اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مشاوره و راهنمایی افتتاح حساب و کابین مشتری در پی سی ام بروکرز

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

اکنون به توضیح چگونگی گرفتن هیستوری حساب معاملاتی از کابین شخصی خواهیم پرداخت.

مشتریان عزیز میتوانند با اخذ هیستوری حساب معاملاتی خود از این طریق، در فرمت های " HTML - TEXT - PDF - EXCEL " ذخیره و مورد بررسی قرار دهند.

برای این امر ابتدا باید به حساب کابین اختصاصی خود وارد شده و بعد از آن از طریق گزینه " حسابها " وارد قسمت " عملیات حساب " شد، اکنون بایست در فیلد " تاریخ شروع " و " تاریخ پایان " محدوده زمانی خود را مشخص کرده و سپس در قسمت 5 ( نوع خروجی ) ، فرمت فایل خروجی را انتخاب کرده و با انتخاب گزینه " ذخیره " هیستوری مورد نظر را دریافت خواهید نمود.

لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

سلام یک توضیح در مورد اینوستور پسورد بدهید که چیست وموارد استفاده ان کدام است واگر شخصی حساب ریل دارد در متا تریدر چطور باید این پسور را ایجاد کنند و در این تاپیک گفته شده که باید با آپی خودتان وارد شوید با توجه به این که سایت ..... هست ومجبوریم با وی... وارد شویم آپی تغییر خواهد کرد یک توضییح در این مورد بدهید ممنون

نظر

از سرویس های دیگری که در کابین مشتری قرار دارند، میتوان به اخبار اشاره نمود. مشتریان عزیز میتوانند با مراجعه به بخش مربوطه، با توجه به گزینه های فراوان این سرویس، نحوه و موارد نمایش را شخصی سازه کرده تا بتوانند بهترین بهره را از این سرویس ببرند.

برای ورود به این بخش می بایست پس از ورود به حساب کابین خود، از طریق گزینه " خدمات " قسمت " اخبار " را انتخاب کرده و در صفحه باز شده، طبق نیاز خود گزینه های مربوطه را فعال نمایید و در نهایت با انتخاب گزینه " SAVE " میتوانید اخبار را مشاهده فرمایید.

نظر

نوشته اصلی توسط biabani1982 نمایش پست ها
          سلام یک توضیح در مورد اینوستور پسورد بدهید که چیست وموارد استفاده ان کدام است واگر شخصی حساب ریل دارد در متا تریدر چطور باید این پسور را ایجاد کنند و در این تاپیک گفته شده که باید با آپی خودتان وارد شوید با توجه به این که سایت ..... هست ومجبوریم با وی... وارد شویم آپی تغییر خواهد کرد یک توضییح در این مورد بدهید ممنون
          سلام

اینوستور پسورد، به پسوردی گفته میشود که توسط آن میتوان به یک حساب معاملاتی ( چه ریل و چه دمو ) دسترسی داشت، ولی حسابی که با این پسورد لاگین میشود، به کاربر هیچ گونه دسترسی معاملاتی ( باز یا بسته کردن معامله - معاملات معلق - تغییر دادن پسورد ها و هر نوع دستور دیگر ) نخواهد داد و کاربر فقط قادر خواهد بود که معاملات جاری و یا هیستوری حساب را مشاهده نماید.

این پسورد اغلب برای تحلیل و بررسی بازدهی حساب یا معامله گر به سایتهای مربوطه داده میشود، و یا برای ارائه سیگنال لایو و غیره به دیگر معامله گران.

میتواید آموزش نحوه ایجاد اینوستور پسورد را در پست شماره 10 همین تاپیک مشاهده فرمایید. در این فایل به صورت کامل و شیوا بیان شده است. ( برای این امر باید برنامه فلش پلیر را روی سیستم خود نصب داشته باشید، همچنین میتوانید برنامه فلش پلیر را در صورت نیاز از پست شماره 2 همین تاپیک دانلود نمایید )

الان خیلی وقت هست که سایت ..... نیست، میتوانید از لینک ذیل جهت ورود به سایت استفاده نمایید.

http://forum.broker-fa.org/forum.php

با احترام

نظر

سلام
            می خواستم تشکر کنم چون من دیروز کابین را فعال کردم. امکاناتش خیلی خوبه و فوق العاده است.در کمتر از یک دقیقه توانستم یک اکانت ریل جدید میکرو با لوریج 500 ایجاد کنم.
            فقط یک سوال دارم: وقتی انتقال وجه داخلی برای شارژ اکانت میکرو جدید از موجودی اکانت قبلی میزنم با خطای زیر مواجه میشوم:
            شماره اشتراک mt4 نامعتبر

گروه های حساب mt4 شما مطابقت ندارند.

لطفا راهنمایی بفرمایید.
            ممنون

نظر

برای ورود به کابین هم باید ازاین تاپیک استفاده شود یا نه منظورم این هست که صفحه اینترنتی بروکر دیگه قابل دسترسی نیست ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط mmreaz نمایش پست ها
                سلام
                می خواستم تشکر کنم چون من دیروز کابین را فعال کردم. امکاناتش خیلی خوبه و فوق العاده است.در کمتر از یک دقیقه توانستم یک اکانت ریل جدید میکرو با لوریج 500 ایجاد کنم.
                فقط یک سوال دارم: وقتی انتقال وجه داخلی برای شارژ اکانت میکرو جدید از موجودی اکانت قبلی میزنم با خطای زیر مواجه میشوم:
                شماره اشتراک mt4 نامعتبر

گروه های حساب mt4 شما مطابقت ندارند.

لطفا راهنمایی بفرمایید.
                ممنون
                سلام

از این که مورد رضایت جنابعالی بوده بسیار خرسندم.

آیا حساب میکرو را هم به کابین اختصاصی خود متصل کرده اید ( از طریق ثبت اینوستور پسورد ) ؟ یا مارجین آزاد به اندازه مورد نظر، در حساب قبلی موجود است ؟

با احترام

نظر

نوشته اصلی توسط biabani1982 نمایش پست ها
                  برای ورود به کابین هم باید ازاین تاپیک استفاده شود یا نه منظورم این هست که صفحه اینترنتی بروکر دیگه قابل دسترسی نیست ممنون
                  سلام

چنانچه از مشتریان ما هستید و ایمیل مربوطه را که حاوی لینک کابین بوده را دریافت ننموده اید، با ارسال لوگین و اینوستور پسورد خود برای بنده از طریق پیام خصوصی و یا ایمیل ذیل، لینک کابین مشتری را برایتان ارسال خواهم نمود.

arash.hl@pcmbrokers.com

در ضمن میتوانید برای دسترسی به صفحه اینترنتی بروکر از لینک ذیل بدون هیچ مشکلی بهره مند شوید.

http://broker-fa.org/

با احترام

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                    سلام

از این که مورد رضایت جنابعالی بوده بسیار خرسندم.

آیا حساب میکرو را هم به کابین اختصاصی خود متصل کرده اید ( از طریق ثبت اینوستور پسورد ) ؟ یا مارجین آزاد به اندازه مورد نظر، در حساب قبلی موجود است ؟

با احترام
                    سلام. بله حساب جدید به صورت اتوماتیک به حساب کابین وصل شد و دربخش انتقال وجه هم شماره حساب جدید موجود است ضمنا از طریق متاتریدر هم به حساب جدید لاگین کردم در حساب قبلی هم موجودی به اندازه کافی هست ولی در لحظه انتقال ایراد فوق به وجود می اید. شاید به این دلیل است که حساب مبدا مینی است و حساب مقصد که جدید ایجاد کردم میکرو.

نظر

سلام
                      الحمدالله که کابین تریدر نیز راه افتاد.
                      از شما عزیزان بابت تلاش و همتی که برای به ثمر رسیدن اهداف شرکت تشکر میکنم.
                      و خوشحالم که ه حساب میکرو راه اندازی شد و هم کابین مشتری.
                      و انشاالله به زودی شاهد موفقیتهای بیشتر و دستاوردهای جدید شما عزیزان باشیم.
                      در خصوص کابین مشتری نیز از امکاناتی که برای امنیت بیشتر و کارائی بهتر قرار داده اید کمال تشکر دارم.
                      واقعا پین کد و تیکت ابتکار جدیدی است که حداقل تا به حال من ندیده بودم.
                      شاد و پیروز و سربلند باشید.
                      یا علی

نظر

سلام

من از طریق وبمانی پول ریختم تو حسابم نیومد معمولا چه قدر طول میکشه ؟

با سپاس

نظر

واریز پول از طریق وب مانی

نوشته اصلی توسط YEZ نمایش پست ها
                          سلام

من از طریق وبمانی پول ریختم تو حسابم نیومد معمولا چه قدر طول میکشه ؟

با سپاس
                          با سلام،

شارژ حساب از طریق وب مانی به صورت لحظه ای، بلافاصله پس از انجام شارژ انجام میشود و در حساب دیده میشود.

لطفا شماره ترانزاکشن خود را برای من پیام خصوصی کنید تا بررسی شود.

در ضمن برای انجام تراکنش به صورت کامل، باید حتما روی دکمه "برگشت به سایت" کلیک کرده باشید. آیا کلیک کردید؟

با تشکر
                          ویرایش توسط Traderha : https://www.traderha.com/member/14002-traderha در ساعت 06-11-2014, 12:54 PM

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFX نمایش پست ها
                            با سلام،

شارژ حساب از طریق وب مانی به صورت لحظه ای، بلافاصله پس از انجام شارژ انجام میشود و در حساب دیده میشود.

در ضمن برای انجام تراکنش به صورت کامل، باید حتما روی دکمه "برگشت به سایت" کلیک کرده باشید. آیا کلیک کردید؟

با تشکر
                            نه روی دکمه برگشت به سایت کلیک نکردم و بستم پس به خاطر همین شارژ نشد ممنون میشم دستور بفرمایید

نظر

نوشته اصلی توسط mmreaz نمایش پست ها
                              سلام. بله حساب جدید به صورت اتوماتیک به حساب کابین وصل شد و دربخش انتقال وجه هم شماره حساب جدید موجود است ضمنا از طریق متاتریدر هم به حساب جدید لاگین کردم در حساب قبلی هم موجودی به اندازه کافی هست ولی در لحظه انتقال ایراد فوق به وجود می اید. شاید به این دلیل است که حساب مبدا مینی است و حساب مقصد که جدید ایجاد کردم میکرو.
                              در مورد این موضوع با مسئول بخش مربوطه صحبت کردم. در حال بررسی هست، به زودی میتوانید دوباره چک کنید.

از شکیبایی شما سپاسگذارم

نظر

نوشته اصلی توسط pcmfx نمایش پست ها
                                با سلام،

با تشکر
                                سلام
                                من نمی تونم به خاطر کمتر از 30 پست به کاربر pcmfx پیام خصوصی بدم از من خواستن شماره فاکتور براشون پیام بدم

my purse: Z343777739847

11.06.14 10:25 invoice receive
                                invoice number : 340658303

شماره اکانتی که میخوام شارژ شود : 250921

چیزه دیگه ای هم هست که باید بفرستم

با سپاس

نظر

پردازش ...
                                X