اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تریدهای آزمایشی با بیشترین احتمال موفقیت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

27 اکتبر 2015:
    جفت ارز USD/CHF:

در شکل همانطور که مشاهده میکنیم قیمت خط مقاومت بر اساس قیمت بسته شدن کندل ها (خط سبز پایینی) و خط مقاومت بر اساس بیشترین قیمت کندل ها(خط سبز بالایی) را شکسته است و از طرف دیگر استوکستیک نیز سیگنال ورود را تایید کرده است، با توجه به تنظیمات و شرایط فوق وارد موقعیت خرید شدیم و حد ضرر را در فاصله 68 پیپی نقطه ورود قرار دادیم و نقطه خروج برای یونیت اول را 2 برابر حد ضرر در نظر گرفتم.
    با توجه به اینکه ترید برای 2 روز پیش می باشد در حال حاضر پوزیشن های ما در 77 پیپ سود می باشند (اگرچه تا زمانی که یونیت اول بسته نشود هیچ چیز برای ما مسجل نیست). منتظر هستیم یونیت اول این معامله از بازار خارج شود تا حد ضرر را به نقطه ورود انتقال دهیم.

" ذهن همه چیز است، به هر آنچه بیندیشی همان میشوی "
    بودا

" WAIT PATIENTLY TRADE EFFICIENTLY "

نظر

نوشته اصلی توسط shadravan نمایش پست ها
      26 اکتبر 2015:
      جفت ارز GBP/CAD:

در این جفت ارز به نظر می رسد اماده میشیم برای یک موج 5 به همین دلیل برای ورود به این معامله با شکسته شدن خط مقاومت توسط کندل روز 21 اکتبر میتوانیم وارد معامله شویم که با توجه به پولبکی که توسط کندل روز 23 اکتبر انجام شد در نقطه بسته شدن این کندل وارد بازار شدم.
      حد ضرر در این معامله برابر با 150 پیپ در نظر گرفته شده است و هدف یونیت اول 2 برابر حد ضرر و 300 پیپ بالاتر از نقطه ورود قرار داده شده است.

2 نوامبر 2015:

در ادامه پوزیشن GBP/CAD امروز هر دو یونیت این معامله را در 2.0215 با سود 85 پیپ به ازای هر یونیت خارج کردم.
      علت اینکه تصمیم گرفتم این معامله را ببندم میتونم به روند حرکت فرسایشی پوزیشن طی 8 روز گذشته و همچنین
      کندل های 3 روز اخیر که نشان دهنده فشار فروش در این جفت ارز بود . از طرف دیــــگر هم شکست خط روند با قدرت
      مناسبی از طرف استوکستیک تایید نشده بود و حس خوبی از این مــعامله نمی گرفتــــم. از آنجائیکه معتقدم اگر به
      معامله ای شک داشته باشید و برای توجیح ورود به معامله دنبال دلایل متعدد خواهید گشت باید اعتراف کنم در ورود
      به این معامله به نوعی احساسی عمل کرده بودم و ترجیح دادم بدون استرس باشم تا اینکه این معامله ذهنم را اذیت
      کند. به هر حال اگر این جفت ارز صعودی هم داشته باشد در حال حاضر از حیطه بررسی ما خارج شده است.

بودا

نظر

2 نوامبر 2015:

CHF/JPY:
        کندل های 29 و 28 اکتبر شکست خوبی در باند های بولینگر ایجاد کرده اند، از طرف دیگر کندل 29 اکتبر کندل روز قبل و مقداری از کندل 27 اکتبر را نیز پوشش داده است. سایه پایین کندل 29 اکتبر هم نشان دهنده فشار خریدارها می باشد و به نوعی تاییدیه دیگری برای ورود بر این معامله بود. با توجه به اینکه این کندل ها نیز در یک روند قوی شکل گرفته نشده است و به دلایل بالا به این معامله ورود کردیم.
        یونیت اول معامله با ریسک به ریوارد 1 در نظر گرفته شده است.

بودا

نظر

4 نوامبر 2015:

جفت ارز EUR/CHF:
          دو روز پیش موقعیت معاملاتی خوبی در این جفت ارز به وجود آمد که با توجه به اینکه قیمت در موقعیت مناسبی بود و از طرف دیگر حد ضرر هم تنها 40 پیپ بود با رعایت مدیریت سرمایه وارد معامله شدم و هدف یونیت اول را تقریبا 2 برابر حد ضرر قرار دادم که امروز یونیت اول معامله از بازار خارج شد و برای یونیت دوم حد ضرر را به نقطه ورود منتقل کردم.

ورود به معامله:

خروج یونیت اول:
          بودا

نظر

26 اکتبر 2016 :
            با توجه به شکسته شدن خط روند صعودی بلند مدت EUR/USD با اطمینان خاطر بیشتری دوباره موقعیت فروش باز کردیم که خوشبختانه با خبرهای خوب امشب دلار تقویت شد و یورو دلار ریزش خوبی را انجام داد.
            یونیت اول با را با ریسک به ریوارد 1:2 در نظر گرفته ام و پس از بسته شدن یونیت اول موقعیت دوم را بریک ایون خواهم کرد تا معامله ریسک فری شود. انتظار داریم تا 1.0840 ریزش داشته باشد تا یونیت اول خارج شود.

4 نوامبر 2015:

خب خوشبختانه یونیت اول این معامله هم امروز در 1.0845 با 197 پیپ سود از بازار خارج شد و با خیالی راحت و دلی آسوده حد ضرر یونیت دوم را به نقطه ورود منتقل کردیم.

بودا

نظر

2 نوامبر 2015:

CHF/JPY:
              کندل های 29 و 28 اکتبر شکست خوبی در باند های بولینگر ایجاد کرده اند، از طرف دیگر کندل 29 اکتبر کندل روز قبل و مقداری از کندل 27 اکتبر را نیز پوشش داده است. سایه پایین کندل 29 اکتبر هم نشان دهنده فشار خریدارها می باشد و به نوعی تاییدیه دیگری برای ورود بر این معامله بود. با توجه به اینکه این کندل ها نیز در یک روند قوی شکل گرفته نشده است و به دلایل بالا به این معامله ورود کردیم.
              یونیت اول معامله با ریسک به ریوارد 1 در نظر گرفته شده است.

8 نوامبر 2015:
              هر دو یونیت این معامله را سر به سر خارج شدم. به نظرم میاد که بایستی منتظر نزول باشیم تا صعود.
              ایرادی که این معامله داشت عدم توجه ام به کندل های نزولی قوی بود که چند روز قبل از ورود تشکیل شده بودند.
              بودا

نظر

One has to study for over 20 years to become a family doctor and have an annual income of about $140,000 after the tax. If he has a student loan, then only $105,000 will be left for him every year. How do you expect to become a millionaire through forex trading, while you have not spent even a few months on learning and practising, and while you have not passed the basic and fundamental stages yet?

یک نفر باید برای مدت 20 سال درس بخواند تا دکتر خانواده شود و درآمد سالیانه ای حدود 140،000$ بعد از مالیات داشته باشد. اگر یک وام دانشجویی نیز داشته باشد تنها 105،000 دلار برایش باقی خواهد ماند. چطور میتوانید انتظار داشته باشید از طریق فارکس میلیونر شوید وقتی که حتی چند ماه را برای آموزش و تمرین فارکس نگذاشته باشید و پایه و اساس آن را نیاموخته اید؟!
                بودا

نظر

One has to study for over 20 years to become a family doctor and have an annual income of about $140,000 after the tax. If he has a student loan, then only $105,000 will be left for him every year. How do you expect to become a millionaire through forex trading, while you have not spent even a few months on learning and practising, and while you have not passed the basic and fundamental stages yet?

یک نفر باید برای مدت 20 سال درس بخواند تا دکتر خانواده شود و درآمد سالیانه ای حدود 140،000$ بعد از مالیات داشته باشد. اگر یک وام دانشجویی نیز داشته باشد تنها 105،000 دلار برایش باقی خواهد ماند. چطور میتوانید انتظار داشته باشید از طریق بازار تبادلات ارزی میلیونر شوید وقتی که حتی چند ماه را برای آموزش و تمرین بازار تبادلات ارزی نگذاشته باشید و پایه و اساس آن را نیاموخته اید؟!

کسایی تو این بازار میشناسم که 10 سال دارن 24 ساعت کار میکنن اما دریغ از 2 زار پول ... تازه این 10سال به غیر از اون 15 سال دوران تحصیلاتشون بود . کسی و میشناسم که لیسانس برق داشته از زور بیکاری به امید درامد 8 ساله از صبح تا شب خونه نشین شده به خاطر این کار . نه کار داره ! نه زندگی ! نه درامد ...

کسی و میشناسم که پای چارت سر خبر کات ریت نرخ بهره آمریکا سال 2008 سکته کرد و مرد ! جوان 30 ساله جلوی مونیتور سکته کرد ... باورت میشه

فکر میکنی چند نفر تو این کشور مثل این جونشون از دست دادن ؟! از اون 90 درصد همیشه بازنده میشه آمارشو دراورد .
                  پـــــایان تنهایی آغـــاز بازار است

نظر

نوشته اصلی توسط saeeeed نمایش پست ها
                    کسایی تو این بازار میشناسم که 10 سال دارن 24 ساعت کار میکنن اما دریغ از 2 زار پول ... تازه این 10سال به غیر از اون 15 سال دوران تحصیلاتشون بود . کسی و میشناسم که لیسانس برق داشته از زور بیکاری به امید درامد 8 ساله از صبح تا شب خونه نشین شده به خاطر این کار . نه کار داره ! نه زندگی ! نه درامد ...

کسی و میشناسم که پای چارت سر خبر کات ریت نرخ بهره آمریکا سال 2008 سکته کرد و مرد ! جوان 30 ساله جلوی مونیتور سکته کرد ... باورت میشه

فکر میکنی چند نفر تو این کشور مثل این جونشون از دست دادن ؟! از اون 90 درصد همیشه بازنده میشه آمارشو دراورد .
                    سعیدعزیز
                    اگر فکر میکنید در این بازار نمیشه درآمدی داشت پس شما اینجاچیکار میکنید؟
                    چرا فکر میکنیم اگر کسی 10 سال کاری رو انجام داده میتونه متخصصاون کار باشه!؟ کسی که 10 سال کاری رو انجام بده و به نتیجه نرسه مطمئنا داره راه رو اشتباه میره.
                    چرا هیچ وقت با خودمون فکر نکنیم اگر بقیه تونستن پس من هم میتونم؟
                    به نظر شما کسی که لیسانس برق داشته و 8 سال به امید درآمدنشسته خونه و 24 ساعته پای چارت بوده انسان عاقلی بوده؟! به نظر من اگر 2 سال ازاون 8 سال رو دنبال کار میگشت بالاخره کار پیدا می کرد و بعد با ذهنی آسوده میتونست به این بازار فکر کنه. دوست عزیز اگر ما موفق به انجام کاری نمیشیم تنها خودمون مقصریم. آدم عاقل وقتی که شکست میخوره باید دلیل شکستش رو پیدا کنه نه اینکه عدم موفقیتش رو به ابر و باد و مه و خورشید و فلک ربط بده.
                    چرا با خودمون فکر نکنیم اگر حتی 5 درصد تونستن از این بازارسود کنن چرا ما نتونیم؟ افرادی که از این بازار سود میکنند نه نابغه بودند نه چیزی، افراد عادی بودند مثل من و شما ولی مطمئنا تغییراتی ایجاد کردند که تونستن به موفقیت برسن. انتظار اینکه با رویه ناموفق گذشته موفق بشیم بزرگترین اشتباه یک فرد میتونه باشه چرا که به دست آوردن چیزی که تا به حال نداشتیم نیاز به انجام کارهایی است که تاکنون انجام نداده ایم. سعید عزیز نمیخوام شعاری صحبت کنم ولی اندیشیدن به اینکه "من موفق نمیشوم" مطمئنا برای هرکسی چیزی جز عدم موفقیت نخواهد داشت چرا که شما از قبل برای شکست خودتون برنامه ریزی کردید نه موفقیت. هنری فورد جمله زیبایی داره که من همیشه با خودم مرور میکنم، میگه:

"Whether you think you can, or you think you cannot, you are right."
                    "خواه فکر کنید که میتوانید، یا بیندیشید که نمیتوانید حق با شماست".
                    معتقدم اگر می بینیم فردی 10 سال در این کار است و موفق نمی شود برای ما یک شانس محسوب میشه چون میتونیم 10 سال صرفه جویی کنیم و مسیرمون رو پیدا کنیم.
                    دوست عزیز بازار ساده تر از چیزی هست که همیشه بهمون گفتن فقط کافیه نوع نگاهمون رو تغییر بدیم تا مسیر درست رو پیدا کنیم. به این موضوع کاملا ایمان آوردم که هرچه قدر ساده تر نگاه کنیم بیشتر موفق میشویم. من فردی رو میشناسم که به الگوی باترفلای میگه Wو M و با همین نگرش ساده کلی درآمد داره.
                    سعید عزیز من هیچ ادعایی در این بازار ندارم و خودم رو کاملا یک دانش اموز میبینم که در حال آموختنم حتی اگر اولین متن تاپیک رو مطالعه کرده باشی نوشته ام که در حال حاضر روی یک اکانت دمو کار میکنم ولی یک چیز رو خوب میدونم، من جزئی از اون 10 درصد هستم نه اون 90 درصد و به این موضوع ایمان دارم. همیشه با خودم فکر میکنم من دو راه دارم، اینکه فکر کنم شکست میخورم یا اینکه موفق خواهم شد. من ترجیح میدم دومی رو انتخاب کنم پس سعی میکنم دنبال روی کسانی بشوم که موفق بودند.
                    دوست عزیز، من هم از روز اول اینقدر مثبت فکر نمی کردم ولی دیدم افرادی رو که در این بازار موفق شدند و توانستند.
                    این بازار چیزی نیست جز صبر و دیسیپلین.

ویرایش توسط shadravan : https://www.traderha.com/member/11402-shadravan در ساعت 11-09-2015, 11:37 PM
                    بودا

نظر

سعیدعزیز
                      چرا فکر میکنیم اگر کسی 10 سال کاری رو انجام داده میتونه متخصصاون کار باشه!؟ کسی که 10 سال کاری رو انجام بده و به نتیجه نرسه مطمئنا داره راه رو اشتباه میره.
                      به نظر شما کسی که لیسانس برق داشته و 8 سال به امید درآمدنشسته خونه و 24 ساعته پای چارت بوده انسان عاقلی بوده؟! به نظر من اگر 2 سال ازاون 8 سال رو دنبال کار میگشت بالاخره کار پیدا می کرد و بعد با ذهنی آسوده میتونست به این بازار فکر کنه. دوست عزیز اگر ما موفق به انجام کاری نمیشیم تنها خودمون مقصریم. آدم عاقل وقتی که شکست میخوره باید دلیل شکستش رو پیدا کنه نه اینکه عدم موفقیتش رو به ابر و باد و مه و خورشید و فلک ربط بده.
                      چرا با خودمون فکر نکنیم اگر حتی 5 درصد تونستن از این بازارسود کنن چرا ما نتونیم؟ افرادی که از این بازار سود میکنند نه نابغه بودند نه چیزی، افراد عادی بودند مثل من و شما ولی مطمئنا تغییراتی ایجاد کردند که تونستن به موفقیت برسن. انتظار اینکه با رویه ناموفق گذشته موفق بشیم بزرگترین اشتباه یک فرد میتونه باشه چرا که به دست آوردن چیزی که تا به حال نداشتیم نیاز به انجام کارهایی است که تاکنون انجام نداده ایم. سعید عزیز نمیخوام شعاری صحبت کنم ولی اندیشیدن به اینکه "من موفق نمیشوم" مطمئنا برای هرکسی چیزی جز عدم موفقیت نخواهد داشت چرا که شما از قبل برای شکست خودتون برنامه ریزی کردید نه موفقیت. هنری فورد جمله زیبایی داره که من همیشه با خودم مرور میکنم، میگه:

معتقدم اگر می بینیم فردی 10 سال در این کار است و موفق نمی شود برای ما یک شانس محسوب میشه چون میتونیم 10 سال صرفه جویی کنیم و مسیرمون رو پیدا کنیم.
                      دوست عزیز بازار ساده تر از چیزی هست که همیشه بهمون گفتن فقط کافیه نوع نگاهمون رو تغییر بدیم تا مسیر درست رو پیدا کنیم. به این موضوع کاملا ایمان آوردم که هرچه قدر ساده تر نگاه کنیم بیشتر موفق میشویم. من فردی رو میشناسم که به الگوی باترفلای میگه Wو M و با همین نگرش ساده کلی درآمد داره.
                      سعید عزیز من هیچ ادعایی در این بازار ندارم و خودم رو کاملا یک دانش اموز میبینم که در حال آموختنم حتی اگر اولین متن تاپیک رو مطالعه کرده باشی نوشته ام که در حال حاضر روی یک اکانت دمو کار میکنم ولی یک چیز رو خوب میدونم، من جزئی از اون 10 درصد هستم نه اون 90 درصد و به این موضوع ایمان دارم. همیشه با خودم فکر میکنم من دو راه دارم، اینکه فکر کنم شکست میخورم یا اینکه موفق خواهم شد. من ترجیح میدم دومی رو انتخاب کنم پس سعی میکنم دنبال روی کسانی بشوم که موفق بودند.
                      دوست عزیز، من هم از روز اول اینقدر مثبت فکر نمی کردم ولی دیدم افرادی رو که در این بازار موفق شدند و توانستند.

براوو
                      ".Whether you think you can, or you think you cannot, you are right"
                      تاپیک تحلیل های شخصی
                      برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

سعیدعزیز

بسیار عالی
                        موفق باشید
                        مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

19 اکتبر 2015:

جفت ارز USD/JPY :

موقعیت مناسب برای یک معامله Long تشکیل شده است که بررسی های بیشتر نشان می دهد:
                          1. تشکیل الگوی برگشتی مناسب شامل کندل دوجی به همراه کندل تایید کننده.
                          2. شکسته شدن باند پایین بولینگر توسط هردو کندل و کندل قبل از دوجی. از آنجائیکه کندل دوجی زیر باند پایین بولینگر بسته شده است و کندل تایید کننده نیز شکست خوبی در بولینگر بند ایجاد کرده است تقریبا الگوی برگشتی مناسب و قویی تشکیل شده است.
                          3. با توجه به وضعیت باندهای بولینگر و فاصله تقریبا نزدیک آنها و همچنین روند اصلاحی قیمت میتوان به این نتیجه رسید که بازار در حالت فرسایشی می باشد و موقعیت مناسبی برای تشکیل الگوی فوق ایجاد شده است.
                          4. وجود واگرایی مثبت در MACD میتواند دلیل دیگری برای انتظارمان جهت رشد قیمت در این جفت ارز باشد.

با توجه به همه ی این موارد موقعیت خرید باز شده است و حد ضرر علی رغم همیشه بالاتر از کمترین کف تشکیل شده توسط کندل روز 15 اکتبر می باشد که علت آن تشکیل شدن کامل کندل دوجی زیر باند پایین بولینگر است، با توجه به قدرت الگو حد ضرر را در موقعیت پر ریسک تر قرار داده ایم.
                          در حال حاضر خروج یونیت اول را در موقعیت 2 برابر حد ضرر(2xSL) قرار می دهیم و خروج یونیت دوم را آزاد می گذاریم. حد ضرر برابر با 93 پیپ می باشد.

9 نوامبر 2015:
                          یونیت دوم این معامله با توجه به برخورد به یک تراکم قوی فیبوناچی در 123.10 با 367 پیپ سود بسته شد.

بودا

نظر

16 اکتبر 2015:

جفت ارز EUR/USD:
                            تقریبا میتوانم بگم یکی از بهترین الگوهایی که در این چند وقت اخیر دیدم روی این جفت ارز شکل گرفت است.
                            الگوی تشکیل شده تقریبا تمامی موارد مورد نظر ما را برآورده کرده است که به تفصیل توضیح میدهم:

۱. تشکیل الگوی برگشتی قوی Dark Cloud Cover:
                            این الگو از دو کندل تشکیل شده است که کندل اول بایستی یک کندل صعودی با بدن بزرگ و کندل دوم که کندل اصلی این الگو محسوب می شود بایستی نزولی باشد. قیمت بسته شدن کندل دوم بالاتر از قیمت باز شدن کندل اول قرار میگیرد. هر چقدر کندل دوم به قیمت باز شدن کندل اول نزدیکتر باشد نشان از قدرت این الگو دارد.
                            2. شکست باندهای بولینگر:
                            در این الگو زمانی شکست باند بالای بولینگر قوی محسوب می شود که هر دو کندل تشکیل دهنده الگو از باند بالا/پایین بولینگر خارج شده باشند. همانطور که میبینید در اینجا هر دو کندل با قدرت باند بالای بولینگر را به خوبی شکسته اند که نشان از قدرت پترن بازگشتی و اشباع خرید بودن بازار است.
                            ۳. روند فرسایشی (Exhausted Trend) :
                            منظور از روند فرسایشی یعنی زمانی که بازار به صورت ساید در آمده باشد و در یک بازه قیمتی حرکت کند. این نوع روند بهترین جا برای ورود به معامله می باشد چرا که نه فروشنده ها (Bears) قوی هستند نه خریدارها (Bulls) در نتیجه اگر الگویی قدرتمند در این محدوده شکل بگیرد نشان می دهد یکی از طرفین در حال قوی شدن می باشد که با توجه به الگویی که در اینجا شکل گرفته نتیجه میگیریم که فروشنده ها تصمیم گرفته اند با قدرت وارد شوند.
                            ۴. در این معامله نکته ی دیگری که میتواند به نوعی تایید کننده تمام موارد بالا باشد وجود مقاومتی است که در بالای الگوی Dark Cloud Cover قرار دارد که با تشکیل شدن این الگو زیر مقاومت نشان می دهد بازار به خوبی به این مقاومت واکنش نشان داده است.
                            با توجه به همه موارد بالا امتیاز این معامله از 100 حدودا 95-100 می باشد اما در نظر داشته باشید بعضی اوقات حتی حد ضرر الگو های ۱۰۰ درصد هم ممکن است زده شود ولی این چیزی نیست که دست ما باشد. زمانی که برای ورود به یک معامله تصمیم میگیرید ریسکی را پذیرفته اید پس در صورتی که حد ضرر خورد باید آن را پذیرفت و خودمان را برای موقعیت های بهتر آماده کنیم.

12 نوامبر 2015:
                            یونیت دوم این معامله با 587 پیپ سود در قیمت 1.0804 بسته شد.
                            بودا

نظر

26 اکتبر 2016 :
                              با توجه به شکسته شدن خط روند صعودی بلند مدت EUR/USD با اطمینان خاطر بیشتری دوباره موقعیت فروش باز کردیم که خوشبختانه با خبرهای خوب امشب دلار تقویت شد و یورو دلار ریزش خوبی را انجام داد.
                              یونیت اول با را با ریسک به ریوارد 1:2 در نظر گرفته ام و پس از بسته شدن یونیت اول موقعیت دوم را بریک ایون خواهم کرد تا معامله ریسک فری شود. انتظار داریم تا 1.0840 ریزش داشته باشد تا یونیت اول خارج شود.

12 نوامبر 2015:

یونیت دوم این معامله نیز در 1.0804 با سود 238 پیپ بسته شد.
                              بودا

نظر

20 نوامبر 2015:
                                جفت ارز CAD/CHF :

با تشکیل شدن الگوی انگالفینگ نزولی و شکست باند بالای بولینگر و از طرف دیگر افقی شدن باند بالای بولینگر نشانه های خوبی برای ورود به این معامله می باشد.

جفت ارز GBP/JPY :

با توجه به وجود مقاومت قوی در 188.339 و تشکیل الگوی انگالف نزولی و از طرف دیگر وجود الگوی باترفلای یا W انتظار داریم ریزش در این جفت ارز اتفاق بیفتد.
                                از نظر نوع روند هم چیزی که در حال حاضر دیده میشود این است که رشد به صورت اصلاحی بالا رفته است در نتیجه به نوعی به نظرم میرسد در یک موج C قرار داشتیم که به اتمام رسیده است.

بودا

نظر

پردازش ...
                                X