اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

LongTrader

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• LongTrader

سلام
    بعد ده سال تجربه کاری و بازنشستگی از شغل دبیری بر ان شدم که فارکس رو جدی تر دنبال کنم بنا براین
    تغییراتی در سبک معاملاتی داده ام که خواستم در تاپیک مستقلی دنبال کنم و هر از چند اپدیتش کنم انشا الله بتونم در پایان سال رو سفید بیرون بیام
    تغییرات برای معاملات به شرح ذیل:
    ۱- الف)حد اکثر لات سایز معاملات ۰.۰۱لات و حد اکثر دراودان ۴۰٪
    ب)حد اکثر سایز لات معاملات ۰.۰۱لات و حد اکثر دراودان حساب حد اکثر ۱۰-۱۵٪
    ۲-معاملات لانگ ترم خواهد بود و گاه بسته به شرایط میشه معاملات را یکماه هم باز نگه داشت
    مورد اول برای معاملات ریسکی روزانه و مورد دوم برای معاملات غیر ریسکی و بیشتر جنبه حفظ سرمایه میباشند
    با ما همراه باشید در ادامه تاپیک

تحلیل بلندمدت روی طلا
    سلام تحلیل من از صعود طلا برخورد به خط روند در حوالی ۱۲۷۰-۱۲۸۰ خواهد بود

نظر

کلیه معاملات که از هفته قبل باز هستند

نظر

نوشته اصلی توسط علیفر نمایش پست ها
        کلیه معاملات که از هفته قبل باز هستند
        سلام
        قصد نداشتم هنوز ببندم ولی ۶روزی بود که بالانس بدون تغییر مونده بود بنا بر این دیروز کلی بستم
        بالانس قبلی۱۰۰دلار
        سود پنج روز ۱۳٪
        بالانس فعلی ۱۱۳دلار
        رکورددار معاملات از نظر پیپ طلا بود با ۳۲۳پیپ

نظر

سلام
          معاملات باز با لات استاندارد که از دیروز باز هستند

نظر

سلام میشه لطف کنید وبفرمایید روش تحلیل وتریدتون چگونه هست ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط علیفر نمایش پست ها
              سلام
              معاملات باز با لات استاندارد که از دیروز باز هستند
              closed all
              loss 4%

نظر

دوست عزیز منتظریم

نظر

نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
                  سلام میشه لطف کنید وبفرمایید روش تحلیل وتریدتون چگونه هست ممنون میشم
                  سلام
                  بنده در رویکرد جدید '' نه گفتن به ریسک بالا '' تمرکزم بر روی گرفتن معاملات در جهت روند هست که برای مواقعی که بازار رنج هست هم از خطوط روند استفاده میکنم
                  تنها میتونم این توصیه را به تازه واردین بکنم که تا میتونید از لوریج بالاتر از ۱/۵۰استفاده نکنید چرا که دامیست برای سر کیسه کردن معامله گران خرده پا و طماع

نظر

Goood MorNiiinG
                    Today, be the one who says hello first , a little bit louder and with a smile .
                    صبح بخير!
                    امروز، تو اونى باش كه اول سلام ميكنه ، با صداى بلند و يك لبخند بر لب .

نظر

صبح آغاز قشنگی است ...

نسیم شاخه های درختان را ،

به رقص می آورد...

زندگی دوباره متولد می شود .

باران عشق می بارد .

و تو دوباره شروع می کنی . ..

بودن را .

نظر

۰کلیه معاملات که از دو روز قبل بسته شده اند

نظر

سلام
                          دیروز تو نستم بخضی از خرابکاری رو جبران کنم و معاملات رو با ۱۰درصد سود ببندم

نظر

ماه مارس بپایان رسید و حساب با سود ۸.۶۶٪ بسته شد������������������

دو نکته باید مد نظر قرار مبگرفت اول حد اکثر لات سایز ۰.۰۱بود که دقیقا رعایت شد و همین هم تجربه ای بود برای من
                            دوم به ازای هر ۲۰۰دلار قرار بود یک صدم بزنم که تا هر پنجاه دلار یک صدم هم پیش رفت و همین عامل هم باعث شد که نتونم اونجور که باید به هدف خود برسم و از طرفی باعث شد دراودان تا سطح ۲۲درصد بالا بره
                            البته تو شکارها شکار ۳۴۰پیپ هم در مدت ۴روز کاری مشاهده میشود
                            ویرایش توسط علیفر : https://www.traderha.com/member/3947-علیفر در ساعت 04-01-2017, 08:10 AM

نظر

سلام

معاملات باز اژ دیروز

نظر

پردازش ...
                              X