اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار شرکت در کلاس های آنلاین تردینگ واتاق معاملات بروکر پرسپولیس کپیتال

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نرم افزار شرکت در کلاس های آنلاین تردینگ واتاق معاملات بروکر پرسپولیس کپیتال

برگزاری جلسات آنلاین تحلیلی آموزشی

هاتکام نرم افزاری است که ما برای برگزاری جلسات آنلاین استفاده می کنیم .این نرم افزارابزارارتباطی چند رسانه ای برای ارایه روند بازار به صورت زنده و جلسات آموزشی است.از طریق کلیک کردن بر روی لینک زیر نرم افزار Hotcomm را دانلود و نصب کنید.

دانلود نرم افزار

(با اتمام دوره اول، کلاس ها تا شروع دوره بعدی موقتا تعطیل است)

لینک دانلود جلسات قبل

لینک دانلود فایل های پاورپوینت

جلسات هر شب ساعت 9 (به غیر از شنبه ها و 1شنبه ها) به صورت 45 دقیقه ارائه روند بازار و اموزش شناسایی نقاط مهم ورود و خروج،الگوها و بازه زمانی اعتبار آن ها و همچنین چگونگی خروج از بازار برای نرسیدن به مرحله کال مارجین و بعد هم پرسش و پاسخ می باشد که توسط برجسته ترین تحلیل گران ایرانی ارائه می شود.مدرس دوره آقای نیما آزادی از تحلیل گران برجسته بورس و فارکس هستند

حداقل 15 دقیقه زودتر در کلاس حاضر شوید.

راه ورود از طریق نرم افزار:

نرم افزار را باز کنید و روی دکمه ای که به شکل مرد سبز رنگ هست کلیک کنید.پنجره ای باز می شود در آن پنجره در قسمت target Site این را وارد کنید:

RELAY5:PCMbrokers

و کانکت را کلیک کنید. سپس پنجره دیگری پسورد را می خواهد.

پسورد برای همیشه این هست: trader5

راه ورود از طریق سایت:

بعد از دانلود نرم افزار آن را نصب و اجرا کنید

برای دسترسی به کلاس آموزشی باید روی سایت ثبت نام و سپس با نام کاربری و رمز عبور خود لوگین کرده باشید و وارد لینک زیر شوید
    http://pcmbrokers.org/fa/آموزش/اتاق-معاملات-آنلاین.html
    (از منوی آموزش /دسترسی به نرم افزار تردینگ روم)

و بر روی دکمه کانکت کلیک کنید.پیامی مبنی بر دانلود فایل می آید که آن را با نرم افزار هاتکام باز کنید

************************************************** **********************************
    برای ثبت نام در سایت اینجا را کلیک کنید.پس از ثبت نام ایمیلی برای فعال سازی نام کاربری و پسورد شما ارسال می شود(ممکن است وارد پوشه اسپم شود) که آن را کلیک میکنید و پس از اینکه نام کاربری و رمز عبور شما فعال شد می توانید وارد سایت و فروم شوید
    http://pcmbrokers.org/fa/Create-an-account.html

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید و نام کاربری یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید از این لینک اقدام به بازیابی آن ها کنید:
    http://pcmbrokers.org/fa/Forgotten-password.html
    ویرایش توسط PCM : https://www.traderha.com/member/1-pcm در ساعت 04-28-2012, 09:40 AM

زمان نامناسب

سلام

زمانی که شما قرار دادید به نظر من نامناسب است چون زمانی است که بازار ها فعالیت هاشون را کردند

نظر

پرسیدن سوالات از استاد در کلاس

نظر

وارد شدن به کلاس به صورت مستقیم

نرم افزار را باز کنید و روی دکمه ای که به شکل مرد سبز رنگ هست کلیک کنید.پنجره ای باز می شود در آن پنجره در قسمت target Site این را وارد کنید:

و کانکت را کلیک کنید. سپس پنجره دیگری پسورد را می خواهد.

پسورد برای همیشه این هست: trader5

نظر

ورود و ضبط جلسات

در صورتی که در ارتباط با نرم افزار هاتکام به مشکل برخوردید تمامی پنجره های اضافی که باز هستند رو ببندید و یک بار نرم افزار رو ببندید و دوباره باز کنید و روی دکمه مرد سبز رنگ کلیک کنید
          در پنجره باز شده بنویسید:

و کانکت کنید و سپس رمز عبور را وارد کنید

رمز عبور هر روز در سایت در همین تاپیک آپدیت می شود

برای ضبط صدا باید روی دکمه A کلیک کنید و در پایان ضبط نیز دوباره کلیک کنید

فایل های ضبط شده در پوشه ای که برنامه را نصب کرده اید و در پوشه T'SCRIPTS می باشند

نظر

شرکت در کلاس

سلام خسته نباشید من نرم افزار کلاسها رو نصب کردم و بالا میاد ولی چیزی به عنوان پسورد ی که بخواد توش وارد کنم موجود نیست و این دکمه سبز رنگ هم نیست و انتی ویروس هم غیر فعال کردم و و این اولین بار هست این نرم افزار رو دانلود کردم . پس چرا وصل نمیشه به کلاسها؟ هرچه سعی وتلاش کردم موفق نشدم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. باتشکر

نظر

لطفا نرم افزار تیم ویور را داونلود کنید و روز چهارشنبه بین ساعت 10 تا 12 صبح و یا 6 تا 8 شب از ساپورت فارسی درخواست کنید به کامپیوتر شما وصل شده و مشکل شما را حل کنند.

نوشته اصلی توسط omid1111 نمایش پست ها
              سلام خسته نباشید من نرم افزار کلاسها رو نصب کردم و بالا میاد ولی چیزی به عنوان پسورد ی که بخواد توش وارد کنم موجود نیست و این دکمه سبز رنگ هم نیست و انتی ویروس هم غیر فعال کردم و و این اولین بار هست این نرم افزار رو دانلود کردم . پس چرا وصل نمیشه به کلاسها؟ هرچه سعی وتلاش کردم موفق نشدم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. باتشکر
              کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
              رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
              ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم
              sigpic

نظر

با سلام وتشكر از زحمات شما
                در موقع تشكيل كلاس در نرم افزار من اين ادمك پرسش سوال وجود ندارد لطفا راهنماي كنيد با تشكر

نظر

کلاس های آنلاین آموزش معامله وتحلیل در بازارهای مالی توسط بروکر پرسپولیس

نوشته اصلی توسط mohsen59 نمایش پست ها

با سلام وتشكر از زحمات شما
                  در موقع تشكيل كلاس در نرم افزار من اين ادمك پرسش سوال وجود ندارد لطفا راهنماي كنيد با تشكر
                  سلام
                  شاید به این خاطر هست که نرم افزار کامل maximize نیست.پنجره رو کامل بزرگ کنید

نظر

نوشته اصلی توسط PCMWebmaster نمایش پست ها
                    سلام
                    شاید به این خاطر هست که نرم افزار کامل maximize نیست.پنجره رو کامل بزرگ کنید
                    با تشكر از پاسخ شما ولي علت اين نيست.

نظر

شرمنده من یک سوال داشتم من موقعی که ریکورد برنامه رومیزنم صدا رو ظبط میکنه ولی تصویر نداره وقتی روی فایل های Hcrکلیک میکنم ارور میده

نظر

کلاس های آنلاین آموزش معامله وتحلیل در بازارهای مالی توسط بروکر پرسپولیس

نوشته اصلی توسط hossein.tossi نمایش پست ها
                        شرمنده من یک سوال داشتم من موقعی که ریکورد برنامه رومیزنم صدا رو ظبط میکنه ولی تصویر نداره وقتی روی فایل های Hcrکلیک میکنم ارور میده
                        سلام خدمت شما
                        روی نرم افزار Hotcomm CL شما فقط صدا رو میتونید ضبط کنید .برای ضبط تصویر و صدا با پیشنهاد میکنم به این لینک مراجعه کنید
                        http://pcmbrokers.org/forum/showthre...امپیوتر

توجه داشته باشید فایل هایی که با پسوند HCR هستند توسط نرم افزار Hotcomm Pro نمایش داده می شوند

جهت دانلود این نرم افزار اینجا را کلیک کنید

این نرم افزار رایگان نیست اما یک نسخه دموی 7 روزه به شما میدهد و پس از اکسپایر شدن ان نیز می توانید با عقب بردن تاریخ سیستم یک دموی دیگر از ان بگیرید
                        ویرایش توسط PCM : https://www.traderha.com/member/1-pcm در ساعت 04-28-2012, 09:28 AM

نظر

سلام،
                          من متاسفانه مدتی هست که نمی توانم وارد کلاس های آنلاین بشوم
                          چند بار نرم افزار را نصب کرده ام و هر کاری کردم نشد.
                          لطفا راهنمایی بفرمایید
                          ممنون می شوم

مشکل من با کمک بخش ساپورت سایت حل شد. از مجموعه دوستان بروکر پرسپولیس تشکر می کنم
                          ویرایش توسط کاوه : https://www.traderha.com/member/3495-کاوه در ساعت 11-01-2011, 10:34 PM
                          اگر شمعی روشن می کنیم که مثلا جایی را روشن کنیم،

طبق قاعده تقابل حتما جایی را تاریک کرده ایم ،

مثلا درون همانهایی که خواسته ایم راهشان را روشن کنیم!

نظر

ای کاش نرم افزار بهتری برای این کلاس های عالی گذاشته بودید ولی در مجموع کار بسیار عالی وخوبی انجام داده اید.

نظر

ساعت کلاس

سلام
                              مدیر گرامی و دوستان عزیز
                              می خواستم بدونم امشب پنجشنبه کلاس تشکیل می شه یا خیر؟اگه می شه چه ساعتی؟

نظر

پردازش ...
                              X