اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نوشتن اکسپرت و اندیکاتور به صورت حرفه ای

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشتن اکسپرت و اندیکاتور به صورت حرفه ای

سلام
    من چند سالی میشه که کد نویسی MQl انجام میدم و الان به صورت حرفه ای کد نویسی می کنم
    البته کد نویسی رو خیلی وقته که انجام میدم ولی سه ساله که اکسپرت نویسی میکنم
    حالا تصمیم گرفتم اینجا پست بزنم تا اگه کسی یه اکسپرت نویس یا اندیکاتور نویس حرفه ای لازم داره بتونیم ارتباط برقرار کنیم
    در صورتی که قصد اکسپرت کردن ایده هاتون رو دارید من در خدمتم

اگه سوالی در مورد رویه انجام کار داشتید می تونید اینجا مطرح کنید
    جزئیات بیشتر رو می تونید تو پیام خصوصی هماهنگ کنیم و اگه توافق حاصل شد کار رو انجام می دیم

با آرزوی موفقیت برای همه
    شاد و پیروز باشید
    چه فکر کنی می.توانی یا نمی.توانی... در هر صورت حق با توست
    if you think you can or you think you can not, probably you're right

موفق باشی دوست گرامی

نظر

سلام

ممنون بابت سخاوت شما

یک سوال داشتم.من یک اندیکاتور دارم که با فایل dll کار میکنه وقتی اجراش میکنم متاتریدر بسیار کند میشه و هنگ میکنه میخوام این مشکل رو برطرف کنم باید چیکار کنم؟
      دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

سلام دوست عزیز
        هر چند من تا حالا به استفاده از DLL نیازی پیدا نکردم، اما تا اونجایی که من می دونم کند شدن متا معمولا ارتباطی به استفاده از dll نداره
        چون استفاده از فایل های dll به جز استفاده های تجاری و قابلیت های ایمنی که به کد اضافه می کنه عمدتا برای افزایش سرعت کد به کار میره. چون به این ترتیب میشه با استفاده از قابلیت های نرم افزارهای کد نویسی سریع تر مثل C انجام محاسبات پیچیده و وقت گیر رو سریع تر انجام داد و البته از بعضی قابلیت ها که تو MQL نیستن هم استفاده کرد.
        معمولا مشکل کندی سرعت بیشتر به محتویات کد برمی گرده که میشه با به کار گرفتن بعضی تکنیک ها سرعت اجرا رو افزایش داد
        مثل محدود کردن استفاده از توابع گرافیکی یا اضافه کردن دستور خروج از حلقه ها برای صرف زمان کمتر درون حلقه ها یا کاهش دادن call های غیر ضروری توابع یا تغییر ساختار کد نویسی (که من همیشه از این روش استفاده می کنم و با روش هایی که کمترین میزان محاسبات رو دارن مسئله رو حل می کنم)
        البته راه های دیگه ای هم برای افزایش سرعت کد هست که هر کس بنا به تجربش اونا رو به کار میبره

در پایان هم باید بگم که یک پدیده می تونه دلایل زیادی داشته باشه و در مورد شما هم شاید دلیل دیگه ای باشه که من تا حالا بهش برخورد نکردم
        امیدوارم اطلاعاتم به دردتون خورده باشه و مشکل تون حل بشه

نظر

سلام mql یه زبان برنامه نویسی است؟؟ با چه برنامه ای مینویسید..فایل آموزشی برا یادگیری هست واسه اندیکاتور و اکسپرت
          Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط jiomanjy نمایش پست ها
            سلام دوست عزیز
            هر چند من تا حالا به استفاده از DLL نیازی پیدا نکردم، اما تا اونجایی که من می دونم کند شدن متا معمولا ارتباطی به استفاده از dll نداره
            چون استفاده از فایل های dll به جز استفاده های تجاری و قابلیت های ایمنی که به کد اضافه می کنه عمدتا برای افزایش سرعت کد به کار میره. چون به این ترتیب میشه با استفاده از قابلیت های نرم افزارهای کد نویسی سریع تر مثل C انجام محاسبات پیچیده و وقت گیر رو سریع تر انجام داد و البته از بعضی قابلیت ها که تو MQL نیستن هم استفاده کرد.
            معمولا مشکل کندی سرعت بیشتر به محتویات کد برمی گرده که میشه با به کار گرفتن بعضی تکنیک ها سرعت اجرا رو افزایش داد
            مثل محدود کردن استفاده از توابع گرافیکی یا اضافه کردن دستور خروج از حلقه ها برای صرف زمان کمتر درون حلقه ها یا کاهش دادن call های غیر ضروری توابع یا تغییر ساختار کد نویسی (که من همیشه از این روش استفاده می کنم و با روش هایی که کمترین میزان محاسبات رو دارن مسئله رو حل می کنم)
            البته راه های دیگه ای هم برای افزایش سرعت کد هست که هر کس بنا به تجربش اونا رو به کار میبره

در پایان هم باید بگم که یک پدیده می تونه دلایل زیادی داشته باشه و در مورد شما هم شاید دلیل دیگه ای باشه که من تا حالا بهش برخورد نکردم
            امیدوارم اطلاعاتم به دردتون خورده باشه و مشکل تون حل بشه

سپاسگزارم.اندیکاتور رو براتون ارسال کنم یه نگاهی بندازین بهش؟
            دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

نوشته اصلی توسط H.andalib نمایش پست ها
              سلام mql یه زبان برنامه نویسی است؟؟ با چه برنامه ای مینویسید..فایل آموزشی برا یادگیری هست واسه اندیکاتور و اکسپرت
              سلام بر شما
              بله دوست من MQL یه زبان برنامه نویسیه که همراه متاتریدر نصب میشه و مخصوص برنامه نویسی اسکریپت، اندیکاتور و اکسپرت هستش
              برای آموزش این زبان کتاب زیاده
              همچنین انجمن mql هم هست که می تونه توی رفع مشکلات یادگیری مثمر ثمر باشه

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                سپاسگزارم.اندیکاتور رو براتون ارسال کنم یه نگاهی بندازین بهش؟
                خواهش می کنم
                بله بفرستین

نظر

خدمت شما

http://pcmupload.traderha.com/uploa...6784749841.zip

((زیگموند فروید))

نظر

ممنون از لطفتون
                    امکانش هست کتاب یا انجمنی معرفی بفرمایید
                    با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط H.andalib نمایش پست ها
                      ممنون از لطفتون
                      امکانش هست کتاب یا انجمنی معرفی بفرمایید
                      با تشکر

در این مورد کتاب زیاده
                      بستگی داره سطح برنامه نویسی شما چی باشه
                      اگه تا حالا کد ننوشتی به نظرم باید کلاس بری تا منطق کد نویسی رو یاد بگیری

نظر

با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی من یک اکسپرت دارم که گراف رو نشون نمیده و معاملات رو هم قرار نمیده.توی ریپورت هم که نگاه کردم این ارور رو میده
                        Tester: deleted due expiration
                        چجوری اینو درست کنم؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

نظر

نوشته اصلی توسط farshadfx نمایش پست ها
                          با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی من یک اکسپرت دارم که گراف رو نشون نمیده و معاملات رو هم قرار نمیده.توی ریپورت هم که نگاه کردم این ارور رو میده
                          tester: Deleted due expiration
                          چجوری اینو درست کنم؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایین
                          سلام دوست عزیز
                          اکسپرت تون رو باید دید که مشکلش چیه
                          ولی این ارور رو که می فرمایید مربوط به زمانیه که استاپ اردر کاشته میشه و قبل از اینکه اردر ها فعال بشن زمان انقضا شون (expiration) میرسه و حذف میشن
                          به همین دلیل معامله ای اجرا نمیشه که بخواد تو لیست معاملات قرار بده یا گرافش رسم بشه
                          شاد باشید

نظر

سلام دوستان عزیز
                            کسی اندیکاتور efficiency table
                            بازدهی رو داره به اشتراک بزاره؟

نظر

سلام دوست عزیز سال نو مبارک. اگر شما اکسپرت نویس هستین و در این ضمینه تجربه دارین من از شما چنتا سوال دارم.این شماره تماس بنده هستش ممنون میشم با بنده تماس بگیرین.09368324215.خیلی مهمه برام واقعا ممنون می شم کمک کنین.هیچ کس به من جواب نمیده ممنون خدانگهدار

نظر

پردازش ...
                              X