اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Spinoza, post: 4546656, member: 49249

دوستان بنده هیچ نظری روی عوامل بنیادین، زیان انباشته هنگفت و نظرات متضاد درباره بانک دی ندارم، اگرچه که از تابستان 97 مکرر در تاپیکهای بانکی عرض کرده ام به صورت کلی بانکها همیشه سریع ترین و بزرگترین برنده (و مسبب اصلی) فجایع کاهش چند برابری ارزش پول ملی هستند. بنابر این منطق ساده، سیگنالهای ورود قوی و چارت عالی سال گذشته شاخص گروه بانکی، روی دو سه نماد این گروه با بازدهی خوب سهامدار بوده و هستم.

** اما اجازه دهید امشب خدمتتون عرض کنم از دید تکنیکال کلاسیک شرایط سهم در دو سه هفته اخیر متحول شده در تکنیکال محاسباتی نیز
    سیگنالهای ورود نقدینگی هوشمند در بانک دی به شدت فعال شده است.

در حال حاضر قیمت سهم با حجم و قدرت عالی پیک تاریخی حدود 195 را رد کرده است و هیچ گونه اخطار واگرایی منفی در اندیکاتورهای کلاسیک دیده نمیشود. اما نکته مهمتر در "دی" سیگنالهای حجمی و ورود نقدینگی هوشمند در بعد تکنیکال محاسباتی است.

نوشته اصلی توسط Spinoza, post: 4547710, member: 49249

خوب چند دقیقه پیش، دلیل بنیادین سیگنالهای حیرت انگیز تکنیکال (در خصوص ورود نقدینگی هوشمند به بانک دی) اعلام شد:

نتایج کنفرانس اطلاع رسانی %50 بانک دی (دی) با تبریک فراوان به سهامداران این نماد و کل گروه بانکی، به روشنی به فروش دارایی (که ارزش اغلب آنها به روز شده است!) و افزایش سرمایه برای خروج از شمول ماده 141 که به ناچار از تجدید ارزیابی اموال خواهد بود، اشاره شده است:

https://codal.ir/ReportList.aspx?sea...Consolidatable

lseConsolidatable[/URL]

دیهفتگی و لگاریتمی 98/04/28:
    طبق انتظار قبلی روند صعودی بانک دی بسیار قدرتمند بوده و به خوبی با حجم معاملات و فاکتورهای ورود نقدینگی هوشمند حمایت میشود. احتمالا دلیل این سیگنالهای عالی شتاب کم سابقه برای خروج نماد از شمول ماده 141 و انجام افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی باشد.
    قیمت دو منطقه متراکم مقاومتی مهم که آخرین آن بین 270 تا 315 بوده است را به خوبی پشت سر گذاشته است. با این نیروی صعودی، هدف حداقلی سهم محدوده 620 با مقاومت 490 به نظر میرسد: باند قیمت و زمان هدف در مربع قرمز:

نظر

• سلام دوستان میخواستم بدونم ایا بروکری وجود داره که چارت دلار به ریال داشته باشه ؟ یا بشه از یه جا دیتا بدم بهش یا حداقل یه دلار به ریال قابل تحلیل داشته باشم. ممنون
      خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

• سلام

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• <span style="color: rgb(51, 51, 51); font-family: tahoma; text-align: justify;">سلام دوستان میخواستم بدونم ایا بروکری وجود داره که چارت دلار به ریال داشته باشه ؟ یا بشه از یه جا دیتا بدم بهش یا حداقل یه دلار به ریال قابل تحلیل داشته باشم. ممنون[br][br]در پاسخ[br]آقای مهدی موسوی باید اطلاع داشته باشد.[br]قبلا تحلیل ایشان را دیده ام.</span>

نظر

• نوشتن بدون مسئولیت هم حال داره.[br]بعنی پستت زیاد بشه ولی[br]چیزی هم معلوم نشه[br]راز

نظر

• به چند سرمایه گذار با سرمایه بالای 700 میلیون جهت سرمایه گذاری با سود ماهانه 5 درصد،تسویه سود بصورت 2 ماه یکبار و تضمین اصل سرمایه بصورت سفته نیازمندیم
              به همین آی دی پیام دهید

نظر

• نظر

• نوشته اصلی توسط Cinder نمایش پست ها
                  به چند سرمایه گذار با سرمایه بالای 700 میلیون جهت سرمایه گذاری با سود ماهانه 5 درصد،تسویه سود بصورت 2 ماه یکبار و تضمین اصل سرمایه بصورت سفته نیازمندیم
                  به همین آی دی پیام دهید
                  شما 70 میلیون بدید به من من به شما ماهی 50 درصد سود بدم طوری که اصل سرمایه یادتون بره!
                  ویرایش توسط shangil : https://www.traderha.com/member/26823-shangil در ساعت 08-26-2019, 01:34 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
                    <span style="color: rgb(51, 51, 51); font-family: tahoma; text-align: justify;">سلام دوستان میخواستم بدونم ایا بروکری وجود داره که چارت دلار به ریال داشته باشه ؟ یا بشه از یه جا دیتا بدم بهش یا حداقل یه دلار به ریال قابل تحلیل داشته باشم. ممنون[br][br]در پاسخ[br]آقای مهدی موسوی باید اطلاع داشته باشد.[br]قبلا تحلیل ایشان را دیده ام.</span>
                    سلام جناب guest

قبلا چارت دلار به ریال را مفید تریدر داشت ولی مدتی است قیمت ریال را از ریال واقعی به ریال دولتی تبدیل کرده که چون قیمت واقعی نیست از اینرو تحلیل بر مبنای ان اعتبار نداره

ارادت
                    تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                    قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• https://rahavard365.com/asset/2/chart
                      https://www.mql5.com/en/signals/511098

Automated Trading

نظر

• نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
                        سلام جناب guest

قبلا چارت دلار به ریال را مفید تریدر داشت ولی مدتی است قیمت ریال را از ریال واقعی به ریال دولتی تبدیل کرده که چون قیمت واقعی نیست از اینرو تحلیل بر مبنای ان اعتبار نداره

ارادت

https://rahavard365.com/asset/2/chart
                        https://www.mql5.com/en/signals/511098

Automated Trading

نظر

• نوشته اصلی توسط mkhezri1355 نمایش پست ها
                          ممنون دوست عزیز

بنظرم با توجه به چارت دلار به ریال ، موج 4 تموم شده و موج 5 صعودی شروع شده احتمالا تا حوالی 18000 تومن به ازای هر دلار صعودی خواهد بود
                          تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                          قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• نوشته اصلی توسط Spinoza نمایش پست ها
                            خوب دوستان اگر در یک قاب واحد تکنیکال با تنظیمات مشابه، هر دو شاخص اصلی بازار همزمان ببینیم، پیش آگهی بازدهی یا سمت و سوی جریان نقدینگی به روشنی دیده میشود: آپدیت شاخص کل - هفتگی و لگاریتمی ، 98/04/15: به علت تقاضای بیشتر برای نمادهای کوچک مصون از رکود فروش یا نوسانات پیرامونی بازار، کماکان روند صعودی شاخص کل به قدرت شاخص کل هموزن، بازار نیست. برخلاف شاخص هموزن، شاخص کل در تلاش دوم نیز موفق به عبور از خط میانی فوق چنگال 50 درصد و لگاریتمی خود نشده است (فلشهای قرمز در چارت زیر). این در در حالی است که شاخص کل هموزن با عبور موفق از خط میانی ، بعد از خط عکس العمل 2 نیز ایستایی (چسبیده به سقف فوق چنگال با تنظیمات مشابه) خوبی برای ادامه مسیر را نشان میدهد. * البته و خوشبختانه اندیکاتور مهم و حجمی "نیرو" FI در شاخص کل کماکان صعودی، تایید کننده روند و بدون اخطار واگرایی منفی است:آپدیت شاخص کل هموزن - هفتگی و لگاریتمی ، 98/04/15: کماکان روند صعودی قویتری را در شاخص کل هموزن، نسبت به شاخص کل بازار، شاهد هستیم. شاخص کل هموزن با عبور موفق از خط میانی ، بعد از خط عکس العمل دوم نیز ایستایی (چسبیده به سقف فوق چنگال با تنظیمات مشابه) خوبی برای ادامه مسیر را نشان میدهد:
                            <br><br>سلام و شب دوستان بخیر، تفاوت موج صعودی بزرگ اشاره شده و به امید خدا در پیش برای بازار بورس این است که بر خلاف رشد قبلی، این بار شاخص صنایع بزرگ نیز سیگنالهای حجمی (تجمیع هوشمند) رالی را صادر کرده اند و این یعنی خوشبختانه پول جدید و هنگفتی وارد بورس کشور شده است که گویا قصد جبران تورمی فوری دارد.نکته امیدوار کننده برای سهامداران نمادهای بنیادین و کوچک این است که با وجود اینکه ممکن است شاخص کل بخشی از عقب ماندگی و سستی خود نسبت به شاخص "کل هموزن" (نمادهای کوچک) را جبران کند، اما 1-این جریان نقدینگی کلان برای ماهها در بازار خواهد ماند و ادامه رشد مضاعف نمادهای سودساز و مصون از رکود فروش مثل قند و شکر را تسریع میکند 2- به دلیل قدرت سیگنالهای مجدد باز هم گروههای کوچک بنیادین مثل قند و شکر به لحاظ درصد رشد جلوتر خواهند بود.دلیل عرض بنده برای ورود پول جدید و بزرگ به بازار ، تحولات مثبت در تکنیکال محاسباتی نقدینگی هوشمند و چارت کلاسیک شاخص "کل" به شکل زیر است:شاخص کل هفتگی و لگاریتمی 98/06/30:بالاخره و در سومین تلاش شاخص کل نیز (به مانند شاخص کل هموزن) از خط میانی فوق چنگال 50 درصد (یا خط میانی شیف) عبور کرد که با فلشهای قرمز و سبز نمایش داده شده است. تارگت کوتاه مدت بعدی میتواند حدود 330000 واحد و در صورت ادامه بسیار محتمل رشد، هدف 395000 واحد درپروجکشن قیمتی 127 و پروجکشن زمانی 162 (4 تا 5 هفته آینده) نسبت به گام صعودی سال 97، میتواند محقق شود (مستطیلهای آبی).بر خلاف موج صعودی که از اسفند 97 آغاز شد و بیشتر بر نمادهای کوچک متمرکز بود، حرکت در پیش برای تمام شاخصهای بازار و صنایع مختلف آن به نظر میرسد که نشان ورود نقدینگی سنگین و جدید به بیشتر نقاط بازار دارد. وضعیت تکنیکال و درصد رشد شاخص کل هموزن نیزکماکان جلوتر از شاخص کل و بالای سقف فوق چنگال با تنظیمات مشابه میباشد:

نظر

• سلام.
                              من چند روزه فارکس رو شنیدم. امروز هم داشتم برای ورورد به بورس مطلب مبخوندم که فارکس رو دیدم.
                              میخواستم ببینم از کجا شروع کنم ؟ چطوری ترید کنم. اول میخوام با ترید مجازی شروع کنم. لطفا راهنمایی کنین .

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam forex
                                باسلام خدمت همه دوستان
                                مدت زیادی بود تو این سایت مطلبی نذاشته بودم اما چون عده ایی از شما دوستان مرتب به بنده ایمیل میزنید و اعلام میکنید که شخصی داره ی اندیکاتور رو به اسم استراتژی ورتکس رو به افراد میفروشه . و میخواستید بدونید که این اندیکاتور توسط بنده نوشته شده یا نه . اومدم تا اعلام کنم که بنده هیچ زمان استراتزی ورتکس رو نه اموزش دادم. نه اندیکاتور ازش ساختم . من گهگاهی تنها اشاراتی به مطالب ورتکس کردم که به شکل پی دی اف بوده همین و بس .بنده مثل قبل صریحا اعلام میکنم که روش کریپتو ورتکس و لوشو و هندسه دوجینی و ............. هیچکدام اموزش داده نشده و بنده قصد اموزش این روشها رو ندارم و هیچ کدام از این روشها از طرف شخص بنده به شکل اندیکاتور و یا نرم افزار ی برای ترید ارائه نشده و نخواهد شد . من حتی به شخصی که این اندیکاتور رو استراتژی ورتکس نامگذاری کرده و درازای باز کردن حساب در بروکر مربوطه اندیکاتور رو میفروشه در ی گروه ف/ا/ر/ک/س بازدید کردم و به ایشون صریحا اعلام کردم که شما اندیکاتوری رو براساس امواج الیوت راه اندازی کردی و از اونجایی که میدانی مردم تشنه دستیابی به روش ورتکس هستند اسم استراتژی ورتکس vortex strategy روش گذاشتی تا به این وسیله هم ملت رو 1. تشویق به افتتاح حساب در بروکر نامبرده کنی و2 هم از اندیکاتورت پول بسازی و این کار درست نیست اما ایشان گوشش بدهکارنبود .
                                امیرحسام میری
                                تشنه رو خوب اومدی : ))

نظر

پردازش ...
                                X