اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چکیده مهم.ترین نکات روانشناسی بازار بورس را در ۳۰دقیقه فرابگیرید!

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • آموزش: چکیده مهم.ترین نکات روانشناسی بازار بورس را در ۳۰دقیقه فرابگیرید!

  آیا می.دانید رعایت اصول روانشناسی بازار بورس عمده سهم موفقیت معامله.گر در بازار است!؟ ویژگی.های معامله.گران موفق بازار بورس را بشناسید! ۳۰ دقیقه فایل صوتی رایگان در باب روانشناسی بازار بورس به بیان ابراهیم شمسی مربی و مدرس بازارهای مالی.


  آنچه در این سری آموزش.های صوتی رایگان فرا خواهیم گرفت:
  ۱- چرا باید برای معاملات خود طرح و پلان داشته باشیم؟

  آشنایی با دلایل و اهمیت داشتن پلان ترید برای معاملات بورس. اولین بخش به توضیح اهمیت داشتن پلان (نقشه) و جایگاه آن در روانشناسی بازار بورس می.پردازد.
  ۲-نقش استراتژی معاملاتی و اهمیت آن در روانشناسی بازار بورس

  استراتژی ترید چیست و چرا باید برای معاملات خود یک طراحی کنیم؟ یکی از پایه.ای.ترین اصول موفقیت در بازار بورس داشتم استراتژی معاملاتی مدون برای انجام معاملات است.
  ۳-چرا باید از یک تحلیل.گر به یک معامله.گر تبدیل شویم ؟

  آیا تابه.حال اتفاق افتاده بازار را تحلیل کنید اما نتوانید تحلیل.های خود را در بازار بکار گیرید؟ ما دلیل آن را برایتان بازگو می.کنیم. این قسمت از آموزش.های روانشناسی بازار بورس به توضیح اهمیت تبدیل.شدن یک تحلیل.گر به معامله.گر می.پردازد.
  ۴-چرا تحلیل.های خود را در بازار بکار نمی.گیرید؟

  توضیح اهمیت به.کارگیری تحلیل.های خود در بازار. عدم به.کارگیری تحلیل.ها دقیقاً به عدم رعایت اصول روانشناسی بازار بورس بازمی.گردد.
  ۵-مهارت روانی چیست؟ چرا باید مهارت روانی کسب کنیم؟

  لازمه کسب سود مستمر در بازار بورس کسب نوعی مهارت روانی است که در فایل.های صوتی بدان می.پردازیم. کسب این مهارت روانی یکی از پیش.نیازهای اصول روانشناسی بازار بورس است.
  ۶-آیا افراد موفق بورس ذاتاً معامله.گر هستند؟ و با این ویژگی به دنیا می.آیند؟

  نخبه.های بورس ذاتاً معامله.گر به دنیا می.آیند و یا این قابلیت را به.مرور کسب می.کنند! این قسمت از فایل صوتی نیز به توضیح این مطلب می.پردازد.
  ۷-چگونه می.توان به.سادگی تحلیل.های خود را در بازار بکار گیریم؟

  چگونه یاد بگیریم به.سادگی تحلیل.های خود را در عمل بکار بگیریم. شاید یکی از بزرگ.ترین چالش.هایمان در روانشناسی بازار بورس همین عدم به.کارگیری تحلیل.ها در عمل باشد!
  ۸-چرا باید ریسک.پذیر باشیم؟ چگونه ریسک.پذیر شویم؟

  توضیح اهمیت ریسک.پذیری در بازار بورس
  ۹-آیا بورس نوعی قمار است؟

  با رابطه بورس و قمار آشنا شوید. درک این مطلب ازنظر روانی تأثیر مهمی برای موفقیت یک معامله.گر دز بازار بورس دارد.

  ۱۰-چه وجه اشتراک یا تمایزی بین قمار و بازی بورس وجود دارد؟

  اساساً بورس چه ارتباطی با یک بازی قمار دارد؟
  ۱۱آیا شما در معاملات خود دچار ترس شده.اید؟

  نقش ترس در معاملات سهام را بررسی خواهیم کرد. ترس یکی از خطرناک.ترین دشمنان یک معامله.گر در بازار بورس است که در این قسمت از آموزش روانشناسی بازار بورس به توضیح آن می.پردازیم.
  توصیه می.کنیم پس از گوش دادن به این فایل صوتی حتماً آموزش ۳ اصل مهم معامله.گری را نیز دانلود نموده و گوش کنید. همچنین بخش روانشناسی معامله.گری شامل مقالات متعدد در این زمینه است.
  اگر برای شکست آماده می شوید انتظار پیروزی نداشته باشید !

 • #2
  سلام
  با تشکر از شما بخاطر این مطلب بسیار عالی که به اشتراک گذاشتین.
  فایل صوتی را کجا میشه دانلود یا تهیه کرد.

  نظر


  • #3
   یک سوال برای من پیش آمده کمتر از چه قدر نباید سرمایه گذاری کرد

   نظر


   • #4
    سلام وقت به خیر
    نحوه دسترسی به فایل صوتی رو بفرمایید.
    تشکر

    نظر


    • #5
     این مقاله در مورد حذف احساسات از معامله گری هست که کمک می کنه بهتر بتونید مدیریت سرمایه تان را انجام بدید. پیشنهاد می کنم 10 دقیقه وقت بزارید و حتما مطالعه کنید. هم برای کنترل احساسات در بورس و هم کنترل احساسات در فارکس و ترید کمک تون می کنه.

     کنترل احساسات در معامله گری

     نظر


     • #6
      با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری
      احساسات واقعا با مدیریت مالی تداخل دارند
      مشکل این است که احساسات بسیار بالا هستند. به خصوص اگر همه چیز طبق برنامه پیش نرود
      ویرایش توسط جيرالدو غازي : https://www.traderha.com/member/39259-جيرالدو-غازي در ساعت 01-18-2022, 04:24 PM

      نظر

      پردازش ...
      X