اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آيبي همگاني

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

.
    ویرایش توسط piraste : https://www.traderha.com/member/4362-piraste در ساعت 08-22-2014, 02:28 AM دلیل: تکراری

نظر

بله خوب واقعا هم نمیشه انتظار داشت که بروکر به مشتریهای خودش ریبیت آیبی بده. اونهایی هم که توی این فروم عضو هستند که بروکر رو میشناسن و باز هم بعیده برای مشتری شدنشون به ما ریبیت بده بروکر. ولی این ریبیتی که آقای پیراسته گفتن خیلی حال میده اگه راهش بندازه پرسپولیس.

نظر

نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
        سلام دوستان عزيز چند سال پيش كه در فروم سرمايه فعاليت داشتيم ايده آيبي همگاني مطرح شد.باني اين امر خير دوست عزيزم جناب آقاي سعيديان بودند كه هميشه پيشتاز در امر خير و كار گروهي بودند به لطف خدا اين آيبي تشكيل شد و تا كنون ادامه دارد و زحمت امور آيبي به عهده آقاي سعيديان است و دوستاني كه در آن مقطع زماني عضو شدند هنوز دارند ريبيت دريافت ميكنند و دعا به جان باني اين كار قشنگ ميكنند. اكنون من تصميم دارم ادامه دهنده آن راه باشم و تشكيل آيبي همگاني براي بروكر pcm را اعلام كنم تا از اين راه منفعتي به دوستانيكه عضو آيبي همگاني ميشوند برسانم باشد كه دعاي خير عزيزان انر.ژي مثبتي براي حقير شود. قضيه به اين صورت است كه بروكرها به ازاي معرفي افراد كه توسط آيبي به آنها انجام ميشود مبلغي به عنوان كميسيون پرداخت ميكنند كه به آن ريبيت ميگويند .درصد پرداخت ريبيت بستگي به تعداد افراد معرفي شده از طرف آيبي و نيز مقدار لات معامله انجام شده توسط تريدر دارد كه در مجموع رقم قابل توجهي براي آيبي ها ميشود.حالا من ميخواهم اين آيبي را تشكيل بدهم و مبلغي كه به عنوان كميسون ماهيانه از طرف بروكر محترم pcm دريافت ميكنم را به خود عزيزاني كه عضو آيبي همگاني ميشوند برگردانم كه مطمئنا رقم قابل توجهي خواهد بود و افرادي كه قبلا از اين امتياز استفاده كرده اند و ريبيت ميگيرند مطلعند كه در يافت ريبيت تا چه اندازه شيرين و خوشايند است مخصوصا كساني كه تعداد معاملات روزانه بالايي دارند و گاها مقدار ريبيت ماهيانه از سود ماهيانه تريدر بيشتر ميشود .حد اقل نود درصد ريبيت دريافتي به اعضاي آيبي برگردانده ميشود و درصد باقيمانده هم سهم من و دوستاني است كه در اين راه من را ياري ميدهند.

ارادتمند دوستان
        سلام

اگه آیبی همگانی اینجا یا هر جای دیگه اجرا بشه ، مشتری ها جدید چه اینجا با بروکر آشنا بشن یا جای دیگه به صرفشون هست از این طریق حساب باز کنند.

احتمالا مشتری های قدیمی هم به فکر میفتن یه جوری حساب ها رو عوض کنند و با اسم دیگه ای از طریق آیبی اقدام به افتتاح حساب کنند.

در هر حال چون مزیت به وجود میاد و مشتری جذب میکنه منافع بروکر خیلی به خطر نمیفته .

جناب معلمان

جمله بولد شده حرف واسه گفتن زیاد داشت ... ممنون

میشه یه نظر سنجی راه انداخت - از افرادی که عضو فروم هستند و با بروکر حساب ندارند

پرسید در صورت اجرای برنامه آیبی همگانی علاقه ای به افتتاح حساب پیدا میکنند ؟
        ویرایش توسط Neo : https://www.traderha.com/member/16083-neo در ساعت 08-22-2014, 02:57 AM

نظر

من هم پارسال ( که محیط و جو فوزوم خیلی دوستانه بود ) اشیباهی به یکی از بچه های فوروم سلام دادم ,, امیدوارم بهم بر گردونه چون پشیمان شده ام

نظر

با سلام خدمت دوستان عزیز

راستش قصد نداشتم در این تاپیک دیگه پستی بزنم ولی جون دوستان لطف کردند و تاپیک را ادامه دادند شرط ادب حکم میکنه که پاسخ دوستان داده شود.
            همانطور که قبلا عرض کردم من چند سالی است که با تشکیل آیبی همگانی از بروکری که باهاش کار میکنم ریبیت میگیرم و حدودا نصف اسپرید ویا کمیسیون
            پرداختی به من برمیگرده که مبلغ قابل توجهی میشه.ایده مطرح کردن آیبی همگانی برای بروکر محترم PCM زمانی به ذهن من رسید که خبر طرح ویژه و استثنایی
            همکاری با پی سی ام بروکرز مطرح شد http://forum.broker-fa.org/f21/%D8%B...97/#post142230 در این طرح بروکر محترم به آیبی هایی که جذب مشتری کنند ریبیت میده من هم تصمیم گرفتم آیبی بشم ولی نه برای منفعت خودم
            چون اگر اینکار را برای خودم بکنم سود زیادی نصیبم میشه بلکه هدف من این بود که این سود تو جیب کسانی بره که حساب باز میکنند و ترید میکنند و چه بسا ضرر هم میدند مخصوصا افراد تازه کار که تا بخواهند تجربه کسب کنند باید ضرر زیادی بدند و به این طریق تا حدودی جبران میشد.

وقتی بروکر محترم برای جذب مشتری حاضر است به آیبی ریبیت بده چه اشکالی داره که این ریبیت به خود مشتریان برگردد ؟!
            به هرحال من در سایتهای دیگه این ایده را مطرح میکنم مثلا ..... چون میدونم که چه سودی برای تریدر در این کار وجود داره
            افرادی که فبلا حساب نداشتند میتونند از طریق لینک آیبی حساب باز کنند و افرادی هم که حساب دارند میتونند با حفظ آن حساب یک حساب جدید با یک ایمیل دیگه باز کنند (با یک ایمیل نمیشه دوتا حساب باز کنید)

موفق باشید
            ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 08-22-2014, 09:24 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Neo نمایش پست ها
              سلام

اگه آیبی همگانی اینجا یا هر جای دیگه اجرا بشه ، مشتری ها جدید چه اینجا با بروکر آشنا بشن یا جای دیگه به صرفشون هست از این طریق حساب باز کنند.

احتمالا مشتری های قدیمی هم به فکر میفتن یه جوری حساب ها رو عوض کنند و با اسم دیگه ای از طریق آیبی اقدام به افتتاح حساب کنند.

در هر حال چون مزیت به وجود میاد و مشتری جذب میکنه منافع بروکر خیلی به خطر نمیفته .

جناب معلمان

جمله بولد شده حرف واسه گفتن زیاد داشت ... ممنون

میشه یه نظر سنجی راه انداخت - از افرادی که عضو فروم هستند و با بروکر حساب ندارند

پرسید در صورت اجرای برنامه آیبی همگانی علاقه ای به افتتاح حساب پیدا میکنند ؟

جناب Neo

ضمن تشکر از شما همانطور که فرمودید این جمله مخصوصا كساني كه تعداد معاملات روزانه بالايي دارند و گاها مقدار ريبيت ماهيانه از سود ماهيانه تريدر بيشتر ميشود جای تعمق زیادی داره و واقعیتی است که باید تجربه شود .

پیشنهاد نظر سنجی بسیار فکر خوبی است و من از شما خواهش میکنم اگر ممکن است این کار را با ایجاد یک تاپیک عملی سازید.

با تشکر و احترام

نظر

جناب Neo

ضمن تشکر از شما همانطور که فرمودید این جمله مخصوصا كساني كه تعداد معاملات روزانه بالايي دارند و گاها مقدار ريبيت ماهيانه از سود ماهيانه تريدر بيشتر ميشود جای تعمق زیادی داره و واقعیتی است که باید تجربه شود .

پیشنهاد نظر سنجی بسیار فکر خوبی است و من از شما خواهش میکنم اگر ممکن است این کار را با ایجاد یک تاپیک عملی سازید.

با تشکر و احترام
                سلام مجدد

خوبه دوستان کم تجربه به جمله کلیدی دقت کنن .

مدیران فروم روی مطالب مربوط به بروکر حساسیت بالایی دارن - به نظر میاد ترجیح میدن مدیریت فعالیتهای

در ارتباط با بروکردر اختیار خودشان باشد. حتما مطالب تاپیک را میخوانن اگر صلاح بدانن اقدام خواهند کرد.

ایجاد تاپیک ممکنه با تذکر مدیران همراه بشه - حس خوبی نخواهد داشت در امری که ذینفع نیستم شرکت کنم

مورد بازخواست قرار بگیرم!!

شخصا فکر میکنم پیشنهاد شما برای هر دوطرف منافع دارد - شاید روش مدیران بروکر درمحاسبه سود و زیان طرح خیلی با دیدگاه

شخصی ما متفاوت است .

موفق باشید

نظر

سلام چرا پست من حذف شد .لطفا دلیل آنر حداقل برای احترام به اعضای گروه اعلام فرمایید.ممنون

نظر

سلام چرا پست من حذف شد .لطفا دلیل آنر حداقل برای احترام به اعضای گروه اعلام فرمایید.ممنون
                    سلام

1 -خلاف قوانین فروم بود (قرار دادن لینک متفرقه)
                    2- تبلیغ یک وبسایت ساختگی وابسته به یکی از بروکرهای بدنام در ایران که اخیرا سعی دارد به نامهای جدید مشتری جذب کند.

ارسال هر گونه پست در این خصوص اسپم محسوب شده و طبق قوانین فروم برخورد خواهد شد.

نظر

پردازش ...
                    X