اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دانلود فایل های صوتی و تصویری کلاس های اتاق معاملات و آنلاین تردینگ

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• arffx
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط fmrfmr نمایش پست ها
    سلام دوستان در کلاسهای برگزار شده الیوت هم هست؟
    سلام دوست عزیز. بله هست. 50 قسمته از اول تا اخر مباحث تکنیکال و تریدری رو داره. البته برای بهره برداری بهتر دو کتاب آقای آزادی با عناوین دوئل با روند و رکن سوم بازار را مطالعه نمایید.

پیام بگذارید:

• fmrfmr
    پاسخ داد
    سلام دوستان در کلاسهای برگزار شده الیوت هم هست؟

پیام بگذارید:

• مصطفی
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط abtin1374 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوست عزیز arffx
    من قسمت های اول تا سوم رو دانلود کردم اما از قسمت چهارم به بعد دیگه دانلود نشد یعنی تا 40- 50 درصدش رو می گرفت و بعد ارورر می داد البته من تا قسمت ششم دانلود کردم که اینجوری شد گفتم یه سوالی بکنم شاید من اشتباه دارم در هر صورت فقط تا جلسه سوم دانلود کرده ام . ممنون از راهنمایتان

سلام

اکثر فایلها بصورت صوتی و تصویری دانلود شده و همشون رو هاست شرکت آپلود شده تا لینکها همیشه سالم باشه . اگر این مشکل دارید ممکن از اینترنت باشه وگرنه همه فایلها سالمند .

پیام بگذارید:

• zooze
    پاسخ داد
    با سلام و تشکر فراوان از آقای آزادی و دیگر دوستان که در تشکیل این کلاس سهمی داشتند.
    کلاسهای بسیار عالی و خوبی بود فقط واقعا حیف که تمام کلاسها بصورت تصویری موجود نیست! ایشاا... در سری های بعدی کلاس ها امکان ضبط کامل کلاسها فراهم باشه.
    سپاس فراوان

من قسمت های اول تا سوم رو دانلود کردم اما از قسمت چهارم به بعد دیگه دانلود نشد یعنی تا 40- 50 درصدش رو می گرفت و بعد ارورر می داد البته من تا قسمت ششم دانلود کردم که اینجوری شد گفتم یه سوالی بکنم شاید من اشتباه دارم در هر صورت فقط تا جلسه سوم دانلود کرده ام . ممنون از راهنمایتان
    دوست عزیز شما میتوانید این کلاسها رو از آدرس http://sharom.loxblog.ir/cat.php?cat=41 هم دانلود کنید.
    همینطور مرسی از جناب شاروم بابت وبلاگ مفیدشون.

پیام بگذارید:

• abtin1374
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط arffx نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز با اجازه بزرگترا. تا اونجایی که من دیدم به جز یکی دو قسمت اول و یه قسمت وسطها، بقیه فایلها تصویری است. و خیلی مفیده

پیام بگذارید:

• abtin1374
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
    سلام

آموزشها در مبحث تحلیل زمانی ادامه داره که به مرور در فروم قرار داده خواهد شد . برای دانلود جلسات گذشته از لینک زیر استفاده کنید :

http://forum.broker-fa.com/showthrea...4830#post24830

برای دسترسی به این بخش باید حداقل سی پست مفید در فروم داشته باشید .

با تشکر
    با سلام خدمت دوست عزیز جناب مصطفی
    آخه مصطفی جان من اگه چیز ی در خور شما بلد بودم که نمی اومدم این فایلها رو دانلود کنم این قانون که باید سی پست مفید زده باشیم خدایش خیلی زیاده
    والا ما امدیم تازه یه چیزی (از لحاظ زمانی ) اینجا یاد بگیریم. البته در حال خواندن کتاب رکن سوم جناب آزادی هستم ، ولی پیش خودم گفتم اگر تجربه شنیدن صدا و تصویر این بزرگان رو هم داشته باشم زودتر به نتیجه می رسم ، در هر صورت برای همه زحماتی که می کشید ممنون و سپاسگزارم
    ویرایش توسط abtin1374 : https://www.traderha.com/member/4289-abtin1374 در ساعت 11-26-2012, 03:00 PM دلیل: اضافه کردن توضیحاتی قابل تامل

پیام بگذارید:

• منصورپاکدل
    پاسخ داد
    ممنون

پیام بگذارید:

• مصطفی
    پاسخ داد
    با سلام و عرض ارادت به همه دست اندرکاران فروم
    من هم به نوبه خودم ار زحمات جناب نیما آزادی و مصطفی روبین تشکر و قدر دانی می کنم و برای آنها آرزوی موفقیت و شاد کامی در تمام مراحل زندگی را دارم
    یک سوال داشتم اگر این عزیزان راهنمایی کنند بسیار سپاسگزار می شوم . آیا فایلها فقط صوتی هستند یا من فقط فایلها را صوتی دریافت می کنم ؟
    سلام

ممنون از محبت شما

اکثر فایلها بصورت صوتی و تصویری و اگر اشتباه نکنم فقط یکی دو تا فایل صوتی .

مرسی

پیام بگذارید:

• arffx
    پاسخ داد
    من هم به نوبه خودم ار زحمات جناب نیما آزادی و مصطفی روبین تشکر و قدر دانی می کنم و برای آنها آرزوی موفقیت و شاد کامی در تمام مراحل زندگی را دارم
    یک سوال داشتم اگر این عزیزان راهنمایی کنند بسیار سپاسگزار می شوم . آیا فایلها فقط صوتی هستند یا من فقط فایلها را صوتی دریافت می کنم ؟
    سلام دوست عزیز با اجازه بزرگترا. تا اونجایی که من دیدم به جز یکی دو قسمت اول و یه قسمت وسطها، بقیه فایلها تصویری است. و خیلی مفیده

پیام بگذارید:

• abtin1374
    پاسخ داد
    ویرایش توسط abtin1374 : https://www.traderha.com/member/4289-abtin1374 در ساعت 11-25-2012, 09:39 PM دلیل: اشتباه در نگارش

پیام بگذارید:

• dashmehdi
    پاسخ داد
    درودبرتمامی زحمتکشان این سایت وتشکرویژه ازجناب آزادی
    ازصمیم قلب اززحمات تمامی دست اندرکاران وبه خصوص جناب آزادی تشکرمی کنم.مطالب بسیارآموزنده ومفید بودندوبه شخصه ازآنها خیلی استفاده کردم. مطمئنا دعای خیربنده وسایردوستان بدرقه راهتان خواهدبود.

پیام بگذارید:

• rezasatari
    پاسخ داد
    سلام وتشکر از کلیه بزرگواران و دستندرکاران این سایت وزین به جهت ارتقا دانش طالبان اگاهی از کلیه دوستانیکه فایلهای تریدری را در اختیار دارند تقاضامندم انرا به صندوق خصوصی اینجانب ارسال فرمایند پیشاپیش از بزرگواریتان متشکرم reza. sattari48@yahoo. com

پیام بگذارید:

• kavian77
    پاسخ داد
    باسلام وعرض خسته نباشید

من هم به نوبه خودم از زحمات جناب آزادی وهم چنین مسئولین پرسپولیس کپیتال بی نهایت سپاسگزارم کلاسها بسیار عالی بودند وخیلی بهره بردم واقعا متشکرم

پیام بگذارید:

• مصطفی
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط mohammadi نمایش پست ها
    سلام
    اولا تشکر میکنم بخاطر دروسی که در این تاپک قرار دادید
    دوما حالا که این همه زحمت کشیدید ای کاش یک مقداری دقت بیشتری میشد تا اینکه این همه به مشکل برنمیخوردیم متاسفانه مشکلی که من امروز به مشکل برخوردم باز درس ششم به صورت صوتی است و برای من خیلی سخته تا مفهوم درس متوجه بشم
    اگر کسی بتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم

سلام

با توجه به اینکه در حین برگزاری کلاسها باکندی سرعت اینترنت و........... مواجه بودیم بعضی از جلسات بصورت صوتی ضبط شده .

پیام بگذارید:

• mohammadi
    پاسخ داد
    سلام
    اولا تشکر میکنم بخاطر دروسی که در این تاپک قرار دادید
    دوما حالا که این همه زحمت کشیدید ای کاش یک مقداری دقت بیشتری میشد تا اینکه این همه به مشکل برنمیخوردیم متاسفانه مشکلی که من امروز به مشکل برخوردم باز درس ششم به صورت صوتی است و برای من خیلی سخته تا مفهوم درس متوجه بشم
    اگر کسی بتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم

پیام بگذارید:

پردازش ...
X