اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم pipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • سلام
  من میخوام یک دستگاه پمپ مناسب بخرم ولی چون اطلاعات دقیقی درباره ویژگی های پمپ ها ندارم مثل پمپ شناور و کفکش نمی تونم سفارش بدم لطفا اگه اطلاعات دارید کمکم کنید.

  نظر


  • سلام خوبید

   نظر


   • لایک های اینستاگرام فقط یک معیار بیهودگی نیستند - تعداد لایک هایی که دریافت می کنید مستقیماً بر الگوریتم اصلی اینستاگرام تأثیر می گذارد. هرچه محتوای شما لایک و تعامل بیشتری داشته باشد، افراد بیشتری را جذب خواهید کرد.

    خرید لایک بهترین راه برای تقویت حضور شما در رسانه‌های اجتماعی است – کسب شناخت بیشتر، فالوورهای بیشتر، و در نهایت تبدیل بیشتر.

    هرچه تعداد لایک‌های عکس یا ویدیوی بیشتری دریافت شود، شانس دسترسی به صفحه کاوش بیشتر است - میلیون‌ها بیننده جدید را در اختیار شما قرار می‌دهد.

    لایک ها همچنین به عنوان یک مدرک اجتماعی برای بینندگانی که محتوای شما را می بینند عمل می کند. وقتی عکسی تعداد لایک های بالایی داشته باشد، احتمال بیشتری دارد که با آن درگیر شوند. خرید لایک راه خوبی برای تسریع این تعامل است – افزایش تعامل ارگانیک محتوای شما در طول عمر خود.


    https://kafeinsta.com/buy-instagram-like/

    نظر


    • kafeinsta.com/buy-instagram-like/http://kafeinsta.com/buy-instagram-like/

     نظر

     پردازش ...
     X