اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید به سبک آٰر تی ام (rtm)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نظر

مفهوم واقعی کار تیمی

چیزی که در سرزمین ما هیچ وقت آموزش داده نشده و مردم ما خودشون هم نمیخوان باهم کار کنن

چندساله من دارم تلاش میکنم در دانشگاه گروهی بشیم تا دربورس بهترین بازده رو با کمترین ریسک بگیرم اما همه خودشون رو عقل کل میدونن و همیشه هم تو ضرر هستن

من از روحیه جناب کلی واقعا خوشم میاد و با مطالبی که عاشقانه در اختیار ما میزاره تشکر میکنم
      از وقتی این گروه راه اندازی شد متاسفانه دانشم اجازه مشارکت نداد و مشگل زبان و منابع رو هم دارم ولی تمام تلاشم رو خواهم کرد که مفید باشم

از پرایس اکشن چیزی نمیدونسم و در کانل rtmبه لطف جناب کلی کم کم دارم راه میوفتم و الگوها رو دنبال میکنم

نظر

نظر

ببینید همه چیز در درون خودتون هست نه در بیرون از خودتون تنها کاری که باید بهش مسلط باشین اینه که با ذهنتون بتونین کنار بیاین !!! از نظر من ذهن همون ابلیس هست !! ذهن همیشه ما رو قول میزنه همش تو گوش ما وزوز میکنه و احازه نمیده تصمیم درست رو بگیریم همیشه ما رو به شک می اندازه !! موجب اعصبانیت ما میشه !! موجب ضرر ما میشه ! ذهن آینده نگر نیست و همیشه فقط امروز و فردا رو می بینه بهمین خاطر هست که وقتی یه روز سود کنیم روز های دیگه ضرر می کنیم ! روی ساختار ذهن و کنترل اون کار کنین !! همه چیز در در درون خود ماست نه در بیرون نه در بازار !! قبلا هم بارها دیدن افرادی اومدن و روشی رو معرفی کردن که 100 درصد سوده هست و وقتی 40 درصد سود داده یهویی همش از دست رفته چرا؟؟ چون همه چیز در درون هست نه در بیرون !! در درون همه خدایی هدیه داشته شده که واقعا اگه باهاش مچ بشین خدایی میکنه و می توین توی بازار اون چیزی رو ببینی که پیچیده ترین الگو های ریاضی اون رو نمی تونه بهتون نشون بده من دعوتتون میکنم به این سیستم !!! روشی که باهاش دنیاتون رو تکون بدین . با سیستم و متد خدا کار کنین ! ببینم باز هم کسی تو دنیا بزرگتر از شما می تونه باشه؟؟!! ☄️ روی ساختار ذهن کار کنین ! تحقیق کنین ! اگر قدرت خدای درون رو درک کنین نیاز به هیچ ابوناچی و عمو ناجی نخواهید داشت !! به همه قول شرف میدم اگه ذهنتون رو کنترل کنید همه دنیا رو هم می تونین کنترل کنید .../ منتظر چی هستین شروع کنید تحقیق و نتیجه تحقیقات رو تو گروهی به اشتراک بذارین تا دنیا رو بترکونیم

clay.fxp, [31.10.17 12:07]
          [Forwarded from clay.fxp]
          مرسی طاها می دونی چیه عزیز متاسفانه بازار قانون خاصی نداره که من بگم مثلا وقتی A اتفاق افتاد بعد از اون B اتفاق افتاد پس C باید اتفاق بیوفته اشتباهی که تا الان در همه گروه ها و فروم ها داشیتم و همه منتظر همین هستند باز متاسفانه . اصلا فارکس با همه بازارها فرق داره و کلا نامنظم هست و یک ساختار وحشی گونه داره و فقط ما هستیم که باید اونرو برای خودمون رامش کنیم بهمین خاطر ما هم مطالب رو پراکنده قرار دادیم تا بچه های با توانای خودشون نظم اون رو پیدا کنند وقتی بتونین نظم موجود در مطالب رو پیدا کنین می تونین نظم در بی نظمی بازار رو هم درک کنین .چرا اینهمه مطالب ظاهرا غیر مرتبط داریم در گروه تحقیق و کانال ها قرار میدم چون باید بازار رو از یک نقطه نظر دیگه دید یعنی روش بازی کردن با پول رو دونست وقتی بتونیم مفهموم بازی با پول و همچنین بازی پول تمیز و بازی پول کثیف رو درک کنین دیگه مار تموم خواهد بود و شما نه تنها در فارکس در تمامی تجارت ها موفق خواهید شد ... فقط عجله نکنید به مرور ناخود آگاه همه چیز را خواهد فهمید فقط باید براش زمان در نظر بگیرین حتی اگه 20 سال هست که تو بازار سود نکرین باز هم باید صیر کنید تا ساختار ذهنتون و ترون های مغزتون تغییر پیدا کنه یعنی از حالت X به حالت YX تبدیل بشن (به نوعی اجازه بدین تا به مرور زمان تبدیل بشین به فردی که یه سوپر تریدر هستش) نه اینکه ماهی می تونین 10 درصد بسازین !! همه شما توانایی ساختن ماهی 50 درصد سود رو براحتی خواهید داشت .خلاصه بگم قدرت هایی هستند که خدا در وجود همه به امانت گذاشته فقط باید صبور بود و گام های درست برداشت ..به امید خدا و باز بسم الله

clay.fxp, [31.10.17 12:10]
          ????پس باید روی درک موضوع کار کرد روز قبل بازار چی میگفت ؟! امروز داره چی میگه ؟!آیا یاز هم حرف دیروز رو میزنه؟!یا امروز حرف جدیدی داره ؟! آیا ادامه حرکت دیروز به امروز واگذار شده ؟! یا کلا امروز حرف جدایی نسبت به دیروز داره؟! من چجودی می تونم با بازار دوست بشم ؟! و چطور می تونم منظور بازار رو برای امروز درک کنم؟! فکر نکنید ما توهم داریم و گاهی موادی بالای می زنیم و توهم می گیم .(بهتره آرامش بگیریم از خدا و صبور باشیم و نتایج رو دنبا ل کنیم )????

نظر

photo_2017-11-01_15-55-17.jpgphoto_2017-11-01_15-55-17.jpg

نظر

3.JPG

نظر

راه اندازی اولین پرتال قدرتمند ارائه سیگنال و خدمات وابسته ، بازار فرا بورس جهانی (forex)

گروه تخصصی ما متشکل از افرادی هستند که در بازار های مالی سابقه بیش از 10 ساله دارند .
                ویرایش توسط reza101 : https://www.traderha.com/member/14942-reza101 در ساعت 09-14-2020, 05:20 PM

نظر

راه اندازی اولین پرتال قدرتمند ارائه سیگنال و خدمات وابسته ، بازار فرا بورس جهانی (FOREX)

گروه تخصصی ما متشکل از افرادی هستند که در بازار های مالی سابقه بیش از 10 ساله دارند .

☑️ برخی از خدمات این گروه شامل :

☑️ ارائه تحلیل های بلند مدت و کوتاه مدت

☑️ ارائه سیگنال انواع جفت ارزها ، طلا ، نفت و . . .

☑️ به روز رسانی تحلیل و سیگنال های تولید شده

☑️ آموزش های هدفمند و پیوسته

☑️ بررسی نتایج سیگنال ها و تحلیل ها (هفتگی _ ماهانه _سالانه )

✔️ هشدار : سلب مسئولیت _ ارائه تحلیل ها و سیگنال ها رایگان و صرفا در جهت بهبود معاملات تریدرها می باشند . هر نوع( ریسک سرمایه) بر عهده معامله گر می باشد !

https://t.me/vipsignalFX0/t.me/vipsignalFX0

نظر

1

نظر

پردازش ...
                    X