اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مشاوره و راهنمایی افتتاح حساب و کابین مشتری در پی سی ام بروکرز

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام خدمت دوستان
    اقا ما یه حساب میخوایم باز کنیم نه کد اعتبار سنجی موبایل برام میاد نه مدارک اپ میشه
    مشاوره انلاینم کمکی نتونست بکنه
    یه میل بهم داد اونم انجام دادم ولی هنوز خبری نشده
    یکی بهم بگه چکار کنم
    بنظرم pcm باید یکم بیشتر رو ساپورتش کار کنه
    Wave patterns are like beautiful women, classic cars and great art
    you know them when you see them
    Jeffrey Kennedy

نظر

• نوشته اصلی توسط 7Lumberjack7 نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستان
      اقا ما یه حساب میخوایم باز کنیم نه کد اعتبار سنجی موبایل برام میاد نه مدارک اپ میشه
      مشاوره انلاینم کمکی نتونست بکنه
      یه میل بهم داد اونم انجام دادم ولی هنوز خبری نشده
      یکی بهم بگه چکار کنم
      بنظرم pcm باید یکم بیشتر رو ساپورتش کار کنه
      سلام،

مرحله کد اعتبار سنجی رو میتونین skip کنین. گاهی برای بعضی شماره موبایل ها کد ارسال نمیشه.
      در مورد مدارکتون فرمت و حجمش رو حتما چک کنین.
      میتونین مدارکتون رو به ایمیل info[at]pcmfa.com ارسال کنین تا بررسی کنن و اگر مشگلی داشت براتون اصلاحش میکنند.

هر سوالی داشتید میتونید اینجا و یا به پشتیبانی آنلاین در تلگرام @PCM_Brokers_Shakiba ارسال کنین.

با احترام

نظر

• اقا من هم مشکل پست قبلی و دارم

نظر

• نمیدونم چرا کسی پاسخگو نیست مسولان فنی سایت هم خیلی ضعیف تشریف دارند سه روز یه ثبت نام می کنیم یا میگه کد اعتبار سنجی ارسال شد نش اپلود مدارک انجام نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi851 نمایش پست ها
            نمیدونم چرا کسی پاسخگو نیست مسولان فنی سایت هم خیلی ضعیف تشریف دارند سه روز یه ثبت نام می کنیم یا میگه کد اعتبار سنجی ارسال شد نش اپلود مدارک انجام نمیشه
            سلام،

من اینجا پاسخگوی شما هستم. بقیه جاها هم سایر همکارانم همیشه هستند.
            همونطور که گفتم اعتبارسنجی موبایل مرحله ای نیست که مانع از آپلود داکیومنت های شما بشه. شما مدارکتون رو قاعدتا باید بتونین آپلود کنین. چون مال بقیه داره آپلود میشه پس نمیشه گفت مشکل همگانیه. شاید یه مشکلی در فرمت مدارک شما هست. به هر حال اگر موفق نشدید لطفا مدارکتون رو برای info[at]pcmfa.com ایمیل کنین تا بررسی بشه مشکلشون چیه. ممکنه سایز با فرمتشون مشکلی داشته باشه.

با احترام

نظر

• سلام اسپرد طلا تو حساب میکرو 33 پیپه یا 3.3 پیپه؟

نظر

• سلام،

اسپرد طلا برحسب سنت هست یعنی 33 پوینت هست حدودا 3.3 پیپ.

میدونید که اسپرد طلای ما بی رقیب هست در بین بروکرها.

با احترام

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                  سلام،

این آدرس در کشور ایران بلااک شده است.لطفا ازاین آدرس لینک استفاده کنین.
                  سلام خسته نباشید

جواب میده server not found

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                    سلام،

اسپرد طلا برحسب سنت هست یعنی 33 پوینت هست حدودا 3.3 پیپ.

میدونید که اسپرد طلای ما بی رقیب هست در بین بروکرها.

با احترام
                    id: 1272.97
                    Ask: 1273.14

Spread: 1.7

این اسپردهایی که در صفحه اول سایت نشون داده میشه مربوط به چه نوع حسابی هست. الیت یا میکرو ؟ بدون کمسیون هستند؟

حداکثر لات سایز برای حساب های مختلف چقدره؟ یعنی در صورت وجود مارجین لازم میشه 10000 لات روی طلا ترید کرد (در یک تیکت معاملاتی)؟
                    امام علی (ع) : مردم خواب هستند؛ پس هنگامی که می میرند، هشیار می شوند.

نظر

• سلام من فرم کابین رو پر کردم اما میخوام لوگ بشم
                      میگه ثبت نام شما انجام شده اما خطا ی کد داره
                      میشه راهنمایی بکنید

نظر

• نوشته اصلی توسط big1280
                        سلام
                        من بابت انواع حسابها سوال دارم
                        من حساب لورج1000 باز کردم.سوالم اینه که لوریج این حساب ثابت 1/1000 هست ایا قابل تغیر به 1/100 هست این حساب
                        و اینکه در مورد این حساب توضیح میدهید بابت اوریج
                        سلام،

حساب شما به هر نوع لوریجی که خودتون انتخاب کنید قابل تغییر هست. برای تغییر لوریج کافیه که یک تیکت در کابین تریدریتون ارسال کنین و درخواستتون رو مطرح نمائید.

در این نوع حساب لوریج شما 1000 هست. یعنی هر پوزیشن خرید یا فروش شما به اندازه 1000 برابر مارجینتون میتونه توی سود یا ضرر بره. اوریج یه تیغ دو لبه هست که باید در استفاده از آن دقت داشته باشید.

با احترام

نظر

ممنون
                          حساب من الان لورج 1000 هست میتوانم این حساب را به لورج100 تغییر بدم
                          بله میتونین این کار رو انجام بدید. کافیه یک تیکت برای این درخواست در قسمت منوی حل مساله بفرستید.

با تشکر

نظر

سلام
                            یه سوال دیگه برای یکی از زیرمجموعه هام ایمیل پین کد هنوز نیومده حتی قسمت span ایمیل هم چک کرده نیومده ولی توی کابین زده فرستاده شده راهنمایی می کنید
                            سلام،

میشه لطفا ایمیلشون رو توی خصوصی برای من ارسال کنید.

نظر

• با سلام
                              لطفا آی بی های این بروکر که در تهران هستند را معرفی کنید
                              با تشکر

نظر

• سلام

اگر ممکنه لینک افتتاح حساب شامل مدارک مورد نیاز و شماره حساب و .... را اپدیت فرمائید
                                چون موردی که در صفحه نخست گذاشتید باز نمیشه با ف...تر شکن هم عملی نشد

ممنون
                                تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                                قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

پردازش ...
                                X