اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مشاوره و راهنمایی افتتاح حساب و کابین مشتری در پی سی ام بروکرز

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام،

دوست عزیز، از دقت و حوصله ای که برای درج مطلب صادقانه و بیان حقیقت و نتیجه تحقیقات خود به کار بردید متشکرم. فقط خواهشی که داشتم لطفا مطالب خود را تنها یکبار و در یک تاپیک مرتبط ارسال کنید.

با تشکر

نظر

• سلامpcm یک شماره تهران 9711864 داخلی 2438 دارد که دایما بوق اشغال دارد و فایده ندارداگر شماره مفیدی در ایران و یا ادرسی در ایران دارید اعلام فرمایید

نظر

• سلام خدمت دوستان
        متاسفانه بعد از چندین مرتبه وارد کردن شماره اکانت متاتریدر بعنوان لوگین و پسورد اصلی ، متاتریدر من فعال نشده و پیغام invalid account می دهد. از طریق کابین هم اقدام کردم ولی هنوز رفع نشده .لطفا راهنمایی بفرمایید.

نظر

• نوشته اصلی توسط mhkz44 نمایش پست ها
          سلام خدمت دوستان
          متاسفانه بعد از چندین مرتبه وارد کردن شماره اکانت متاتریدر بعنوان لوگین و پسورد اصلی ، متاتریدر من فعال نشده و پیغام invalid account می دهد. از طریق کابین هم اقدام کردم ولی هنوز رفع نشده .لطفا راهنمایی بفرمایید.
          سلام
          آیا هنوز مشکل شما پا برجاست ؟ لطفا تنها از طریق کابین تریدری خود تیکت ارسال نمایید تا مسائل پیگیری شوند.

نظر

• سلام، لطفا توضیحات کامل این بونوس 100% را ارائه نمایید، آیا با آن می توان معامله کرد، جز مارجین محاسبه میشود، وقتی موجودی حساب به صفر یا کمتر از سرمایه اصلی برسد چه اتفاقی میوفتد، منظور از رسیدن حجم معاملات به یک سوم چی هست و ....

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
              سلام
              آیا هنوز مشکل شما پا برجاست ؟ لطفا تنها از طریق کابین تریدری خود تیکت ارسال نمایید تا مسائل پیگیری شوند.
              سلام . خوشبختانه مشکل حل شد. ممنون

نظر

• در توضیح انواع حساب ها گفته شده:
                صورتی که حساب Micro را انتخاب نمائید حداقل افتتاح حساب از 100 دلار و لات سایز معاملاتی شما یک صدم و اسپرد در حدود 1.5 روی جفت ارز یورو دلار می باشد.

در صورتی که حساب Mini را انتخاب کنید، حداقل افتتاح حساب از 2000 دلار و لات سایز معاملاتی شما یک دهم و اسپرد در حدود 1 روی جفت ارز یورو دلار می باشد.
                در صورتی که حساب Elit را انتخاب کنید، حداقل افتتاح حساب از 10000 دلار و لات سایز معاملاتی شما یک لات و اسپرد در حدود 0.8 روی جفت ارز یورو دلار می باشد.

یعنی کسیکه حساب مینی بسازه دیگه نمیتونه پوزیشن های 0.01 بگیره؟
                من حساب میکرو دارم
                تا چه سقفی میشه این رو شارژ کرد که بشه با 0.01 هم کار کرد
                و در آینده سقف موجودی این حساب میکرو چقدره؟
                یعنی من اگر بخوام 10 هزار دلار شاژ کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط bbabareza نمایش پست ها
                  در توضیح انواع حساب ها گفته شده:
                  صورتی که حساب Micro را انتخاب نمائید حداقل افتتاح حساب از 100 دلار و لات سایز معاملاتی شما یک صدم و اسپرد در حدود 1.5 روی جفت ارز یورو دلار می باشد.

در صورتی که حساب Mini را انتخاب کنید، حداقل افتتاح حساب از 2000 دلار و لات سایز معاملاتی شما یک دهم و اسپرد در حدود 1 روی جفت ارز یورو دلار می باشد.
                  در صورتی که حساب Elit را انتخاب کنید، حداقل افتتاح حساب از 10000 دلار و لات سایز معاملاتی شما یک لات و اسپرد در حدود 0.8 روی جفت ارز یورو دلار می باشد.

یعنی کسیکه حساب مینی بسازه دیگه نمیتونه پوزیشن های 0.01 بگیره؟
                  من حساب میکرو دارم
                  تا چه سقفی میشه این رو شارژ کرد که بشه با 0.01 هم کار کرد
                  و در آینده سقف موجودی این حساب میکرو چقدره؟
                  یعنی من اگر بخوام 10 هزار دلار شاژ کنم
                  سلام
                  بله اگر حساب مینی بسازید دیگه امکان معامله با 0.01 لات دردسترس نیست و تا 5000 دلار امکان سقف موجودی در حساب میکرو است که البته باید مقداری کمتر از این مبلغ را شارژ کنید چون به محض رسیدن به این مبلغ دیگر امکان ترید در آن نخواهد بود.

نظر

• سلام هرچي پيام خصوصي ميديم جوابي نميبينيم.

من جهت كابين روي پين كه كليك ميكنم يك ايميل مياد بعد روي تعيين پين كه كليك ميكنم در كابين مينويسه هنوز پين شما تعيين نشده .

چرا؟ وچقدر طول ميكشه الان نزديك ده روز است.اگه مشكلي هست كه بهمون خبر دهيد اگر هم نيست چرا اينقدر طول ميدهند؟ با تشكر

كلا براي حل اين مشكل بايد با چه كسي در ميان بگذاريم ؟ تشكر

نظر

• سلام
                      بونوس 100% به چه نوع حسابهایی تعلق میگیره؟

نظر

• سلام
                        دوباره سوال ميكنم وقتي در كابين روي تعيين كد پين كليك ميكنم يك ايميل مياد كه در او ن نوشته تعييد يا تغيير كد پين كليك كه ميكنم وارد كابين ميشه ميگه پين را وارد كنيد اما هنوز پين براي من ارسال نشده .مگه اين پين بايد غير ايميل كجا ديگه ارسال شود؟ كه هنوز بعد حدود دو هفته هنوز تعيين نشد. با تشكر لطفا اگر اين متن را براي بنده را مثل قبلي نميخواهيد در تاپيك قرار دهيد حد اقل پيام خصوصي بدهد. اصلا مگه ما در پست قبلي حرف ناجوري زده بوديم كه اجازه ي ثبت اونو نداديد؟ با تشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط WXYZ نمایش پست ها
                          سلام
                          دوباره سوال ميكنم وقتي در كابين روي تعيين كد پين كليك ميكنم يك ايميل مياد كه در او ن نوشته تعييد يا تغيير كد پين كليك كه ميكنم وارد كابين ميشه ميگه پين را وارد كنيد اما هنوز پين براي من ارسال نشده .مگه اين پين بايد غير ايميل كجا ديگه ارسال شود؟ كه هنوز بعد حدود دو هفته هنوز تعيين نشد. با تشكر لطفا اگر اين متن را براي بنده را مثل قبلي نميخواهيد در تاپيك قرار دهيد حد اقل پيام خصوصي بدهد. اصلا مگه ما در پست قبلي حرف ناجوري زده بوديم كه اجازه ي ثبت اونو نداديد؟ با تشكر
                          سلام،

پین کد برای کسی ایمیل نمیشه. خودتون در باکسی که ازتون میپرسه پین کد را وارد کنید باید یک عدد تعیین کنید. در واقع این عدد رو خود شما هستید که باید وارد کنید و بعد ازش استفاده میکنید در کابین برای انجام بعضی عملیات ها ماندد واریز و برداشت.
                          کلا پستهای این بخش مدیریته برای اینکه وقتی مسئولاش میان بدونند که چه پستهایی زده شده و بتونند جواب دهند. مسئولین همیشه پای سیستم نیستند به این خاطر باید گاهی اوقات یه کم صبر کنین تا پست هاتون جواب داده بشه.

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط Traderha نمایش پست ها
                            سلام،

پین کد برای کسی ایمیل نمیشه. خودتون در باکسی که ازتون میپرسه پین کد را وارد کنید باید یک عدد تعیین کنید. در واقع این عدد رو خود شما هستید که باید وارد کنید و بعد ازش استفاده میکنید در کابین برای انجام بعضی عملیات ها ماندد واریز و برداشت.
                            کلا پستهای این بخش مدیریته برای اینکه وقتی مسئولاش میان بدونند که چه پستهایی زده شده و بتونند جواب دهند. مسئولین همیشه پای سیستم نیستند به این خاطر باید گاهی اوقات یه کم صبر کنین تا پست هاتون جواب داده بشه.

با تشکر
                            با سلام و تشكر بابت راهنمايي.اين قسمت حل شد اما سرنوشت حساب 100 دلاري كه ما 50 تا واريز كرديم به حساب بروكر چگونه به ما اعلام ميشه؟ با تشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط Target نمایش پست ها
                              سلام
                              بونوس 100% به چه نوع حسابهایی تعلق میگیره؟
                              سلام

این بونوس با توجه به این که به دپوزیت های بین 1000 تا 5000 دلار تعلق میگره لذا در هر نوع حساب قابل استفاده است.

نظر

• نوشته اصلی توسط WXYZ نمایش پست ها
                                با سلام و تشكر بابت راهنمايي.اين قسمت حل شد اما سرنوشت حساب 100 دلاري كه ما 50 تا واريز كرديم به حساب بروكر چگونه به ما اعلام ميشه؟ با تشكر
                                سلام
                                لطفا این گونه مسایل را از طریق ارسال تیکت در کابین خود پیگیری فرمایید.

نظر

پردازش ...
                                X