اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مشاوره و راهنمایی افتتاح حساب و کابین مشتری در پی سی ام بروکرز

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط accessdenied نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ببخشید که دیر متوجه سوال شما شدم.
    دقیقا طبق مکانیزمی که PCMSystem عزیز اشاره کردند، معاملات در ضرر بالا قفل میشه و اوردر در سود شما به حرکت خودش ادامه میده. هر زمان احساس کردید روند تضعیف شده و موقعیت مناسبی برای برگشت بازار وجود داره، پوزیشن در سود رو میبندید و به جهت پرافیتی که به شما اضافه میشه اوردرهای در ضرر از قفل خارج میشن و میشه اونها رو در برگشت بازار در شرایط مناسبی بست. من از اوردر خلاف جهت به جای حدضرر استفاده می کنم، و نتایج به مراتب بهتری نسبت به حدضرر داره.
    دوست عزیز اون جواب . جواب سوال من بود که متاسفانه من هم قانع نشدم.چون جواب در حد تذکر بود و اینکه جای دیگه جواب داده شده و برید اونجا بخونید که من هم چیزی دستگیرم نشد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Modi نمایش پست ها
      سلام

دوستان خسته نباشید

اگر کسی نتونه قبض اب و برق بگیره ، تکلیف کابین چی میشه

ممنون از راهنمائیتون

مهدی
      سلام

از جلد و یا صفحه اول یک حساب بانکی که در آن کد پستی درج شده باشد اسکن گرفته و از آن برای تکمیل مدارک خود بهره جویید.

با احترام
      لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• نوشته اصلی توسط abs3479 نمایش پست ها
        با سلام
        با زدن لینک افتتاح حساب در پست اول با ارور 404 مواجه میشوم . مشکل چیست؟
        ممنونم.

سلام

احتراما میتوانید از لینک ذیل استفاده نمایید.

لینک افتتاح حساب

نظر

• با سلام
          صرافی ها برای حواله 200 دلار نزدیک 140000 تومان کارد میگیرند .ایا برای شارز حساب-این مبلغ کارمزد هم باید به شماره حساب اعلامی واریز شود؟

نظر

• نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
            با سلام
            صرافی ها برای حواله 200 دلار نزدیک 140000 تومان کارد میگیرند .ایا برای شارز حساب-این مبلغ کارمزد هم باید به شماره حساب اعلامی واریز شود؟
            سلام

برای شارژ حساب و یا برداشت از حساب در کارگزاری پرسپولیس به هیچ عنوان هیچ گونه کارمزدی کسر نمیگردد و دقیقا مبلغ انتخاب و یا واریز شده منتقل میگردد.

پس به یاد داشته باشید که تنها مبالغ مورد نظر را منظور فرمایید. یکی از مزایای نقل و انتقال در بروکر پرسپولیس همین نبود کارمزد نقل و انتقالات میباشد.

نظر

• سلام

اولا اینکه مدتهاست حساب باز کرده ام و وجه نیز واریز شده
              اما لوریجی برای من ثبت نشده..چطور می تونم در خواست لوریج داشته باشم...

دوم اینکه قبلا پرسیده بودم... در کابین من زده شما زیر مجموعه ... اکانت هستید..چطور میشه حذف کرد..
              البته سرچ کردم و فکر نمی کنم بشه در این خصوص کاری کرد...
              یه پیشنهاد : اگر این گزینه ( حذف از زیر مجموعه کسی بودن و یا جابجایی ) رو به کابین هم اضاف کنید بهتر میشه

با احترام
              باران که می بارد همه پرنده ها بدنبال سرپناهند اما عقاب برای خیس نشدن بالاتر از ابرها پرواز می کند

داینامیک تریدینگ : فرقی نمی کند از چه سیستمی استفاده می کنید... فقط به سیگنالهای در جهت روند توجه کرده و ترید کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط HAMOON نمایش پست ها
                سلام

اولا اینکه مدتهاست حساب باز کرده ام و وجه نیز واریز شده
                اما لوریجی برای من ثبت نشده..چطور می تونم در خواست لوریج داشته باشم...

دوم اینکه قبلا پرسیده بودم... در کابین من زده شما زیر مجموعه ... اکانت هستید..چطور میشه حذف کرد..
                البته سرچ کردم و فکر نمی کنم بشه در این خصوص کاری کرد...
                یه پیشنهاد : اگر این گزینه ( حذف از زیر مجموعه کسی بودن و یا جابجایی ) رو به کابین هم اضاف کنید بهتر میشه

با احترام
                سلام

چنانچه از طریق کابین مشتری اقدام به افتتاح حساب نموده باشید در همان مرحله تکمیل اطلاعات میزان لورج هم قابل تعیین میباشد ولی اگر حساب از قبل باز شده باشد به صورت دیفالت درنظر گرفته شده که در هر دو صورت میتوانید فقط برای یک بار میزان لورج را از طریق کابین تریدری تغییر دهید.

نظر

• سلام

احتراما به استحضار کلیه مشتریان محترم و کاربران عزیز میرساند از آنجا که کارگزاری پرسپولیس همیشه در کنار ارتقاء سطح خدمات خود، در تلاش برای حفظ امنیت و امور مشتریان در فعالیت های مالیشان بوده، اقدام به ثبت شماره تلفن مشتریان خود در کابین شخصیشان نموده است که بلافاصله پس از وارد کردن شماره تلفن همراه، پیامکی حاوی یک کد وریفای به همان شماره ارسال میگردد که میبایست آن کد وریفای را در فیلد مربوطه داخل کابین وارد نمایید.

پیشاپیش از این که با همکاری خود ما را یاری میفرمایید سپاسگذاریم

نظر

• سلام دوباره

با توجه به مشکل قبل در خصوص عدک ثبت لوریج، الان برای ثبت و درخواست لوریج جدید چه کار باید کرد.
                    هنوز هیچ لوریجی برای اینجانب ثبت نشده.

ضمنا راهنمایی و دستورالعمل جهت گرفتن پوزیشن رو نیز توضیح بفرمایید ( منظور محاسبه حداقل و حداکثر لات با توجه به میزان سرمایه و لوریج و حداقل موجودی جهت بستن خودکار معاملات )
                    با تشکر
                    باران که می بارد همه پرنده ها بدنبال سرپناهند اما عقاب برای خیس نشدن بالاتر از ابرها پرواز می کند

داینامیک تریدینگ : فرقی نمی کند از چه سیستمی استفاده می کنید... فقط به سیگنالهای در جهت روند توجه کرده و ترید کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                      سلام

در این پست به آموزش چگونگی ثبت اینوستور پسورد جدید، در کابین اختصاصی خواهیم پرداخت.

زمانی که اقدام به تغییر اینوستور پسورد حساب معاملاتی خود از طریق متاتریدر مینمایید، باید پسورد جدید را در کابین اختصاصی خود هم اعمال کنید تا بتوانید از سرویس های مربوطه بهره مند گردید.
                      برای این امر پس از آن که وارد حساب کابین خود شدید، ابتدا گزینه " حسابها " و پس از آن گزینه " ثبت پسورد اینوستور " را انتخاب نمایید، حال در صفحه باز شده، پسورد اینوستور قبلی خود را در فیلد مربوطه درج نموده و بعد از آن گزینه ثبت پسورد اینوستور را انتخاب نمایید.

sss
                      سلام. پسورداینستور اصلا چی هست.رمز پسورد رو از کجا بیاریم و ثبت کنیم؟

نظر

• سلام
                        یک مطلبی رو در خصوص حداقل و حداکثر موجودی در هر حساب رو در این فروم دیدم.اما پیداش نمی کنم.
                        سوالم اینجاست که آیا مثلا حساب میکرو حداکثر موجودی دارد ؟
                        یعنی بخای پوز بگیری و از حداکثر بیشتر شه ، آیا پوزیشن شما بسته میشه ؟
                        سپاس

نظر

• با سلام

میزان لوریج رو که اول باید تعیین کنیم، مثلن برای میکرو من 200 انتخاب کنم. آیا بعدا می تونم لوریج رو به 300 یا 500 تغییر بدم.
                          این تغییر چند بار امکان پذیر هستش؟
                          ایا آنی اتفاق می افته یا طول می کشه.
                          سپاس

نظر

• سلامميخواستم بدونم كه غير از دلار امريكا چه ارزهايي ميتونند أرز پايه باشند در pm. با تشكر

نظر

• باسلام خدمت دوستان

دپوزيت اوليه حساب چه ارزهايي هستند يعني با چه ارزهايي ميتونيم حساب در pcm باز كنيم. لطفا هر كي ميدونه راهنمايي كنه

با تشكر

نظر

• سلام خدمت دوستان. من امروز حسابم را درpcm و به صورت ريالي بأنك ملي شارژ نمودم و قيمت دلار در صرافي ها حداكثر ٣٤٣٠ تومان ولي پول واريزي اينجانب را ٣٤٩١ تومان براي هر دلار محاسبه نمودند. لطفا راهنمايي كنيد كه بايد چكاري انجام دهم يا اينهمه اختلاف درست است

نظر

پردازش ...
                                X