اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تست تحلیل برای اینکه تریدر شوم

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• استراتژی: تست تحلیل برای اینکه تریدر شوم

بسمه تعالی
    .

تا به امروز تحلیلهای بسیار زیادی انجام دادم که قریب به اتفاق آنها در تایمهای مختلف به تارگت خورده اند.

با این پشتیبان وارد مرحله ترید شدم

البته در بازار جهانی ف ا ر ک س

چیزی که لمس کردم خیلی متفاوت تر از تحلیلهایم بود. حسابی کوچک را در مدت زمانی کوتاه چندین برابر کردم. ولی به زوذی بازار روی دیگرش را نشان داد و حساب . تقریبا به حالت اولیه برگشت خورذ.

متوجه شدم که بحث تحلیل لازم و مهم هست ولی کافی نیست .

شروع کردم به تحقیق برای اینکه تریدهایم مثل تحلیلهایم قوی شوند.

فعلا در مرحله گذار از تحلیلگری محض به تحلیلگر تریدر هستم. هر آنچه تست کردم و نتیجه داد را ان شاالله با دوستان در میان خواهم گذاشت.

به امید موفقیت روز افزون برای کلیه دوستان
    ویرایش توسط مهدی نورالهی : https://www.traderha.com/member/8392-مهدی-نورالهی در ساعت 04-21-2014, 12:16 AM
    .

نظر

اولین چیزی که یاد گرفتم این بود که توی هر چارتی که تحلیل میکنم از مووینگ اوریج هم استفاده کنم.

به دنبال تریگر باشم .

استاپ لاس را رعایت کنم.
      .

نظر

تحلیل دلار ین تایم دیلی

نقطه ورود شکست کف قبلی

استاپ ؟

فعلا در حد پیش فرض است 104.75 . در صورتی که قبل از این عدد سقف جدید بسازد استاپ بعد از تریگر سقف میشود.

تیپیی نقطه d

مدیریت سرمایه > فقط با توجه با میزان استاپ مبتوان حجم را انتخاب کرد. پس فعلا حجم ورود مشخص نیست.تا بعد از تریگر مشخص کنم.

[IMG][/IMG]
        .

نظر

سلام منتظر ادامه ی تاپیکتون هستیم ممنون

نظر

یاد گرفتم وقتی هم پوشانی اتفاق می افته و وقتی حرکات زمانبر میشه یعنی درون اصلاح هستیم . و بعدش باید منتظر حرکت پیشرو باشیم.

[IMG][/IMG]
            .

نظر

[IMG][/IMG]
              .

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی نورالهی نمایش پست ها
                تا به امروز تحلیلهای بسیار زیادی انجام دادم که قریب به اتفاق آنها در تایمهای مختلف به تارگت خورده اند.

با این پشتیبان وارد مرحله ترید شدم

البته در بازار جهانی ف ا ر ک س

چیزی که لمس کردم خیلی متفاوت تر از تحلیلهایم بود. حسابی کوچک را در مدت زمانی کوتاه چندین برابر کردم. ولی به زوذی بازار روی دیگرش را نشان داد و حساب . تقریبا به حالت اولیه برگشت خورذ.

متوجه شدم که بحث تحلیل لازم و مهم هست ولی کافی نیست .

شروع کردم به تحقیق برای اینکه تریدهایم مثل تحلیلهایم قوی شوند.

فعلا در مرحله گذار از تحلیلگری محض به تحلیلگر تریدر هستم. هر آنچه تست کردم و نتیجه داد را ان شاالله با دوستان در میان خواهم گذاشت.

به امید موفقیت روز افزون برای کلیه دوستان

دوست من درود بر شما

چند برابر کردن سرمایه،اون هم در طی زمان کوتاه بطور قطع جذّاب خواهد بود.

اما از دست دادن سرمایه هم در طی زمانی کوتاه تر بسیار دردناک خواهد بود.

بهترین راه و از همه جذّاب تر کسب سود بطور پیوسته هست و این هدف بدون پیروی از مدیریت سرمایه غیر ممکن هست.

در صورت پایبندی به یک پلان معاملاتی منسجم و مدیریت سرمایه و برنامه ریزی بین سه تا پنج سال میشه به سود مورد انتظار دست پیدا کرد.

و دلیلی نداره که زیر فشار روانی و استرس ناشی از فشار بیش از حد و غیر متعارف به حساب معاملاتی قرار بگیریم.

آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما دارم.

ارادتمند

علیرضا هنجنی
                ویرایش توسط hich1389 : https://www.traderha.com/member/6942-hich1389 در ساعت 04-24-2014, 09:27 PM
                «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

تحلیل طلا در چارچوب زمانی روزانه

طلا بعد از رسیدن به یک منطقه حمایتی که در تحلیل قبل ارایه شد و با داشتن واگرایی در موقعیت خوبی برای خرید قرار گرفت . در نمودار روزانه شاهد اتمام یک اصلاح در منطقه 61.8 بودیم و به احتمال فراوان وارد فاز جدید خرید طلا به مدت زمان تقریبا طولانی شدیم.

[IMG][/IMG]

در تایم چهار ساعته فعلا قیمت با میانگین 200 روزه درگیر است در منطقه اشباع خرید و امکان اصلاح قیمتی و زمانی وجود دارد

[IMG][/IMG]
                  .

نظر

بنظر میرسه موج صعودی در حال آماده شدن برای شروع هست .

الگوی 1.2.3 با شکست 1291 میتوان با استاپ 1275 و تیپی 1315 و تیپی دوم 1345 وارد شد.

فعلا باز قیمت به مویینگ 200 واکنش نشون داد. احتمالا اینبار ازین مقاومت عبور کنه و تارگتهای بالا را رویت کنه.

[IMG][/IMG]
                    ویرایش توسط مهدی نورالهی : https://www.traderha.com/member/8392-مهدی-نورالهی در ساعت 05-03-2014, 02:02 AM
                    .

نظر

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

تایم هفتگی و تایم روزانه دو الگوی 1.2.3. و تایم چهار ساعته الگوی گارتلی و 123 دارد. پس از تریگر میشه وارد شد.
                      .

نظر

پردازش ...
                      X