اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مشاوره و راهنمایی افتتاح حساب و کابین مشتری در پی سی ام بروکرز

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• PCM
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط mehdi851 نمایش پست ها
    نمیدونم چرا کسی پاسخگو نیست مسولان فنی سایت هم خیلی ضعیف تشریف دارند سه روز یه ثبت نام می کنیم یا میگه کد اعتبار سنجی ارسال شد نش اپلود مدارک انجام نمیشه
    سلام،

من اینجا پاسخگوی شما هستم. بقیه جاها هم سایر همکارانم همیشه هستند.
    همونطور که گفتم اعتبارسنجی موبایل مرحله ای نیست که مانع از آپلود داکیومنت های شما بشه. شما مدارکتون رو قاعدتا باید بتونین آپلود کنین. چون مال بقیه داره آپلود میشه پس نمیشه گفت مشکل همگانیه. شاید یه مشکلی در فرمت مدارک شما هست. به هر حال اگر موفق نشدید لطفا مدارکتون رو برای info[at]pcmfa.com ایمیل کنین تا بررسی بشه مشکلشون چیه. ممکنه سایز با فرمتشون مشکلی داشته باشه.

با احترام

پیام بگذارید:

• mehdi851
    پاسخ داد
    نمیدونم چرا کسی پاسخگو نیست مسولان فنی سایت هم خیلی ضعیف تشریف دارند سه روز یه ثبت نام می کنیم یا میگه کد اعتبار سنجی ارسال شد نش اپلود مدارک انجام نمیشه

پیام بگذارید:

• mehdi851
    پاسخ داد
    اقا من هم مشکل پست قبلی و دارم

پیام بگذارید:

• PCM
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط 7Lumberjack7 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    اقا ما یه حساب میخوایم باز کنیم نه کد اعتبار سنجی موبایل برام میاد نه مدارک اپ میشه
    مشاوره انلاینم کمکی نتونست بکنه
    یه میل بهم داد اونم انجام دادم ولی هنوز خبری نشده
    یکی بهم بگه چکار کنم
    بنظرم pcm باید یکم بیشتر رو ساپورتش کار کنه
    سلام،

مرحله کد اعتبار سنجی رو میتونین skip کنین. گاهی برای بعضی شماره موبایل ها کد ارسال نمیشه.
    در مورد مدارکتون فرمت و حجمش رو حتما چک کنین.
    میتونین مدارکتون رو به ایمیل info[at]pcmfa.com ارسال کنین تا بررسی کنن و اگر مشگلی داشت براتون اصلاحش میکنند.

هر سوالی داشتید میتونید اینجا و یا به پشتیبانی آنلاین در تلگرام @PCM_Brokers_Shakiba ارسال کنین.

با احترام

پیام بگذارید:

• 7Lumberjack7
    پاسخ داد
    با سلام خدمت دوستان
    اقا ما یه حساب میخوایم باز کنیم نه کد اعتبار سنجی موبایل برام میاد نه مدارک اپ میشه
    مشاوره انلاینم کمکی نتونست بکنه
    یه میل بهم داد اونم انجام دادم ولی هنوز خبری نشده
    یکی بهم بگه چکار کنم
    بنظرم pcm باید یکم بیشتر رو ساپورتش کار کنه

پیام بگذارید:

• PCM
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط picasso نمایش پست ها
    سلام. من میخواستم یه حساب لایو باز کنم اما قسمت قوانین مطلبی نیست که بخونم فقط تیک موافقم با این قوانین هستش خب الان بدون خوندن قوانین چطور باهاش موافق باشم؟
    سلام،
    از چه مرورگری استفاده میکنین.
    لطفا از این آدرس و از یه مرورگر دیگه امتحان کنین ببینین بازم همین مشکل رو دارین:

http://cabin.pcmfa.net/fa/register

با احترام

پیام بگذارید:

• picasso
    پاسخ داد
    سلام. من میخواستم یه حساب لایو باز کنم اما قسمت قوانین مطلبی نیست که بخونم فقط تیک موافقم با این قوانین هستش خب الان بدون خوندن قوانین چطور باهاش موافق باشم؟

پیام بگذارید:

• ls460l
    پاسخ داد
    متشکرم.

پیام بگذارید:

• PCM
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط ls460l نمایش پست ها
    با سلام . من چند روزی هست که نمی تونم به کابین دسترسی پیدا کنم. هربار سعی می کنم چنین کلمه ای در آدرس بار می بینم:mn8-1 لطفا راهنمایی کنید.
    سلام،

این آدرس در کشور ایران بلااک شده است.لطفا ازاین آدرس لینک استفاده کنین.

پیام بگذارید:

• ls460l
    پاسخ داد
    با سلام . من چند روزی هست که نمی تونم به کابین دسترسی پیدا کنم. هربار سعی می کنم چنین کلمه ای در آدرس بار می بینم:mn8-1 لطفا راهنمایی کنید.

پیام بگذارید:

• PCM
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط danaisp نمایش پست ها
    با سلام
    آیدی تلگرام پشتیبانی کابین را میخواستم
    سلام،

این آی دی تلگرام ایشون هست:
    [MENTION=1]PCM[/MENTION]_Brokers_Shakiba

پیام بگذارید:

• danaisp
    پاسخ داد
    با سلام
    آیدی تلگرام پشتیبانی کابین را میخواستم

پیام بگذارید:

• PCM
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط six نمایش پست ها
    بعد از مدت ها برای اولین بار میخوام افتتاح حساب کنم - لینک های آموزشی که به صورت فیلم گذاشتن متاسفانه کار نمیکنه
    چند تا سوال دارم لطفا اگر ممکنه راهنمایی کنید
    1 - آیا کارت ملی و آدرسی که از ما به عنوان مدرک می خواهد باید به صورت ترجمه شده باشه ؟
    2- من به اسم خودم متاسفانه قبضی تلفن ، آب ، برق و ... ندارم ، گفتن با افتتاح حساب از بانک ها که صفحه اول آن آدرس نوشته شده میشه! خوب این رو هم باید ترجمه کرد؟
    3- و در جایی خوندم باید صورتحسابی از بانک برای دوره مشخصی مثلا سه ماهه همراه با آدرس دارنده حساب و مهر و امضای بانک برای مشخص شدن تمکن مالی بگیری ؟
    خوب ما که به عنوان مثال از این بانک تازه حساب باز کردیم صورتحساب رو چطوری درستش کنیم ؟

ممنون میشم که پاسخ بدین
    سلام،

برای بازشدن لینک هلی آموزشی باید فلش پلیر روی مرورکرتون نصب باشه تا بتونین مشاهده کنین. از دوستان میخوام که لینک فلش پلیر برای مرورگرها رو براتون بزارن.

در مورد سوال هاتون:

1. خیر نبازی به ترجمه نیست فقط تاریخ انقضای آن نباید گذشته باشد.

2. همانطور که عرض شد نیازی به ترجمه نیست. یک مدرک که محل سکونت شما رو ثابت کند. مثلا اگر محل سکونت خانه پدری است، میتونین اثبات فرزند و پدری رو هم همراهش ارسال کنین.

3. این مورد برای حساب های بالای 100 هزار دلار هست.

با احترام

پیام بگذارید:

• six
    پاسخ داد
    بعد از مدت ها برای اولین بار میخوام افتتاح حساب کنم - لینک های آموزشی که به صورت فیلم گذاشتن متاسفانه کار نمیکنه
    چند تا سوال دارم لطفا اگر ممکنه راهنمایی کنید
    1 - آیا کارت ملی و آدرسی که از ما به عنوان مدرک می خواهد باید به صورت ترجمه شده باشه ؟
    2- من به اسم خودم متاسفانه قبضی تلفن ، آب ، برق و ... ندارم ، گفتن با افتتاح حساب از بانک ها که صفحه اول آن آدرس نوشته شده میشه! خوب این رو هم باید ترجمه کرد؟
    3- و در جایی خوندم باید صورتحسابی از بانک برای دوره مشخصی مثلا سه ماهه همراه با آدرس دارنده حساب و مهر و امضای بانک برای مشخص شدن تمکن مالی بگیری ؟
    خوب ما که به عنوان مثال از این بانک تازه حساب باز کردیم صورتحساب رو چطوری درستش کنیم ؟

ممنون میشم که پاسخ بدین

پیام بگذارید:

• PCM
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط afnima نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام یک حساب دمو با 500 دلار باز کنم لطفا راهنمایی کنید
    سلام
    از طریق لینک زیر متاتریدر را دانلود و نصب کرده سپس با انتخاب گزینه حساب جدید یک حساب دمو باز کنید.

https://download.mql5.com/cdn/web/pc...ader4setup.exe

ویدئو آموزش افتتاح حساب:
    http://broker-fa.net/forex/%D9%85%D9...4-open-account

ویدئوهای آموزش متاتریدر 4 :
    http://broker-fa.net/Learning-MT4

پیام بگذارید:

پردازش ...
X