اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال بدون استاپ!

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط sarababa نمایش پست ها
    سلام شب همگی بخیر ببخشید شما با این امار ها کار کردید ؟ ایا میشه بهشون اعتماد کرد؟ممنونم
    سلام
    بصورت تخصصی خیر کار و تحقیق نکردم اما بعضی وقتا دنبال می کنم.
    معمولا وقتی این آمار ها به ماکزیمم و مینیمم(0 و 100) خیلی نزدیک میشود شرایط برای دخالت بازیگران بزرگ فراهم می شود! برای استاپ زدن و از دور خارج کردن تریدرهای ریزه پیزه! مانند امروز nzdusd و شاید اکثر ارزها. اما شاید وارد کردن این فاکتور در تریدهای روزانه راندمان کار را پایین بیاورد.
    کلا برای من موقعی این آمار هم از نظر تعداد تریدر و هم مقدار حجم ها بین 30 تا 70 است حالتی است که راحتتر دست به پوزیشن میزنم!
    چند بروکر هستند که آمار بهتری نسبت به ف.ارکس فکتوری بیرون میدهند آدرسشان را برایتان پیام خصوصی می کنم (چون احتمالا با قوانین سایت مغایر باشه)
    موفق باشید.
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-18-2013, 05:04 PM

نظر

سلام ضمن تشكر از ايجاد اين تاپيك . درمورد اين آمارها ........... هم براي مشتريانش ميفرسته .
      اما با اين حساب سفارش فروش نيوزيلند كه فعلا 70 درصد فروشنده هستند درخطر هست درسته؟
      ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-18-2013, 05:03 PM

نظر

سلام
        ممنون

بله ....... نیز این آمار Ssi منتشر می کند ولی من تاکنون دسترسی نداشتم

در جواب شما باید عرض کنم زیاد در این زمینه تخصص ندارم اون چیزی که عرض کردم به صورت تجربی بود معمولا وقتی آمار تعداد تریدرهای خرده پا به صورت شدیدی به یک سمت میل پیدا می کند، یا بازار رنج می شود یا به سمت مخالف حرکت می کند!در اندک مواقعی نیز حرکت های خیلی پرشتابی در آن جهت می کند! بخصوص روی GbpUsd .

در اصل علم Ssi روی تعداد تریدر های خرده پا کار می کند و نه مقدار حجم یا همان لات! چون فرض بر این است که حجم پوزیشن ها به عنوان یک عامل تعیین کننده آینده حرکت قیمت در دسترس کمتر کسی قرار دارد!! هر چند من روی مقدار حجم تریدرهای ف.ارکس فکتوری مثال زدم ولی چون این آمار جزء خیلی کوچکی است می توان آن را نظر خرده پاها در نظر گرفت!

پیروز باشید.
        ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-18-2013, 05:02 PM

نظر

پوند دلار مستعد ریزش برای حداقل 100 پیپ
          اما در این حساب به اندازه کافی مارجین درگیره
          پس پوزیشنی نمیگیریم

و باز مانند همیشه دوستان در صورت استفاده ریسک و جوانب کار را در نظر بگیرند.

نظر

با سلام و وقت بخیر خدمت همه عزیزان

در هفته کاری که گذشت (هفته چهارم اکانت) پوزیشن زیادی نداشتم یا من نبودم سیگنال بود یا سیگنال بود من نبودم! چند پوزیشن اعلام شد که همانطور عرض شد سل نیوزلند و یوروین هنوز بسته نشده اند.
            از طرفی قرار بود جمعه آخرین روز حضورم در فروم باشد ولی این هفته نیز خدمت دوستان هستم تا یک جمع بندی مشخصی از اکانت و سیگنال ها داشته باشیم.

سپاس از عزیزانی تا اکنون بنده را همراهی کرده اند

شاد باشید
            شب بخیر

نظر

سلام دوست عزیز صبح بخیر
              انشاءالله هفته خوبی پیش رو داشته باشی
              بهترین مردم سودمندترین انان به حال دیگران هستند محمد (ص)

نظر

نوشته اصلی توسط behzad-1 نمایش پست ها
                با سلام و وقت بخیر خدمت همه عزیزان

در هفته کاری که گذشت (هفته چهارم اکانت) پوزیشن زیادی نداشتم یا من نبودم سیگنال بود یا سیگنال بود من نبودم! چند پوزیشن اعلام شد که همانطور عرض شد سل نیوزلند و یوروین هنوز بسته نشده اند.
                از طرفی قرار بود جمعه آخرین روز حضورم در فروم باشد چرا عزیز ؟ ولی این هفته نیز خدمت دوستان هستم تا یک جمع بندی مشخصی از اکانت و سیگنال ها داشته باشیم.

سپاس از عزیزانی تا اکنون بنده را همراهی کرده اند

شاد باشید
                شب بخیر
                هنوز تازه گرم شدیم بنده بعد از چند سال که این ایده تو ذهنم بوده حالا تازه میخوام اجراش کنم باشین در خدمتتون باشیم !
                فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                  هنوز تازه گرم شدیم بنده بعد از چند سال که این ایده تو ذهنم بوده حالا تازه میخوام اجراش کنم باشین در خدمتتون باشیم !
                  سلام عزیز

زیاد اهل فروم گردی و بخصوص فروم نویسی نیستم این تصمیمی بود که از ابتدا گرفته بودم.
                  کلا با جو حاکم بر فروم ها چندان نا آشنا نیستم ! در فروم های گوناگونی فعالیت کردم فعالیت در فروم خیلی مواقع باعث به هم خوردن تمرکز و گرفتار حاشیه شدن در نهایت دشمنی ها و ... خواهد شد بخصوص وقتی در تالار سیگنال فعالید و برای اینکه حداقل نام بدی ازت نماند گرفتار حاشیه نشوید بهترین راه حضور موقت است! خدا را شکر تا اینجا همه چیز شفاف بود...
                  البته این تنها مخصوص فروم های ایرانی نیست فروم های خارجی نیز هست منتها در اینجا بدلیل شرایط حاکم بر کشور بیشتر و برجسته تر است.

به شما نیز پیشنهاد میدهم در صورت داشتن کارهای تحقیقاتی برای حصول بهتر نتایج قید فروم رو بزنید حتی به انگیزه خواندن به تنهایی!بهتون قول میدم سریعتر و مطلوبتر به جایگاهی که شایسته هستید دست پیدا می کنید( یه چیزی هم بدهکار شدید دی: )

دوست عزیز خانم یا آقای Sarababa همراه همیشگی تاپیک ممنون

شاد و سلامت و پیروز باشید
                  ایام به کام

نظر

خوشحالم که تو کارتون موفقین ناراحتم که خیلی زود میخواین برین..
                    بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

در یک فایل ورود کپی کردم براتون. اینجا کپی کردم به هم ریخته شد

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...1462854971.rar

کسی که ترجمش خوبه بزاره تو تاپیک مربوطه برای دسترسی آسان آیندگان.
                      باسلام وشب بخیر
                      این متن رو سعی کردم ترجمه کنم نمیدونم چقدرش درسته گفتم شاید بدرد بخوره
                      http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...287513681.docx

نظر

سلام عزیز

زیاد اهل فروم گردی و بخصوص فروم نویسی نیستم این تصمیمی بود که از ابتدا گرفته بودم.
                        کلا با جو حاکم بر فروم ها چندان نا آشنا نیستم ! در فروم های گوناگونی فعالیت کردم فعالیت در فروم خیلی مواقع باعث به هم خوردن تمرکز و گرفتار حاشیه شدن در نهایت دشمنی ها و ... خواهد شد بخصوص وقتی در تالار سیگنال فعالید و برای اینکه حداقل نام بدی ازت نماند گرفتار حاشیه نشوید بهترین راه حضور موقت است! خدا را شکر تا اینجا همه چیز شفاف بود...
                        البته این تنها مخصوص فروم های ایرانی نیست فروم های خارجی نیز هست منتها در اینجا بدلیل شرایط حاکم بر کشور بیشتر و برجسته تر است.

به شما نیز پیشنهاد میدهم در صورت داشتن کارهای تحقیقاتی برای حصول بهتر نتایج قید فروم رو بزنید حتی به انگیزه خواندن به تنهایی!بهتون قول میدم سریعتر و مطلوبتر به جایگاهی که شایسته هستید دست پیدا می کنید( یه چیزی هم بدهکار شدید دی: )

دوست عزیز خانم یا آقای Sarababa همراه همیشگی تاپیک ممنون

شاد و سلامت و پیروز باشید
                        ایام به کام
                        سلام وشب همگی بخیر
                        دوست خوبم ممنون از نکاتی که گفتی وسیگنالهایی که در خدمتت بودیم تقریبا با این طرز فکر موافقم اما هر از گاهی به فروم ها سر زدن خالی از لطف نیست وباعث میشه که از تکرار اشتباهات دیگران دور بشیم بازم ممنون از حضورت

نظر

نوشته اصلی توسط sarababa نمایش پست ها
                          باسلام وشب بخیر
                          این متن رو سعی کردم ترجمه کنم نمیدونم چقدرش درسته گفتم شاید بدرد بخوره
                          http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...287513681.docx
                          ممنون دوست من
                          خیلی به درد خورد
                          فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

پوند دلار مستعد ریزش برای حداقل 100 پیپ
                            اما در این حساب به اندازه کافی مارجین درگیره
                            پس پوزیشنی نمیگیریم

و باز مانند همیشه دوستان در صورت استفاده ریسک و جوانب کار را در نظر بگیرند.
                            با سلام
                            تقریبا از جایی که اعلام شد 100 پیپ ریزش داشت

سطح بعدی 1.6069 می باشد(حداقل)
                            اگر سقف هم زده شود این نقطه می بایست لمس شود طبق رفتار خود قیمت در گذشته!

نظر

فروش دلار نیوزلند در 0.8438
                              تارگت رو تصویر

این چند پوزیشن سل بعلاوه یک سل دیگر روی یوروین باعث شد حساب کال شود!
                              برای این دو یکم چشمم رو نسبت بعضی موارد بستم! به قول معروف جوونی کردم : )

=============
                              امشب یک جمع بندی از سیگنال ها و حساب ارائه خواهم داد
                              این ایدی ما هنوز نخ دندونی است!! و ظرفیت پیام ها هنوز 5 تاست
                              اگر کسی نظری حرف و حدیثی دارد تا فردا در فروم هستم بصورت پیام یا پست یا این ایمیل : forex.behzad@gmail.com در خدمت خواهم بود

تشکر میکنم از عزیزانی که تا اینجای تاپیک با بنده همراه بودند
                              فعلا
                              ویرایش توسط behzad-1 : https://www.traderha.com/member/8427-behzad-1 در ساعت 10-22-2013, 06:25 PM

نظر

=====================
                                حدود 4 هفته روی این حساب کار شد
                                با دیپازیت 100 $ تا 2950 حساب را بالا کشیدم چیزی حدود 30 برابر در یک ماه
                                از ابتدا برنامه ام این بود حساب را در یکی دو ماه برسانم به $100000 اما... قبلا با یک روش دیگر با کمک دوستی تا 20000 تا رسیده بودیم با 120$ اولیه
                                ایندفعه خواستم شانسم را برای این مقدار امتحان کنم که....دو هفته اخیر واقعا بازار از حالت تکنیکالی خارج شد همچنین یه مقدار بی جهت مقدار لات را پایین کشیده بودم!

در مورد آمار ارقام سیگنال ها با یک بررسی اجمالی در همین تاپیک مشخص است بیش از 80 % سیگنال ها(به ازای اولین پوزیشن باز شده در هر موقعیت)قیمت تا قبل از تارگت کمتر از آن در ضرر رفته بودند یعنی اگر با ریسک ریوارد 1/1 وارد شده بودیم 80 درصد سیگنال ها سبز می شدند!
                                و شاید بیش از 60 % موقعیت ها ریوارد به ریسک 2 (یعنی انتظار سود 2 برابر انتظار ضرر) داشتند بعبارتی اگر ما استاپ میداشتیم با پوزیشن هایی با ریوارد به ریسک 2 ، 60 درصد پوزیشن ها سبز می بود!
                                و و و و و لزوما استاپ همیشه خوب نیست ولی چاره ای نیست!!

دیگه اینکه فعلا برنامه ای برای ادامه تاپیک ندارم همین یک ماه هم بصورت یکدفعه ای و با مخالف عده ای از دوستان نزدیک شد امیدوارم به بزرگواری خودشون ببخشند.

باز از تمام دوستانی که در پیام خصوصی یا تاپیک من را مورد لطفشون قرار دادند سپاس و قدردانی دارم اینشالا در ادامه زندگی تریدریتون موفق باشید.

برای تازه واردهای عزیز نیز عرض کنم هیچ وقت به حرف های دیگران با تقدس و وحی منزل نگاه نکنید!!(از جمله این پست بنده و صحبت هایم در این تاپیک) هر سیستمی و فرمولی روشی پلنی که فکر میکنید درسته همون رو دنبال کنید ولی بیاد داشته باشید مستقل فکر کردن مسیر پر پیچ و خم و بسیار خطرناکی است!!! تلفات آن بیشتر و قهرمانان آن نیز بیشتر!

هستم تا فردا

شاد و سلامت و سرافراز باشید
                                ویرایش توسط behzad-1 : https://www.traderha.com/member/8427-behzad-1 در ساعت 10-22-2013, 09:30 PM

نظر

پردازش ...
                                X