم اما خوب توجه زیاد به کائنات و مخلوقات و ماوراء طبیعت آدم رو گرفتار چنین افکار یاس و ناامیدی میکنه و برای ریکاوری و انرژی مجدد نیاز به یک سفر و برنامه ریزی دارم.

انشالله هفته جدید رو خوب استارت بزنیم و انتهای هفته به مدت یک هفته نخواهم بود.

شاد و پرسود و موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                      دو اردر قبل خبر nfp روی gbpusd به حالت buy stop کاشته بودم با 66 پیپ استاب لاس که استاب خورد . البته خوب خوابم برد و نبایست در این وضعیت اردر گذاری میشد . بر حسب شکست سوئینگ اردر کاشته بودم تو سودم رفته بود اتفاقا اما خوب استاب خورد. تتیجه این هفته دو درصد و یک صدم ضرر شد.

این هفته ببینم چطور پیش میره. این هفته هستیم تریگر داد که هیچ ، نداد یک هفته مسافرتم بدون هیچ راه ارتباطی ، فقط تلفن همراه ساده میبرم برای ارتباطات ضروری چرا که واقعا روحیه باختم . نه برای بازار و کار بلکه کلا زندگی ... خستگی زیادی بعد خدمت تو تنم هست و یه جورای هدف گذاریم توی ایام سفرم بایست چیدمان کنم . خوب قبلش دانشگاه بودیم بعدشم خدمت و الان دیگه سدی جلو راه نیست و یا بهتر بگم هیچ عذر و بهانه ای در کار نیست و بایست برای زندگی برنامه دقیق و مدون داشت برای کار ، تفریح همه چیز ... یه جورای سین برای زندگی بایست بنویسم و چندتا تارگت اولیه و ثانویه که مثل موشک سرگردان تاب نخوریم. دیشب به دوستم میگفتم خیلی بد هست آدم زیاد بفهمه ، گفتم وقتی بازار میرم توجه ام به چیزای هست که دیگران از آن غافل اند ، بلفرض چند روز پیش فاتحه دوستم بودم " با ماشین از جاده خارج شده بود " میدیم عده ای فکر شکم و خوردن هستند ، عده ای به فکر کولر و گرمای بدن هستند اما پشت سر من خانواده مرحوم داشتند گریه میکردند نمیتونستم آب از گلو پایین ببرم ، یه خورده حساس شدم به جزئیات زندگی فکر میکنم و میگم خوب فلان ملک خریدم دیگه چی... فلان ماشین هم آوردم بعدش چی ... این از اونجا نشئت میگیره که جو کلی غمناک هست "کشور رو میگم" و زیاد به مرگ فکر میکنم "بیش از حد" خوب اینها انرژی منفی به انسان میده با وجود اینکه از نظر روانشناسی روی خودم کار میکنم و میدونم همه ما برای شاد زیستن در حال تلاش هستیم و واقعا نسبت به خیلی ها شادترم و انرژی مثبت به دیگران میدم اما خوب توجه زیاد به کائنات و مخلوقات و ماوراء طبیعت آدم رو گرفتار چنین افکار یاس و ناامیدی میکنه و برای ریکاوری و انرژی مجدد نیاز به یک سفر و برنامه ریزی دارم.

انشالله هفته جدید رو خوب استارت بزنیم و انتهای هفته به مدت یک هفته نخواهم بود.

شاد و پرسود و موفق باشید
                      جناب مهندس سلام

عزیز بزرگوار چیدمان امواج به نحوی بود که بنده هم پیش بینی صعود زود رس ( یعنی موج 5 کوتاه نزولی ) را داشتم ،

بارها بنده ارزوی خودم مبنی بر گداشتن اخبار مهم در پبشانی فوروم را مطرح کرده ام ، دروغ چرا من از بس فکرم مشغول موارد دیگر هست که یادم میره هر روز به سایت های اخبار اقتصادی سر بزنم ، و دیروز اصلا و ابدا نمیدونستم زمان nfp هست ، چون اگر این موارد را بدانیم تصمیمات صحیح تر میگیریم

در مورد بی ارزشی مال و ثروت ، دیگه کسی نیست که عقیده بنده را ندونه ، چون جند سال قبل تا اون دنیا رفتم و برگشتم و فهمیدم زیادی مال هیچ هیچ ارزشی نیست و ارزش همین لحظه هست که فعلا داریم و اینکه این لحظه را چگونه سپری کنیم ، در زدودن غم از دلی یا ازردنش

این تحول مثبت را بهتون تبریک میگم

موسوی
                      تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                      قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

سلام بر یکایک دوستان گل

خیلی از عزیزان لطف نمودند و مرتب حال مارا در نبودمان جویا شدند که جا داره تشکر کنم و اما امور تریدری ، جمعه هفته گذشته همانطور که بیان شد اقدام به اردرگذاری بر اساس شکست سوئینگ به صورت پندینگ اردر بای استاب بر روی پوند به دلار با 66 پیپ استاب لاس کاشته بودم که به دلیل تب بدن خوابم رفت و عملا مدیریتی بر پوزیشن ها هنگام خبر مهم nfp صورت نگرفت و برای این استاب لاس دو عامل کلیدی دخیل میدانم:

1- عجله برای معامله کردند و تریگر بلند مدت ( بعضا میان مدت ) چرا که تحت تاثیر فشارها هستیم و از الان به بعد جز اینجا با کسی بحث تریدری نخواهم داشت.

2- در وضعیت جسمانی کاملاً سالم بایست اقدام به معامله کرد چرا که عمل اتخاذ تصمیم با بدن مریض کاری بسیار عبث و ناخردانه خواهد بود.

خوب در مدت کار تریدری بایست تمام عوامل روحی و دلایل منجر شدن به سود و ضرر ثبت بشه که تشخیص دهیم چند درصد مارکت یا کارگزار در ضرر و سود ما دخیل هستند و چند درصد عامل انسانی و خودمان تاثیر گذار هستیم . ( از دیدگاه دکتر تراپ و خودم روانشناسی و خود فرد ، تمام عامل سود و ضرر هست و اینو میخوایم مورد موشکافی با کار عملی قرار دهیم ، این هدف ما هست )
                        ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 09-07-2015, 07:57 PM

نظر

تحلیل کردم و زوم کردم روی یک ریتریس در audusd برای فروش و روی یک ریتریس برای gbpusd برای خرید ...

بایست یک استراحت کنم تا صبح تحلیل ها اشتراک میگذارم

پس تا بعدا...

نظر

جدول جهت:

پوند به دلار که هیچ

AUDUSD برای فروش

EURJPY برای خرید

USDCAD رنج برای فروش

نظر

یک تحلیل برای بچه های که تایم پایین ترید میکنند

خوب محتمل ترین سناریو پیش روی ما این هست که با جهت همخوانی داره و اگر این ساختار پیاده بشه برای خرید در تایم فریم چهارساعته ( میان مدت ) مهیا میگردد.

نظر

پوند به دلار ، که این آخرین نقشه من واسه این جفت ارز هست که اگر پیاده شد و تریگر داد میگیریم نداد کلا از مارکت واچ خارج خواهد شد . اینهمه جفت ارز ما معطل این شدیم والله

نظر

پردازش ...
                                X