اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دانلود فایل های صوتی و تصویری کلاس های اتاق معاملات و آنلاین تردینگ

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• mankom
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
    سلام

اکثر فایلها بصورت صوتی و تصویری دانلود شده و همشون رو هاست شرکت آپلود شده تا لینکها همیشه سالم باشه . اگر این مشکل دارید ممکن از اینترنت باشه وگرنه همه فایلها سالمند .
    با سلام

جا داره تشکر جانانه ای بکنم هم از استاد نیما خان آزادی و هم از بروکر عزیز که این بستر رو فراهم کردن تا تریدر های ایرانی بتونن به موفقیت برسن.

یه زحمت هم داشتم به خصوص برای آقا مصطفی گل ، که اگر براشون مقدور باشه ، جلساتی مثل کلاس 23ام و 52ام رو که دوستان توی سایتهای دیگه به اشتراک گزاشتن رو توی هاست خود شرکت آپ کنن که هم دسترسی بهش راحت تر باشه و هم جنستون بیشتر جور شه... ;-)

باز هم تشکر میکنم و امیدوارم که دوره جدید سریع تر شروع بشه

موفق باشید یا علی

پیام بگذارید:

• مصطفی
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط سیاوش نمایش پست ها
    درود دوستان
    در مورد الگوهای کندل استیک هم کلاس برگزار شده ؟اگر شده لطف می کنید بگید جلسه چندم؟
    داخل این تاپیک جلسه ای به اسم الگوهای کندل استیک ندیدم
    سپاس

سلام

درباره الگوهای شمعی از لینک زیر پست 204 میتوانید فایل pdf را دانلود کنید :

http://forum.broker-fa.com/f51/%D8%A...8/index21.html

پیام بگذارید:

• آواتار مهمان
    مهمان پاسخ داد
    درود دوستان
    در مورد الگوهای کندل استیک هم کلاس برگزار شده ؟اگر شده لطف می کنید بگید جلسه چندم؟
    داخل این تاپیک جلسه ای به اسم الگوهای کندل استیک ندیدم
    سپاس

پیام بگذارید:

• Azadi
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط rezasatari نمایش پست ها
    نیما جان سلام ممنونم از تمامی مطالبی که ازت یاد گرفتم واقعا الان تحلیل چقدر میچسبه هم قیمتیش هم زمانی که با خوندن دوتا کتابت و دیدن این فیلمها برام حاصل شده نیما جان تو مبحث تریدری به نکات ارزشمند و خوبی اشاره کردی و اونجا اشاره کردی برای بورس هم داری کارهایی رو انجام میدی ایا اون نکات تریدری رو تو بورس امتحان کردی و ازش جواب گرفتی مجددا ممنون و رهین تمام بزرگواریتم
    سلام
    استراتژی تریدری ام توی بورس بطور کلی متفاوت است. اونجا بیس ام روی فاندامنتال هست و از تکنیکال کمک می گیرم. بر عکس اینجا

پیام بگذارید:

• rezasatari
    پاسخ داد
    نیما جان سلام ممنونم از تمامی مطالبی که ازت یاد گرفتم واقعا الان تحلیل چقدر میچسبه هم قیمتیش هم زمانی که با خوندن دوتا کتابت و دیدن این فیلمها برام حاصل شده نیما جان تو مبحث تریدری به نکات ارزشمند و خوبی اشاره کردی و اونجا اشاره کردی برای بورس هم داری کارهایی رو انجام میدی ایا اون نکات تریدری رو تو بورس امتحان کردی و ازش جواب گرفتی مجددا ممنون و رهین تمام بزرگواریتم

پیام بگذارید:

• rzj438
    پاسخ داد
    درودبرتمامی زحمتکشان این سایت وتشکرویژه ازجناب آزادی

پیام بگذارید:

• مصطفی
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط 8686 نمایش پست ها
    سلام باعرض معذرت روش فعال کردا تاریخ به شمسی چگونه است
    سلام

تاریخ چی ؟

پیام بگذارید:

• Ariafx
    پاسخ داد
    سلام باعرض معذرت روش فعال کردا تاریخ به شمسی چگونه است

پیام بگذارید:

• ahmad5772
    پاسخ داد
    سپاس و قدردانی

درود فراوان خدمت همه عزیزان،از جمله پایه گذاران فروم،پیشکسوتان فروم و بازار خصوصا آقای آزادی عزیز که چند ماهی است در این فروم شاگردی ایشان میکنم.بنده حدود سه سال پیش در یک هفته و فقط در حدود ده ساعت آموزش فارکس دیدم و این سه سال را بصورت خودآموزی و آزمون و خطا پیش برده ام.در این فروم از آموزشهای عزیزانی چون آقایان آزادی،یزدی،بهزادی و آقای مصطفی بهره بسیاری برده ام و البته خودم را شاگرد این دوستان میدانم.این مطالب را عنوان کردم تا ارادت خودم رو به همه این بزرگواران خصوصا آقای آزادی که از کلاسهای ضبط شده تحلیل تکنیکال ایشان بسیار آموختم،ابراز کنم . برای همه این دوستان طول عمر و سعادت آرزومندم.

پیام بگذارید:

• rezasatari
    پاسخ داد
    جناب محمدی سلام به ادرسی که در پست 442 گفته شده بروید بعد از عضویت تمام فایلها را چه زمانی - قیمتی خلاصه همه کلاسها را دارد جا دارد مجددا از جنابان ازادی - فرهنگ و کتیه دست اندرکاران ای سایت وزین تشکر وسپاسگزاری نمایم همچنین اقای سیامک فرجی برای راهنمایی و پیگیری

پیام بگذارید:

• مصطفی
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط mohammadi نمایش پست ها
    سلام
    من نیز باید از آقای آزاد و دوستانی که زحمت کشیدن هم در تشکیل این کلاسها و هم در قرار دادن فایلها این کلاسها در اینجا امیدوارم که خداوند عمری با عزت و تنی سالم بدهد
    دوستان من تمام کلاسها رو گوش نکردم فقط آنهایی را که فکر میکردم نیاز است گوش کردم که خیلی مفید بود اگر کسی میدونه استاد در کدوم جلسه در مورد تایم زمانی صحبت کرده است لطفا مرا راهنمایی کند.
    سلام

از لینک زیر میتونید فایلهای آموزشی مربوط به تحلیل زمانی را دانلود کنید :

http://forum.broker-fa.com/f44/time-analysis-850/

پایدار باشید .

پیام بگذارید:

• arffx
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط mohammadi نمایش پست ها
    سلام
    من نیز باید از آقای آزاد و دوستانی که زحمت کشیدن هم در تشکیل این کلاسها و هم در قرار دادن فایلها این کلاسها در اینجا امیدوارم که خداوند عمری با عزت و تنی سالم بدهد
    دوستان من تمام کلاسها رو گوش نکردم فقط آنهایی را که فکر میکردم نیاز است گوش کردم که خیلی مفید بود اگر کسی میدونه استاد در کدوم جلسه در مورد تایم زمانی صحبت کرده است لطفا مرا راهنمایی کند.
    سلام
    توي يكي دو قسمت آخر مجموعه 50 قسمتي و ويديوهاي تحليل زماني كه بصورت مجزا توي سايت هست ميتونيد دانلود كنيد

پیام بگذارید:

• mohammadi
    پاسخ داد
    سلام

پیام بگذارید:

• مصطفی
    پاسخ داد
    علاوه بر فایلهای آموزشی که دوستان میتوانند از صفحه اول همین تاپیک دانلود کنند فایل مربوط به صحبتهای مدیرعامل بروکر مسئول شرکت پرسپولیس کپیتال که در مورد بروکر صحبت کردن رو rapidshare آپلود شده بود و احتمال خرابی لینک وجود داشت بنابراین این فایل ( که پیشنهاد میکنم دوستان حتما دانلود کنند) رو هاست پرسپولیس آپلود شده که میتوانید از لینک زیر دانلود کنید :

دانلود

پیام بگذارید:

• fmrfmr
    پاسخ داد
    من بیشتر جلسات رو دارم ولی هر چی گشتم قسمت آموزش الیوت نیست شماره جلسه مربوط به الیوت رو ندارین؟ پیشاپیش سپاس

پیام بگذارید:

پردازش ...
X