اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آموزش جامع وب مانی ( WebMoney )

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • #76
  سلام دوستان من از پی 98 20 دلار برای کیف پول وبمانی خرید کردم ولی وقتی میخوام ازش استفاده کنم میگه حساب شما کافی نیست.

  نظر


  • #77
   مسدود شدن درگاه پرداخت سایت های که خرید و فروش و خدمات وب مانی رو ارائه میدن..

   در متن این ابلاغیه شاپرک به پرداخت یار ها آمده است: «با استناد به دستور معاون اول رئیس‌جمهور و ابلاغ موارد از طرف بانک مرکزی به اطلاع می‌رساند، خریدوفروش وب‌مانی با استفاده از ابزارهای شبکه پرداخت ممنوع است. لذا ضرورت دارد ضمن ابلاغ فوری ممنوعیت مذکور به پذیرندگان پشتیبانی‌شده، پایش جامعی بر رفتار و تراکنش‌های مربوطه اعمال و درگاه‌های مختلف مسدود شوند و گزارش اقدامات انجام‌شده به این شرکت ارسال شود.»

   https://rayanpay.com/درگاه-پرداخت-وب-مانی/

   نظر


   • #78
    مطلب بسیار مفیدی بود، ممنون
    خرید فالوور فعال

    نظر


    • #79
     تازه ها اخبار و نکات روزانه
     تکنولوژی آموزشی و اخبار

     نظر


     • #80
      حساب بین المللی پرفکت مانی یک سرویس مالی آنلاین است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا به راحتی و سریعاً تراکنش‌های مالی بین کشورها را انجام دهند. این حساب از اصول پرفکت مانی برای ارتقاء سرعت و کارایی در انتقال و مدیریت وجوه استفاده می‌کند.

      نقد کردن پرفکت مانی

      نقد کردن پرفکت مانی به معنای ارزیابی مثبت یا منفی عملکرد و ویژگی‌های این سرویس مالی است. از مزایای نقد مثبت می‌توان به سرعت انتقال وجوه، امنیت بالا، و امکانات حساب بین المللی اشاره کرد. از سوی دیگر، ممکن است برخی نقدهای مرتبط با هزینه‌ها، نواقص در ارتباطات یا مسائل فنی مطرح شوند.

      خرید ووچر پرفکت مانی

      خرید ووچر پرفکت مانی یکی از راه‌های افزایش اعتبار حساب است. کاربران می‌توانند از طریق خرید ووچر، مقدار مشخصی از وجوه را به حساب خود اضافه کرده و از این طریق از خدمات مالی پرفکت مانی بهره‌مند شوند.

      فروش پرفکت مانی

      فروش پرفکت مانی به معنای تبدیل موجودی حساب به وجوه نقد یا ارز دیگر است. این فرآیند به کاربران این امکان را می‌دهد تا وجوه پرفکت مانی خود را به ارز دلخواه یا پول نقد تبدیل کنند.

      شارژ حساب پرفکت مانی

      شارژ حساب پرفکت مانی به افزودن وجوه به حساب از طریق متداول‌ترین روش‌های مالی اشاره دارد. کاربران می‌توانند با استفاده از کارت اعتباری یا حواله بانکی حساب پرفکت مانی خود را شارژ کرده و از خدمات مالی این سیستم بهره‌مند شوند.

      با توجه به این موارد، حساب بین المللی پرفکت مانی به عنوان یک وسیله مالی چابک و موثر برای انجام تراکنش‌های بین‌المللی جذابیت دارد و کاربران می‌توانند با استفاده از این سرویس به راحتی نیازهای مالی خود را مدیریت کنند.

      نظر

      پردازش ...
      X