اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

هفته پیش رو following week

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
    سلام
    خواستم از آقای مصطفی ی عزیز تشکر کنم
    ولی اجازه ارسال پیام خصوصی به ایشان را ندارم.
    بنابراین همینجا تشکر مخصوص خود را از ایشان اعلام میدارم.
    بواسطه اظهار لطفشان و البته برای اینکه در همه حال راهنما و به فکر و جوابگوی سئوالات همه دوستان هستند.
    تحلیل هایشان هم که مانند تحلیل های دیگر اساتید چراغ راه است.
    به هر حال متشکرم
    موفق باشید.

سلام

تشکر از شما دوست عزیز

از شما و سایر کاربران بی نهایت سپاسگزارم .من دیگه در این فروم فعالیتی ندارم .

حلالم کنید

خداحافظ
    ویرایش توسط مصطفی : https://www.traderha.com/member/9-مصطفی در ساعت 09-23-2014, 10:39 PM
    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
      سلام

تشکر از شما دوست عزیز

حلالم کنید

خداحافظ
      چرا اقا مصطفی ابن فروم بدون حضور شما صفایی نداره بنده هم خیلی به شما ارادت دارم و به نوبه خودم از زحمات ارزنده شما سپاسگذارم و همچنین دعا گو امیدوارم هر جا که هستید خوب و خوش و سلامت باشید

نظر

نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
        سلام

تشکر از شما دوست عزیز

حلالم کنید

خداحافظ
        سلام بر شما

مرسومه برای تودیع افراد فعال و قدیمی در جمع ، چه مجازی چه واقعی ، مراسمی برگزار میشه.

فعالترین کاربر فروم در چه سکوت تلخی از جمع جدا شد !!

هر جا هستی موفق باشی

نظر

شما لازم نکرده برای مصطفی اشک تمساح بریزی. خیلی هم خوشحالی که مصطفی مدیریت نداشته باشه. این همون مدیریه که اونهمه بهش بد و بیراه گفتی که چرا با پرسپولیس کار میکنه و چرا طرفداری پرسپولیس رو میکنه. امثال تو رو باید از فروم بندازن بیرون. مصطفی از اعضای قدیمی فروم هست و ما دوستش داریم ولی به علت ضعف مدیریت فروم در زمان تصدی همین آقا مصطفی گل بود که امثال تو اینجا اجازه خرابکاری و سرمایه دات کام بازی پیدا کردن. مصطفی که خدا نکرده فوت نشده که مراسم بخواد ولی فعالترین کاربر فروم هم نیست. اما اگر هم باشه تو لازم نیست خودتو لوس کنی. امیدوارم مدیرای این فروم زودتر از خواب بیدار شن و امثال تورو هر چه زودتر از اینجا بندازن بیرون تا بقیه تون بفهمین مسجد جای این کارا نیست.

نوشته اصلی توسط Neo نمایش پست ها
          سلام بر شما

مرسومه برای تودیع افراد فعال و قدیمی در جمع ، چه مجازی چه واقعی ، مراسمی برگزار میشه.

فعالترین کاربر فروم در چه سکوت تلخی از جمع جدا شد !!

هر جا هستی موفق باشی

نظر

من هم متاسف شدم که آقا مصطفی نوشت دیگه توی این فروم فعالیت نداره ولی وقتی پیام خصوصی داد که بیاین توی وبلاگ خودم فهمیدم چرا اینقدر با بی توجهی با این فروم برخورد میکرد! امیدوارم موفق باشن هر کاری میکنن ولی همین neo که داره از فرصت سواستفاده میکنه که بگه این فروم داره ضعیف میشه یادش رفته که وقتی خودش دست آی دی متا رو رو کرد که آیبی آ ل پ ا ر ی هست، همین اقا مصطفی پستش رو منتقل کرد به بحث های حاشیه ای. یعنی حتی زحمت نداده بود به خودش بخونه ببینه طرف چی گفته اصلا. من کاملا موافقم که فروم پس رفته ولی نه از نظر کمیت و کیفیت بلکه از نظر مدیریت. این اواخر هر چی ف ا ر ک س ی در به در شده بود میومد اینجا 4 تا تحلیل کپی میکرد میگذاشت که بگه من هم یه چیزی بلدم و با اطمینان از اینکه مدیر فروم اصلا نمیخونه چی نوشته میشه بعدش شروع میکرد به تخریب زیر زیری و حتی علنی و مدیریت فروم هم در خواب خرگوشی. آقایان، اگر یک پاکسازی اساسی انجام ندید در این فروم و این عناصر رو بیرون نکنید، من هم دیگه علاقه ای بهش ندارم. با کمال احترام

نظر

سلام
              این هم برای این هفته:
              و این هم نتیجه:

ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 09-28-2014, 01:37 AM

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

سلام
                این هم برای این هفته:
                سلام
                و این هم نتیجه:

ناظر محترم - در صورت امکان پست قبلی را که دیگر نمیتوانم اصلاح کنم و یک قسمت آن ناقص است حذف کنید.

نظر

سلام
                  و اما ، این هفته :

نظر

سلام
                    با تشکر از ارائه سیگنالها اما متاسفانه اعداد نمودار (تارگت ها) مشخص نیست ممکنه نمودار بزرگتری ارائه کنید؟
                    نشکر

نظر

سلام

خیلی ممنون لطف کردید

نظر

mahbiib ، کاربر عزیز
                        روال کار همانگونه است که در چند پست اول این تاپیک ذکر شده.
                        1- ارائه نظر شخصیم در مورد جهت حرکت
                        2- نشان دادن انتظار من از حدود حرکت با اندازه مثلث ها
                        برای مثال در سیگنال های آزمایشی (بله آزمایشی) این هفته حرکت چندانی برای EURUSD و GBPUSD انتظار ندارم.
                        و هفته پیش نیز حرکت زیادی برای USDJPY مورد انتظارم بود که در عمل درست از آب در نیامد.
                        موفق باشید.
                        ( و این سیگنال ها را برای مقایسه و بهبود سیستم شخصی خودتان استفاده کنید )

نظر

guest عزيز، خيلي ممنون از اينكه نتايج تحليل هاتون را ارائه مي كنيم براي من بشخصه خيلي مفيد هستند.

نظر

سلام
                            و اما ، این هفته :
                            سلام
                            حرکت آشفته ای در طول هفته داشتیم.
                            ولی شروع روز اول و نتیجه کلی ظاهرا بد نیست.
                            تا چه در نظر آید ؟
                            تصویر نتایج را هم در اینجا الصاق میکنم تا دید بهتری به حرکت آشفته هفته قبل (از نظر من) داشته باشیم.

نظر

سلام جناب guest

در مورد پیش بینی حرکات مارکت توضیحاتی اگر باشد لطف نمائید و ما را در مورد سبک تریدری خود بیشتر اگاه سازید .

با تشکر فراوان
                              زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

نوشته اصلی توسط aliloo نمایش پست ها
                                سلام جناب guest

در مورد پیش بینی حرکات مارکت توضیحاتی اگر باشد لطف نمائید و ما را در مورد سبک تریدری خود بیشتر اگاه سازید .

با تشکر فراوان
                                سلام جناب aliloo عزیز
                                ای کاش سبک تریدری من این طور بود !
                                دارم تمرین میکنم ولی هنوز از شر وسواس خناس - روانشناسی - رهایی نیافته ام.
                                این مثلث ها را با توجه به Fibonacci Retracement و اندیکاتور Stochastic Osillator در تایم های بالا - که در نمودارها هم دیده میشوند - رسم کرده ام.
                                از توجه تان به این تاپیک متشکرم.
                                موفق باشید
                                از آموزشهای استاد یزدی غافل نشوید.
                                ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 10-05-2014, 05:18 AM

نظر

پردازش ...
                                X