اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال بدون استاپ!

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام بهزاد جان
    واقعا عالی بود و شجاعتت رو تحسین می کنم برادر
    موفق باشی اما کاش می موندی سیستم رو بهینه می کردی الان که تا اینجای تاپیک پیش رفتی
    یادت میاد دقیقا صفحه اول همین تاپیک ازت پرسیدم برنامت برای پوزیشن هایی که خلاف جهت میره چیه فکر کنم تنها نقطه ضعفش همین قسمت بود

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
      سلام بهزاد جان
      واقعا عالی بود و شجاعتت رو تحسین می کنم برادر
      موفق باشی اما کاش می موندی سیستم رو بهینه می کردی الان که تا اینجای تاپیک پیش رفتی
      یادت میاد دقیقا صفحه اول همین تاپیک ازت پرسیدم برنامت برای پوزیشن هایی که خلاف جهت میره چیه فکر کنم تنها نقطه ضعفش همین قسمت بود
      سلام بوریکس عزیز
      ممنون از لطفت
      کال شدن این اکانت چیز غیرمنتظره ای نبود! اکانت بدون استاپ یا باید زود بریم بالا یا سریع میاد پایین! شما در نظر بگیرید اگر ریسک ریوارد 1/1 می داشتم تا این مقدار می رسد؟ هرگز نمی رسید در عوض به احتمال زیاد هرگز کال نمی شد ولی من روی این اکانت کال نشدن برام مهم نبود بلکه تعداد صفر زیاد برایم در اولویت بود!!

برای بهینه کردن نیز کار خیلی دشواریه چون همین الان خود یک پروسه رو برای سیستم شدن طی کرده و دخل و تصرف در آن شاید بازده را پایین بیاورد باید ببینیم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

باز ممنون دوست عزیز
      شاید چند ماه دیگه برگشتم با یک پلن دیگر

پیروز باشید.

نظر

یک تجربه از تریدر بدون نرمش قهرمانانه
        شما فقط توی موج 3 به مشکل میخوری
        راه حلشم به نظرم اینه
        وقتی قیمت برک اوت کرد
        وقتی قیمت بیرون باند بولینگر راه رفت
        بیا بیرون
        . یا گام ارز رو حساب کنی وقتی گام بیش از حد شد فیوز رو بپرونی و نرمش قهرمانانه انجام بدی

ارادتمند متا
        ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 10-22-2013, 11:13 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
          یک تجربه از تریدر بدون نرمش قهرمانانه
          شما فقط توی موج 3 به مشکل میخوری
          راه حلشم به نظرم اینه
          وقتی قیمت برک اوت کرد
          وقتی قیمت بیرون باند بولینگر راه رفت
          بیا بیرون
          . یا گام ارز رو حساب کنی وقتی گام بیش از حد شد فیوز رو بپرونی و نرمش قهرمانانه انجام بدی

ارادتمند متا
          سلام متا جان
          مگه قرار نبود دست ول بریم حالا به فکر فیوز افتادی؟؟ دی :
          ممنون دوست گرامی
          تشبیه جالبی بود
          روی این موضوع فکر می کنم
          موفق باشید
          =======
          پست 52
          پست 61
          پست 63
          پست 74

قوم الظالمین!

نظر

بهزاد جان
            من همیشه گفتم توی این بازار اونهایی که پول دارن اینقدر یک روند رو ادامه میدن تا تمامی کسانی که خلاف روند وارد شدن کال بشن و بعد با چنان قدرتی خودشون روند رو معکوس می کنن که در عرض چند روز 50 درصد ترند قبلی اصلاح بشه و این فقط از جهت روانشناسی بازار است این قضیه تا حالا چند بار برا خودم پیش اومده یا از ترس پوزیشن رو بستم یا کال شدم و بعدش هم افسوس
            کلا کسانی که در این بازار مارجین بالایی دارند همیشه موفق خواهند بود

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

ترید بدون استاپ برای فقرا یا یکشبه پولداری یا کال مارجین ولی سرمایه بالا که کالی نداره
              به هر حال دوست داریم روش کارتو بدونم
              ولی چون زدی نمیشه بگی
              بهتر نیست راهنمایی کنی
              سیستمت بر مبنای اندیکاتور = پیوتهاست= موینگهاست = حجمی است
              و خلاصه مواد لازم رو بگی
              طرز تهیه بعهده خودمون
              بالاخره یک آشی درست کنیم

ارادتمند متا

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                ترید بدون استاپ برای فقرا یا یکشبه پولداری یا کال مارجین ولی سرمایه بالا که کالی نداره
                به هر حال دوست داریم روش کارتو بدونم
                ولی چون زدی نمیشه بگی
                بهتر نیست راهنمایی کنی
                سیستمت بر مبنای اندیکاتور = پیوتهاست= موینگهاست = حجمی است
                و خلاصه مواد لازم رو بگی
                طرز تهیه بعهده خودمون
                بالاخره یک آشی درست کنیم

ارادتمند متا
                سلام
                اکثر ابزارهایم خودم و دوستم کد نویسی کردیم ابزارهای رایج متاتریدر نیست که متاسفانه اجازه انتشار آن را ندارم
                حداقل 30 درصد سیستم تجربه و تحلیل است که از بعضی ابزارها استفاده میکنم مانند خط روند و موینگ بعضا بولینگرباند و...
                پیوت به معنای معمول و مرسوم تاکنون استفاده ای نکردم.

قصد نداشتم پستی بزنم
                اما پاسخ ندادن به سوال دوستمان بی ادبی محسوب می شد اگر باز سوالی بود در ایمیل در خدمت خواهم بود
                forex.behzad@gmail.com
                موفق باشید

نظر

با سلام خدمت دوستان عزیز فروم پی سی ام
                  اینشالا که حال روز همگی خوب باشد

چند وقتی که از اینجا رفتم مدام ایمیل و پیام خصوصی دریافت می شد که سیستمتون فروشی است یا مدیریت حساب و این مسائل...
                  باید به عرض برسانم سیستم که فروشی نیست چون از خودم نیست و در مورد مدیریت حساب هم باید بگم که متاسفانه این سیستم به خوبی روزهایی که اینجا پست میزدم کارساز نیست !هم اینکه بنده اهل این مسائل نیستم.
                  پس خواهشا اصرار نفرمایید. چون اگر قرار بود من در طول این مدت مانند این تاپیک سود میکردم الان اینجا نبودم.

جدا از این مسائل تا یه استیتمنت بلند مدت از کسی ندیدید مطلقا به کسی اعتماد نکنید.

پیروز باشید.
                  بهزاد

نظر

سلام دوستان

به زودی یه حرکت مشابه خواهم زد !

نظر

با سپاس از شما دوست گرامی ببخشید از اینکه شاید در زمان نامناسبی پست زده باشم.
                      تا دو سال پیش اگر کسی صحبت از پوزیشنهای بی استاپ میکرد کلی موضع میگرفتم و تعصب خاصی روی استاپ داشتم اما جدیدا به پوزیشنهای بی استاپ علاقمند شدم . شاید بشه اینطور توجیه کرد که خود پوزیشن و جهتیابی اون خودش کلی بار روانی تحمیل میکنه حالا من بیام بار روانی استاپ و تی پی رو هم به اون اضافه کنم . شاید بعضی از دوستان بگن که بدون استاپ که بار روانی بیشتری تحمیل میشه و حساب کلی میره تو ضرر. اما خب روشهایی وجود داره که میشه پوزیشن بی استاپ رو مدیریت کرد. یکیش اینه که لاتیج کم باشه . آیا حساب میلیاردی لازمه نه لازم نیست. کنار هر پوزیشن ضررده ای یه پوزیشن پوششی قرار میگیره که ضرر را جبران میکنه. و تو جفتهایی کار میکنم که پیوتهای فراوانی داشته باشه مثل یورو به ین. یا یه سری تکنیکهای دیگه مثلا در شروع روند معمولا یک کندل قوی و تعیین کننده داریم که اوپن اون کندل بعدا در حرکت برگشتی توسط بازار دیده خواهد شد. یه مفهوم دیگه که دارم روش تحقیق میکنم بازار هد اند شولدری هست. بازار سر و شانه ای. هر پیوت ماژور حتما نقطه تاج وسط یک هد اند شولدر است که بالاخره در یک تایم فریم خودشو نشون میده. وقتی بخواهیم استاپ نذاریم خطوط تعادل بسیار مهم میشه چون قیمت برمیگرده و خودشو تعدیل میکنه.
                      بی صبرانه منتظرم تا نظرات دوستان رو در مورد پوزیشنهای بی استاپ بدونم. با سپاس
                      خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan55 نمایش پست ها
                        با سپاس از شما دوست گرامی ببخشید از اینکه شاید در زمان نامناسبی پست زده باشم.
                        تا دو سال پیش اگر کسی صحبت از پوزیشنهای بی استاپ میکرد کلی موضع میگرفتم و تعصب خاصی روی استاپ داشتم اما جدیدا به پوزیشنهای بی استاپ علاقمند شدم . شاید بشه اینطور توجیه کرد که خود پوزیشن و جهتیابی اون خودش کلی بار روانی تحمیل میکنه حالا من بیام بار روانی استاپ و تی پی رو هم به اون اضافه کنم . شاید بعضی از دوستان بگن که بدون استاپ که بار روانی بیشتری تحمیل میشه و حساب کلی میره تو ضرر. اما خب روشهایی وجود داره که میشه پوزیشن بی استاپ رو مدیریت کرد. یکیش اینه که لاتیج کم باشه . آیا حساب میلیاردی لازمه نه لازم نیست. کنار هر پوزیشن ضررده ای یه پوزیشن پوششی قرار میگیره که ضرر را جبران میکنه. و تو جفتهایی کار میکنم که پیوتهای فراوانی داشته باشه مثل یورو به ین. یا یه سری تکنیکهای دیگه مثلا در شروع روند معمولا یک کندل قوی و تعیین کننده داریم که اوپن اون کندل بعدا در حرکت برگشتی توسط بازار دیده خواهد شد. یه مفهوم دیگه که دارم روش تحقیق میکنم بازار هد اند شولدری هست. بازار سر و شانه ای. هر پیوت ماژور حتما نقطه تاج وسط یک هد اند شولدر است که بالاخره در یک تایم فریم خودشو نشون میده. وقتی بخواهیم استاپ نذاریم خطوط تعادل بسیار مهم میشه چون قیمت برمیگرده و خودشو تعدیل میکنه.
                        بی صبرانه منتظرم تا نظرات دوستان رو در مورد پوزیشنهای بی استاپ بدونم. با سپاس
                        درود
                        مطالب جالب و قابل تاملی را تجربه کردید
                        فکر کنم مسیر درستی را انتخاب کرده باشی
                        من بودم 500 موقعیت را در گذشته با تست میکردم تا ببینم بازار چطور عکس العمل نشون داده قبل اینکه کل پلنم را به اشتراک بگذارم!!
                        بدرود

نظر

سلام دوست عزیز ehsan55
                          خواهش میکنم باعث افتخاره
                          ببینید چیزی که بعد چندین سال سر و کله زدن با بازار تو این چند وقت بهش پی بردم اینه که استاپ به روش معمول خیلی کارساز نیست! روش معمول منظور استاپ پشت سقف و کف و پیووت و امثالهم است . شما تصور کنید بای و سل فسقلی ما چطور بتونه عرضه و تقاضا رو فراهم کنه که بازار بلافاصله در جهت ما حرکت کنه ؟!!بنظر این قضیه شاید یه کم زیاده خواهی باشه!
                          البته من احترام میزارم به اکثریتی که استاپ استفاده میکنند اما اون چیزی که من از افراد موفق داخلی و خارجی دیدم وارد شدن به بازار با حجم کم و بدون استاپه که اگر رفت تو ضرر و جهت رو مخالف دیدن از بازار خارج میشن.
                          ویرایش توسط behzad-1 : https://www.traderha.com/member/8427-behzad-1 در ساعت 05-27-2019, 10:42 AM

نظر

نوشته اصلی توسط behzad-1 نمایش پست ها

=====================
                            حدود 4 هفته روی این حساب کار شد
                            با دیپازیت 100 $ تا 2950 حساب را بالا کشیدم چیزی حدود 30 برابر در یک ماه
                            از ابتدا برنامه ام این بود حساب را در یکی دو ماه برسانم به $100000 اما... قبلا با یک روش دیگر با کمک دوستی تا 20000 تا رسیده بودیم با 120$ اولیه
                            ایندفعه خواستم شانسم را برای این مقدار امتحان کنم که....دو هفته اخیر واقعا بازار از حالت تکنیکالی خارج شد همچنین یه مقدار بی جهت مقدار لات را پایین کشیده بودم!

در مورد آمار ارقام سیگنال ها با یک بررسی اجمالی در همین تاپیک مشخص است بیش از 80 % سیگنال ها(به ازای اولین پوزیشن باز شده در هر موقعیت)قیمت تا قبل از تارگت کمتر از آن در ضرر رفته بودند یعنی اگر با ریسک ریوارد 1/1 وارد شده بودیم 80 درصد سیگنال ها سبز می شدند!
                            و شاید بیش از 60 % موقعیت ها ریوارد به ریسک 2 (یعنی انتظار سود 2 برابر انتظار ضرر) داشتند بعبارتی اگر ما استاپ میداشتیم با پوزیشن هایی با ریوارد به ریسک 2 ، 60 درصد پوزیشن ها سبز می بود!
                            و و و و و لزوما استاپ همیشه خوب نیست ولی چاره ای نیست!!

دیگه اینکه فعلا برنامه ای برای ادامه تاپیک ندارم همین یک ماه هم بصورت یکدفعه ای و با مخالف عده ای از دوستان نزدیک شد امیدوارم به بزرگواری خودشون ببخشند.

باز از تمام دوستانی که در پیام خصوصی یا تاپیک من را مورد لطفشون قرار دادند سپاس و قدردانی دارم اینشالا در ادامه زندگی تریدریتون موفق باشید.

برای تازه واردهای عزیز نیز عرض کنم هیچ وقت به حرف های دیگران با تقدس و وحی منزل نگاه نکنید!!(از جمله این پست بنده و صحبت هایم در این تاپیک) هر سیستمی و فرمولی روشی پلنی که فکر میکنید درسته همون رو دنبال کنید ولی بیاد داشته باشید مستقل فکر کردن مسیر پر پیچ و خم و بسیار خطرناکی است!!! تلفات آن بیشتر و قهرمانان آن نیز بیشتر!

هستم تا فردا

شاد و سلامت و سرافراز باشید
                            باز خدا رو شکر عکس های فروم هنوز سالم هستن بعد 5 یا 6 سال ! برعکس بعضی فروم ها

خب یه حرکت مشابه شبیه این خواهم زد . یه حساب ریل و یه حساب دمو به اندازه صد دلار استارت میزنم

برا اینکه مجبور نباشم مثه قبل عکس موقعیت ها را ادیت کنم و تیکتشو مخفی کنم از عکس های حساب دمو استفاده می کنم.

نظر

با بالانس کم و بدون استاپ معامله کردن فقط حساب رو به خطر میندازه.

نظر

سلام بهزاد جان.

برای بهینه کردن سیستمی که استاپ نداره باید متوجه برگشت روند شد.
                                برگشت روند هم معمولا اگر 1000 پوینت یا 100 پیپ قدیم معکوس شد اتفاق خواهد افتاد.
                                در واقع در سیستم بدون استاپ نباید اجازه بدی پوزیشن ها زیاد در ضرر بمانند که این هم موجب درگیر شدن مارجین و عدم ترید روزانه میشه و هم به اعضابت فشار میاره و هم در روند معکوس افتادی و نهایتش کال شدن هست.
                                بنابراین پیشنهاد من به همگی برای جلوگیری از استاپ خوردن و کال شدن این هست که چنانچه به استراتژیتون ایمان دارید که نرخ باید برگرده پوزیشن اولتون اگر در 300 پوینت ضرر رفت پوزیشن دوم رو در همان جهت باز کنید و اگر 600 تا ضرر شد باز هم باز کنید و هر 300 پوینت ضرر با مدیریت سرمایه باز کنید و چنانپه پوزیشن اول بیش از 1000 پوینت در ضرر قرار گرفت حالا دیگه نباید منتظر برگشت به نقطه اول بود بلکه برگشت فقط تا 50 درصد فیبوناتچی باید در نظر گرفته بشه.
                                پس نتیجه اینکه اگر پوزیشن اولتون 1000 تا در ضرر رفت همگی پوزیشنها رو در -500 ضرر اولی ببندید و از بازار با سود صفرخارج بشید.

این روش رو حتما تست کنید. چون خودم هم زیاد موافق استاپ نیستم و معمولا با استاپ 3000 تا 4000 پوینتی کار می کنم که اکثر جفت ارزها در کانال 4000 پوینتی بالا و پایین می روند.

امیدوارم روزی ایرانیان نفرات اول بازار بازارمالی جهانی باشند.....
                                ویرایش توسط ali zam : https://www.traderha.com/member/31847-ali-zam در ساعت 06-27-2019, 01:59 PM

نظر

پردازش ...
                                X