اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معاملات غیر حرفه ای من

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• رسیدیم به 90 دلار و کلا تا فردا پوزیشن سل روی نقره دارم.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    https://www.mql5.com/en/signals/477569

نظر

• اصلاح میکنم یورو استرالیا و پوند استرالیا رو فول وارد شدم کافیه 30 پیپ به عقب برگردن خلاص.

[IMG][/IMG]

نظر

• ایوالله

نظر

• سلام
          خارج شدم از همه پوزیشنها خب 10 دلار رو رسوندیم به 260 دلار .

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

نظر

• چه فایده برای ما داره حمید جان؟
            فقط باید حسرت بخوریم

نظر

• دوست گرامی سلام . خدا نکنه چرا حسرت!!!

نظر

• حمید جان چند بار از شما خواهش کردم فقط یه چند دقیقه وقت بزارید و کامل و مفصل روشتون رو همینجا شرح بدید
                هر بار سرسری مارو حواله سایت دیگه ای میدید و تمام
                بهتون واقعا تبریک میگم سودگیری عالی کردید
                اما شما جورج سوروس شما ماینر شما بارن وافت
                چه سودی برای ما داره؟
                ماکه نمیتونیم سود کنیم خودمون فقط باید نگاه حساب شما و افزایشش باشیم و حسرت بخوریم حداقل ۱۰% این سود رو هم بگیریم عالیه
                موفق باشید

نظر

• قطعا بهترین درسی که میشه ازش گرفت ثبات و نظم هست که لایه های پنهان پشت مارکتند . الباقی بهانست
                  Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
                  There is also a time to buy and a time to sell
                  !

Rocco fund
                  13:21 26.12.2016

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenforex نمایش پست ها
                    حمید جان چند بار از شما خواهش کردم فقط یه چند دقیقه وقت بزارید و کامل و مفصل روشتون رو همینجا شرح بدید
                    هر بار سرسری مارو حواله سایت دیگه ای میدید و تمام
                    بهتون واقعا تبریک میگم سودگیری عالی کردید
                    اما شما جورج سوروس شما ماینر شما بارن وافت
                    چه سودی برای ما داره؟
                    ماکه نمیتونیم سود کنیم خودمون فقط باید نگاه حساب شما و افزایشش باشیم و حسرت بخوریم حداقل ۱۰% این سود رو هم بگیریم عالیه
                    موفق باشید
                    سلام
                    شما نباید بپرسی روش ایشان چیه.
                    باید بپرسی کجا یاد گرفته، شما هم همانجا بروی.
                    اگر روشش را به مرور و با ممارست و پشتکار و تجربه یاد گرفته؛ شما هم ... . و اگر کلاس رفته، اسم کلاس را جویا شو.
                    از ما گفتن. خواه پند گیر خواه ...
                    موفق باشید.

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• آقا محسن سلام . خب دوست گرامی درسته من ادرس دادم اما شما ایا چند دقیقه زحمت کشیدی وقت بذارید ببینی من چی گفتم اونجا. خب اگه اونا رو مطالعه کردی سوالی داشتید من درخدمتتون هستم. چشم در یه فرصت عرض میکنم مجددا.

نظر

• رسیدیم به 320 دلار 280 دلار برداشت زدم 40 دلار ته حساب ماند.

[IMG][/IMG]

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid24 نمایش پست ها
                          آقا محسن سلام . خب دوست گرامی درسته من ادرس دادم اما شما ایا چند دقیقه زحمت کشیدی وقت بذارید ببینی من چی گفتم اونجا. خب اگه اونا رو مطالعه کردی سوالی داشتید من درخدمتتون هستم. چشم در یه فرصت عرض میکنم مجددا.
                          ممنون از پاسخ شما حمید جان
                          البته که رفتم و خوندم
                          از کجا میدونستم قضیه فیبو و درصد رو؟
                          اما الان فکر میکنم کمی بیشتر میتونی اطلاعات بدید.لطفا

نظر

• دوستان سلام .به تقاضای دوستان روش معاملاتی خودم رو مجددا به اشتراک میگذارم امیدوارم مفید واقع شود.
                            بنده صاحب نظر نیستم و خیلی هم از این اصطلاحات رایجی که اساتید تحلیل گر بکار میبرند سر در نمیارم یعنی مشتاق هم نیستم که سر در بیارم. چون به تجربه دریافتم که هیچ ابزاری شفاف تر و واضح تر از جریان و حرکت قیمت، نمایانگر رفتار معامله گران تاثیر گذار و تعیین کننده حرکت غایی بازار نیست. بنا بر این در موارد خیلی کمی اندیکاتوری را روی چارت قرار میدهم. از طرفی به تجربه به بنده ثابت شده است که در حرکت قیمت صرف نشانه گذاری ها یا همان شادوها در قالب کندلها تعیین کننده میزان حرکت اتی قیمت نیست بلکه لبه ها یا حمایت و مقاومتها رو تعیین میکند!!!. انچه تعیین کننده است تثبیت قیمت یا همان کلوز قیمت است که در قالب نمودار خطی مشاهده میکنیم. از این رو شادوها به نظر بنده زمانی اهمیت پیدا میکنند که در کلوز قیمت در تایمهای پایین تر در قالب نمودار خطی اهداف قیمتی را به ما گوشزد کرده باشند. خب این شناخت نسبی بنده از بازار است و بقیه موارد نگاه با چشمان باز به بازار و تجربه. بر این اساس بنده با دو روش پایه ای زیر به هدف نهایی قیمت دست پیدا میکنم که اگر اشتباهی در تشخیص صورت نگرفته باشد در 80%مواقع اهداف رو تاچ خواهند کرد.
                            الف: تشخیص موقعیت
                            1. بهترین شرایط برای تشخیص یک موقعیت برای ما وجود یک روند نسبتا طولانی است. در یک روند هر زمانی که قیمت یک برگشت سریع داشت که منجر به تشکیل 7یا 8 با دو شانه نسبتا کوچک گردیدبه شرطی که شکستگی یا ریز موج اضافی در آن نباشد موقعیت معامله بوجود می آید. تصویر زیر:
                            [IMG][/IMG]

2. زمانی که در امتداد یک روند ما موجهای اصلاحی داشته باشیم و قیمت با سرعت بیشتری نسبت به مدت زمان اصلاح در زیر یا بالای آخرین موج در مسیر روند اصلی تثبیت شود موقعیت معامله بوجود می آید. تصویر زیر:
                            [IMG][/IMG]

ب: تعیین تارگت:
                            ترسیم فیبوناچی ریترسمنت روی لبه یا گردن موجها تا انتهای موج برگشتی و قراردادن تارگت با کمی فاصله روی 261.8درصد فیبو
                            [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

ج: نحوه تاچ تارگت:
                            اگر تشخیص درست باشد بدون در نظر گرفتن نوسانات قیمت و زمان معین؛ به احتمال80% تارگت تاچ خواهد شد.

د: ایراد اساسی روش (تذکر مهم)
                            نداشتن استاپ میباشد که میتواند بر 80% زمینه موفقیت غلبه کند و هر حسابی را کال کند.
                            این روش؛ روش معامله شخصی بنده است و چیز اضافه و پنهانی ندارد. دوستان صرفا میتوانند به عنوان یک ایده در روشهای معاملاتی خودشون از ان استفاده کنند.
                            موفق باشید.

نظر

• سلام آقا حمید

ممنون از اینکه سیستم خود را به اشتراک گذاشتید .

من در استیتمنت شما را در mql نگاه کردم متوجه شدم در بعضی از سیگنالها زود از پوزیشن خارج شدید ؟ هر چند با اون حجم های سنگین استرس زیاد هست ولی نکته اصلی رشد حساب شما زمان خروج به موقع است . اگه تمایل داشتید یه توضیحی در این زمینه بدید .ممنون

نظر

• با سلام .... واحد پولتون چی هست ؟

نظر

پردازش ...
                                X