اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار Elwave 9.5

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام دوستان من با متاتریدر هر کاری میکنم نمیتونم دیتا انتقال بدم وقتی Elwave رو از داخل اسکریپت میزنم متاتریدر4 بسته میشه علت چیه؟
    حتی به صورتدستی از متاتریدر5(مفید تریدر5) با پسوند csv ,prn سیو میکنم باز هم داخل Elwave 9.5 باز نمیشه؟
    خواهشا راهنمایی کنین....
    اینم از عکس هاش

5Capture0.jpgCapture04.jpg

نظر

• با سلام
      لینک فایل ها

https://onedrive.live.com/redir?resi...t=folder%2ccsv

چهار فایل خروجی رو از دو منبع (سایت بورس تهران و نرم افزار بورس تهران ) خام و تبدیل شده به فرمت استاندارد
      : Comma delimited

اولی رو از سایت بورس تهران دریافت و توسط اکسل که در سایت اقای معتضد گفته بشده بود تبدیل به فرمت استاندارد کردم.

دومی رو از نرم افزار بورس تهران دریافت و توسط اکسل تبدیل به فرمت استاندارد کردم.

ولی در هر حالت برنامه موقع باز کردن فایل ارور ستون 1 را میدهد و تمام ستون ها رو هم تغییر میدم ولی مشکل همچنان باقیست

یا کلا فایل ها به اینصورت باز میشوند که تاریخ هم مشکل داره

کسی نیست جواب بده مشکل کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• اقا من یه سوال دارم . اینکه تاریخ را به 2009 برمیگردانم . برنامه elwave شروع میکنه به آپدیت هیستوری در آن تاریخ. و realtime هم چارت آپدیت میشه و حرکت میکنه اگر محدوده هیستوری 2009 بهش داده باشم.
        اما اگر فایل prn هیستوری 2016 داشته باشه تا 5000 بار روی h4 تازه میرسه به 2013 . چطوری آخرین کندل 2016 قیمت هاش realtime میشه برای شما ؟

یعنی مثلا اصلا موقع باز کردن چارت جدید از صفر dde server با همین mt4 , BID , ... بهش میدهم . یک چارت باز میکنه که شروع میکنه قیمت های تاریخ 2009 و 2010 را آپدیت میکند و چارت هم realtime حرکت میکند.
        اما زمانی که ابتدا چارت هیستوری prn که از اندیکاتور تا تاریخ 2016 هست را باز میکنم .. چارت ها نمایش داده می شود و تحلیل انجام میشود و ... مشکلی تا این بخش نیست.
        اما زمانی که realtime datafeed را بهش میدهم . در خط پیام پایین برنامه شروع میکند به خواندن BID , close , ... اما روی تاریخ 2010 آپدیت انجام میدهد نه روی آخرین کندل.
        شما بعد از اینکه برنامه شروع به کار کرد و invalide date , data ignored نداد . دوباره تاریخ را به 2016 برمیگردانید ؟

نظر

• من طبق لینک زیر فکر کنم توانستم دیتای realtime را هم به برنامه بدهم روی همین تاریخ 2016 نرمال.
          http://www.elwave.com/elwave/faq/index.html

If your data vendor does not support a direct link, you can also link it through Excel:
          1. Make a link from your data vendor to Excel.
          2. Save the Excel workbook. Tip: Give this workbook the same name as the stock that is being retrieved.
          3. Fill out the dialog box by repeating the steps as described under 1b, but this time ‘DDE Server’ is EXCEL, ‘Ticker (Topic)’ is Workbookname.xls and ‘Close (item)’ is C.
          4. Always have the Excel workbook open, else it will not have a DDE server.
          5. Save the chart as a scenario, this way you don’t have to fill out the dialog box each time you open the datafile. Opening the scenario automatically opens the right datafile and the dialog box has already been filled, just press ‘OK’.

اول که هیستوری را با همان اندیکاتور Livechart export از دایرکتوری files\realCharts به برنامه دادم . بعد DDE server mt4 را به اکسل وصل کردم. بعد دیتای اکسل را در elwave خواندم و خطای invalid date , data ignored را دیگر نمیدهد.

نظر

• متاسفانه باز هم همان خطای invalid date , data ignored آمد و این روش excel هم جواب نداد ظاهرا.
            در help برنامه نوشته که اگر در فیلد تاریخ برای dde server تاریخ وارد نشود از تاریخ سیستم استفاده میکند . اما من هر مدلی که quote , time , date , .... که در اکسل وجود دارد بهش میدهم قبول نمیکند. :|

نظر

• باید ورژن جدید الویو رو گیر آورد. ورژن های قدیمی هیچ جوره جواب نمیده.

نظر

• نوشته اصلی توسط Behzad4x نمایش پست ها
                باید ورژن جدید الویو رو گیر آورد. ورژن های قدیمی هیچ جوره جواب نمیده.
                چیش جواب نمیده؟
                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط Azadi نمایش پست ها
                  چیش جواب نمیده؟
                  منظورم مشکل ریل تایم است که همه با آن درگیر هستن.
                  این ورژن 9.5 قدیمی است و شرکت دائما آپدیت ارائه میده که مشکلات مچ شدن با متاتریدر و سایر پلتفرم ها در اون حل شده.

نظر

• سلام
                    مشکل اول اینکه برنامه یک ارور میده به نام : که برنامه غیر قاونی است و نتایج آنالیز ممکنه خراب بشه
                    بعدم که برنامه رو بستم دیگه باز نمیشه
                    بعد اینکه میگن ورژن 9.5 با یک اسکریپت مستقیم به برنامه متا تریدر وصل میشه چیه ؟
                    این اسکریپپت یا اندیکاتور را کسی داره ؟

نظر

• در کل دوتا مشکل وجود داره آقایون اول این که خود برنامه رو کرک کنیم
                      و دوم اینکه اون اندیکاتور یا اسکریپت رو نصب کنیم من دو تاشو دانلود کردم نصب هم کردم تو برنامه متاتریدر هم کپی کردم ولی اصلا نمیشناسش
                      بعد دوستانی که باهاش کار کردن اصلا برنامه بدرد میخوره که انقدر داریم برای نصبش زحمت میکشیم ؟

نظر

• يك اورجينال بخريد راحت شويد

مگر قيمتش چقدر است؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط GSK نمایش پست ها
                          يك اورجينال بخريد راحت شويد

مگر قيمتش چقدر است؟؟؟؟
                          فکر میکنم 700 دلار هست

این رو میشه افلاین استفاده کرد یعنی دیتا وارد میکنید و انالیز میکنه. دیگه قرار نیست که هر لحظه انالیز تغییر بکنه که.
                          خصوصا کسانی که تایم های بالاتر از 15 دقیقه رو تحلیل میکنن. ورود دیتا هم چند ثانیه بیشتر طول نمیکشه
                          حالا دوستان به دنبال ریل تایم هستن برای تایم یک دقیقه، دیگه بحثی جدا هست.
                          وقتی این واقعیت رو قبول داشته باشید که هیچ ابزار اتوماتیکی به پای خود انسان نمیرسه اینقدر اصرار نمیکنید که ریل تایمش بکنید بلکه دیتای بلند مدت تر میدید و به عنوان یه مشاور ازش استفاده میکنید. البته باید بگم که به عنوان مشاور، خیلی عالیه.
                          ویرایش توسط Alda : https://www.traderha.com/member/3822-alda در ساعت 05-14-2016, 05:53 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط dadkhah نمایش پست ها
                            فکر میکنم 700 دلار هست
                            از كجا بايد خريد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• از سایتش دیگه. اینجا
                              فقط مراقب باشید دو گزینه داره که یکی از اونها کمتر از 100 دلار هست و به شما یکماهه میده تا تست کنید و اگر رضایت داشتید از عملکردش لایسنس اصلی رو باید بخرید که حدود 700 دلار و اندی هست.
                              تا چند ماه هم شما رو از طریق ایمیل پشتیبانی میکنن.

نوشته اصلی توسط GSK نمایش پست ها
                              از كجا بايد خريد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط dadkhah نمایش پست ها
                                از سایتش دیگه. اینجا
                                فقط مراقب باشید دو گزینه داره که یکی از اونها کمتر از 100 دلار هست و به شما یکماهه میده تا تست کنید و اگر رضایت داشتید از عملکردش لایسنس اصلی رو باید بخرید که حدود 700 دلار و اندی هست.
                                تا چند ماه هم شما رو از طریق ایمیل پشتیبانی میکنن.
                                سايتشون رو بررسي كردم!!!!!!!! چيزي سر در نياوردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! روش هاي پرداخت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و گرفتن نرم افزار $$$$$ يك كم گيج شدم%%%%
                                ویرایش توسط GSK : https://www.traderha.com/member/22076-gsk در ساعت 05-15-2016, 11:49 AM

نظر

پردازش ...
                                X