اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار Elwave 9.5

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط GSK نمایش پست ها
    سايتشون رو بررسي كردم!!!!!!!! چيزي سر در نياوردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! روش هاي پرداخت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و گرفتن نرم افزار $$$$$ يك كم گيج شدم%%%%

اینجا 30 روزش هست که 80 دلاره (دانلود میکنی و لایسنس رو برات ایمیل میکنن)بعد میتونی مکاتبه کنی و دائمی رو بگیری. یا اگر بدون تست میخایید همون اول مکاتبه کنید و دائمی رو بگیرید. سریع هم جواب ایمیل رو میدن. واریز هم با مستر و پیبال
    ویرایش توسط Alda : https://www.traderha.com/member/3822-alda در ساعت 05-15-2016, 01:00 PM

نظر

• راستی بگم که این برنامه آپشن های مختلفی داره که قیمتشون در نهایت تا 1500 دلار هم میرسه از این لینک میتونی پیگیری بکنید

نظر

• جناب dadkhah بسیار ممنونم ...........................بنده بیشتر تحلیل هایم از تایم 15 به بالا هست ============== همینجوری به صورت کرک راه اندازی می کنم اگر تونستم باهاش ارتباط برقرار کنم اورجینالش را خریداری می کنم ############که پکیج کاملش 2400 دلار در میاد

نظر

• سلام
          لینک دانلود کار نمیکنه

نظر

• سلام وقت همگي عزيزان بخير.
            من نرم افزار رو نصب كردم و تمام كار هايي كه بايد انجام ميدادم تا متاتريدر و الويو باهم همخواني داشته باشند رو طبق فيلم اموزشي انجام دادم ولي زماني كه ميخام استارت كار رو توي elwave بزنم eror ميده.
            از منو چارت رو ميزنم...نيو چارت...provider متاتريدر و symbol هم در نظر بگيريد EURUSD. استارت كار رو ميزنه ولي وسطش EROR ميده كه unhandled exception detected: status_float_underfloat
            راهنمايي كنيد ممنون ميشم

نظر

• سلام عرض میکنم خدمت همه بزرگواران سال نو مبارک و با آرزوی سالی بسیار عالی برای همه
              من هم متاتریدر و هم elwave رو مطابق فیلم آموزشی نصب کردم و زمانی که میخام انتقال دیتا رو از متاتریدر به elwave انجام بدم با پیغام unhandled exception deceted روبرو میشم.
              ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نظر

• با درود به همه من هم وقتی اسکریپت و داخل متا تریدر اجرا می کنم لوزی کنارش مثل بقیه طلایی نیست و خاکستریه و در برنامه الویو ارور faild requesting notification for symbol... رو میده که تو عکس مشخصه.فک می کنم فعال نمیشه اما تمام فایلهای لایبرری و اسکریپت هم در پوشه های مربوطه کپی می کنم.نمی دونم دیگه باید چی کنم اگه راهنمایی کنین سپاسگزار میشم
                script2.JPG
                script.jpg
                ویرایش توسط khodayari : https://www.traderha.com/member/17073-khodayari در ساعت 06-01-2017, 07:29 PM

نظر

• سلام
                  باید ماهیت کار با ان واقعا درک بشود
                  کازایی غالی دارد

نظر

• اندیکاتور ادونس کت

سلام
                    farzin.sb

شما انالیز با ادونس انجام دهید
                    و در ال ویو دیگر بدون ادونس انالیز کنید
                    تا تفاوت هر دو را مشاهده کنید
                    به نظر من انالیز خودش بهترین میباشد

نظر

• اقایان
                      خانمها

آخرش کسی تونست الویو رو ریل تایم بکنه یا نه؟

اگر کسی راهکاری میدونه ممنون میشم اینجا اعلام بکنه

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط farzin.sb نمایش پست ها
                        متاسفانه باز هم همان خطای invalid date , data ignored آمد و این روش excel هم جواب نداد ظاهرا.
                        در help برنامه نوشته که اگر در فیلد تاریخ برای dde server تاریخ وارد نشود از تاریخ سیستم استفاده میکند . اما من هر مدلی که quote , time , date , .... که در اکسل وجود دارد بهش میدهم قبول نمیکند. :|
                        دوستان من بالاخره بعد 4 سال توانستم این مشکل را حل کنم. ببینید اون خطای ورژن 9.5 که میگه invalid date به خاطر نرم افزار کرک شده اش هست که ترایال بوده و اگر تاریخ سیستمتون را ببرید روی مثلا 2010 درست میشه و دیتای realtime رو هم میگیره . اما خوب تمام نرم افزارهای دیگه از جمله همین کروم که Https بخواد استفاده کنه از کار میافته چون نیاز به تنظیم بودن ساعت دارن و من دوست دارم آفلاین هارو فقط با 9.5 انجام بدم مثلا تایم های h1 , h4 , ... ریل تایم لایوش را با نسخه 10e

در مورد ورژن 10e هم بعد از اینکه روی 3 تا لپتاپ با ویندوزهای مختلف یه هفته باهاش کلنجار رفتم بالاخره یه کلک رشتی و قلقش رو پیدا کردم و راه افتاد.
                        من خطاهای مربوط به برنامه invalid status میگیرم و برنامه کرش میکنه و بسته میشه . اما زمانی که روش زیر را انجام میدم راه میافته.
                        مثل این advanced get اخریه هست که اول باید بری یکی از منوها رو باز کنی بعد چند ثانیه برنامه فعال میشه . توی اینم اول شما باید برید یه هیستوری خالی رو با dde server به متاتریدر وصل کنید. بزارید چندتا کندل بگیره و انالیزش کنید. بعد حالا یه هیستوری مثلا 5000 کندلی از متاتریدر بگیرید و وقتی باز شد . یک بار هم price data --> correct bad ticks را میزنید که اگر خطایی در هیستوری داشتید رفعش کنه.
                        حالا از گزینه price data --> realtime data feed دیتای متاتریدر را هم بهش میدید. یعنی هیستوری کندل ها رو از متاتریدر یک مرتبه بهش میدید و بعد لایوش رو هم از ddeserver میگیره و مرتب انالیز را انجام میده. برای تحلیل روی m1
                        حالا اون چارتی که خالی فقط لایو داشت را از منوی chart --> close میبندید که الکی هی منابع کامپیوتر را نگیره و انالیزش نکنه و فقط همین چارت لایو m1 که هیستوری داره را میگذارید انالیز بشه. در ضمن انالیزش هم اگر باز خطا میداد به جای entire chart روی current data بگذارید یک مرتبه انالیز کنه و بعد از دفعه اول که برنامه کرش نکنه دیگه انالیز های مدل entire chart ش هم راه میافته.
                        اگر هم چند بار تلاش کردید و خطاهای illegal status , ... مرتب میداد سیستم را ریبوت کنید مجدد که ویندوز بیاد بالا راه میافته :|

1-ایکنش رو میزاری روی compatıbılıty xp sp3 . و ران ادمین
                        2-خودشم اول توی برنامه میری یه چارت DDE server MT4 lıve باز میکنی بدون هیستوری میزاری چندتا کندل بگیره و یه چارت 4 5 کندلی بسازه .
                        3-بعد میری هیستوری به یه تب چارت دوم ایمپورت میکنی و 4- دوباره لایوش میکنی . 5- اینجا تازه میزنی انالیز کنه
                        ویرایش توسط farzin.sb : https://www.traderha.com/member/21698-farzin-sb در ساعت 05-12-2020, 11:35 AM

نظر

• هنگام نصب Elwave 9.5 متاسفانه با اینکه متا تریدر رو سیستم نصب هست اما هر چی سرچ رو میزنم میگه که متاتریدر رو پیدا نمیکنه!

مردم آذربایجان: آشنایی با فرهنگ، دین، زبان و همه موارد کاربردی
                          28 استراتژی موثر برای غلبه بر مشکلات زندگی
                          روش نوشتن کاور لتر برای دریافت ویزا از کشورهای شنگن
                          یادگیری گیتار سخت است؟ چقدر طول می کشد؟
                          روش نوشتن پروپوزال برای دانشگاهها/شرکت های خارج از کشور (و دریافت فاند)
                          ویرایش توسط mahsa222 : https://www.traderha.com/member/36007-mahsa222 در ساعت 09-01-2020, 09:57 AM

نظر

• سلام این اولین پستمه
                            کمی هم گیج شدم
                            ببخشید چطور میتونم الویو رو realtime کنم پدرم در اومد نتونستم واقعی کنم
                            میشه یه اموزش بزارید
                            البته تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط fxramin نمایش پست ها
                              یک تجربه : .... من 6 سال قبل حدود 10 ماه تمام وقت روی این نرم افزار (اونموقع ورزن 7 ....) وقت گذاشتم .... نزدیک 10 بار هم با خود مهندس سلیمی صحبت کردم ..... در آخر به یک نتیجه رسیدم .... مهندس واضح به یه سوال حیاتیم که اگر جواب میداد بیش از 80 درصد مشکلاتم حل بود جواب نداد و گفت این تمام لم و قلقش است ...... دوستان حواسشان باشد .... ولی خیلی میارزد ..... کسی هست لایو تجربه بالای 6 ماه سود دهی داشته باشه صرفا با این نرم افزار ( کمی هم دید فاندامنتالی خوبه .... ایشون روی دلار ین حرفه ای کار میکرد .... )

موفق باشید
                              یا حق
                              سلام بزرگوار
                              سوال شما از مهندس سلیمی چی بود درباره نرم افزار؟
                              من چند ماهه دارم روش کار میکنم میتونین کمکم کنین؟

سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط farzin.sb نمایش پست ها

دوستان من بالاخره بعد 4 سال توانستم این مشکل را حل کنم. ببینید اون خطای ورژن 9.5 که میگه invalid date به خاطر نرم افزار کرک شده اش هست که ترایال بوده و اگر تاریخ سیستمتون را ببرید روی مثلا 2010 درست میشه و دیتای realtime رو هم میگیره . اما خوب تمام نرم افزارهای دیگه از جمله همین کروم که Https بخواد استفاده کنه از کار میافته چون نیاز به تنظیم بودن ساعت دارن و من دوست دارم آفلاین هارو فقط با 9.5 انجام بدم مثلا تایم های h1 , h4 , ... ریل تایم لایوش را با نسخه 10e

در مورد ورژن 10e هم بعد از اینکه روی 3 تا لپتاپ با ویندوزهای مختلف یه هفته باهاش کلنجار رفتم بالاخره یه کلک رشتی و قلقش رو پیدا کردم و راه افتاد.
                                من خطاهای مربوط به برنامه invalid status میگیرم و برنامه کرش میکنه و بسته میشه . اما زمانی که روش زیر را انجام میدم راه میافته.
                                مثل این advanced get اخریه هست که اول باید بری یکی از منوها رو باز کنی بعد چند ثانیه برنامه فعال میشه . توی اینم اول شما باید برید یه هیستوری خالی رو با dde server به متاتریدر وصل کنید. بزارید چندتا کندل بگیره و انالیزش کنید. بعد حالا یه هیستوری مثلا 5000 کندلی از متاتریدر بگیرید و وقتی باز شد . یک بار هم price data --> correct bad ticks را میزنید که اگر خطایی در هیستوری داشتید رفعش کنه.
                                حالا از گزینه price data --> realtime data feed دیتای متاتریدر را هم بهش میدید. یعنی هیستوری کندل ها رو از متاتریدر یک مرتبه بهش میدید و بعد لایوش رو هم از ddeserver میگیره و مرتب انالیز را انجام میده. برای تحلیل روی m1
                                حالا اون چارتی که خالی فقط لایو داشت را از منوی chart --> close میبندید که الکی هی منابع کامپیوتر را نگیره و انالیزش نکنه و فقط همین چارت لایو m1 که هیستوری داره را میگذارید انالیز بشه. در ضمن انالیزش هم اگر باز خطا میداد به جای entire chart روی current data بگذارید یک مرتبه انالیز کنه و بعد از دفعه اول که برنامه کرش نکنه دیگه انالیز های مدل entire chart ش هم راه میافته.
                                اگر هم چند بار تلاش کردید و خطاهای illegal status , ... مرتب میداد سیستم را ریبوت کنید مجدد که ویندوز بیاد بالا راه میافته :|

1-ایکنش رو میزاری روی compatıbılıty xp sp3 . و ران ادمین
                                2-خودشم اول توی برنامه میری یه چارت DDE server MT4 lıve باز میکنی بدون هیستوری میزاری چندتا کندل بگیره و یه چارت 4 5 کندلی بسازه .
                                3-بعد میری هیستوری به یه تب چارت دوم ایمپورت میکنی و 4- دوباره لایوش میکنی . 5- اینجا تازه میزنی انالیز کنه
                                سلام بر همه

خداروشکر بالاخره یکی از دوستان موفق شدند

فقط اگر امکانش باشه بتونین چندتا تصویر بذارین ممنون میشم ، من حقیقت قسمت هیستوری خالی و تنظیمات price data رو متوجه نشدم

بسیار سپاس

نظر

پردازش ...
                                X