اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اطلاعات تخصصی و دانش فنی شما، منبع درآمد شماست! (کسب درآمد اینترنتی)

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • اطلاعات تخصصی و دانش فنی شما، منبع درآمد شماست! (کسب درآمد اینترنتی)


  یوزبیت ( Yoozbit.com ) نسل جدیدی از شبکه های اجتماعی است که متمرکز بر حوزه تجارت الکترونیک فعالیت میکند. در یوزبیت با بهره گیری از تکنولوژی بلاک چین امکان کسب درآمد غیرمتمرکز را برای کاربر فراهم می سازد. در حال حاضر یوزبیت یکی از بهترین و مدرن ترین سایت‎های کسب درآمد اینترنتی در ایران است. در یوزبیت شما می توانید اطلاعات تخصصی خود را به صورت ساده برای فروش گذاشته و کسب درآمد نمایید. در یوزبیت علاوه بر فروش اطلاعات روشهای کسب درآمد متعددی دیگری مثل فروش محصولات، بازاریابی آنلاین، شبکه‎سازی، ارزهای دیجیتال و ... فراهم می باشد.

  شروع کسب درآمد با یوزبیت
  برای شروع درآمد در یوزبیت ابتدا باید ثبت نام (https://yoozbit.com/register) کرده و پروفایل شخصی خود را بسازید. هر کاربر در یوزبیت دارای یک صفحه شخصی میباشد که البته این صفحات با ایجاد رابطه با یکدیگر میتوانند بهم متصل شوند. کاربران میتوانند در صفحات شخصی خود پست‎های متنوعی بگذارند. درواقع در زبان یوزبیت به پست‌ها " بیت " گفته میشود. هرگونه اطلاعاتی که کاربر تولید کند میتواند بفروش برسد. یوزبیت در ازای هر بیت اطلاعات به کاربران امکان فروش بیت‌ها را میدهد.
  همانطور که احتمالا حدس میزنید، محصولات یا همان بیت‌هایی که در یوزبیت بفروش میرسند فقط اطلاعات محتوایی دیجیتال هستند. این اطلاعات میتواند ویدیو آموزشی، متون پی دی اف، کتاب صوتی، کدهای برنامه نویسی، یک مقاله و یا حتی پاسخ یک سوال و.... باشد.

  کسب درآمد با بازاریابی ترکیبی
  بازاریابی ترکیبی، روشی ابداعی توسط یوزبیت می‌باشد که امکان بازاریابی در سه سطح را برای کاربران فراهم می‌کند. در این روش با ترکیب روش‌های مختلف بازاریابی مثل بازاریابی شبکه‌ای، بازاریابی باینری, بازاریابی عصبی و دیگر الگوریتم‌های هوشمند امکان بازاریابی هوشمند را در شبکه یوزبیت فراهم می‌سازد. با استفاده از بازاریابی ترکیبی کاربران میتوانند علاوه بر افزایش سرعت فروش و ارائه محصولات(بیت ها)، کسب درآمد از طریق بازاریابی را شروع نمایند. در این روش فقط کافیست افراد جدید را به شبکه خود اضافه نمایید. شما از شبکه خود در سطح اول 30% پورسانت، درسطح دوم 3% و در سطح سوم 1% پروسانت به صورت دائمی دریافت می نمایید. همچنین با امکانات تعریف شده در بخش بازاریابی ترکیبی میتوانید با ارتباط موثر و آموزش زیرمجموعه های خود آنها را فعال و درآمد خود را افزایش دهید.


  یوزبیت و بلاک چین
  وبسایت یوزبیت یک سایت معمولی نیست، بلکه اپلیکیش مبتنی بر بلاک چین(DApp) است. بیت‌هایی که در یوزبیت تولید می‌شوند و همچنین مراودات مالی که در سایت انجام میشوند همگی متصل به شبکه امن بلاک چین بوده و بصورت اتوماتیک، غیرمتمرکز و بدون واسطه مرکزی انجام میگیرند.
  یوزبیت برای اولین بار در دنیا یک مارکت آنلاین را با بلاک چین ادغام کرده است. این امر چندین مزیت دارد :
  شبکه بلاک چین بسیار ایمن بوده و امکان هیچگونه هک، دستکاری یا تقلب در آن وجود ندارد.
  تمام اعمال انجام شده در این شبکه بصورت اتوماتیک انجام میشود.
  با استفاده از بلاک چین یک قرارداد هوشمند بین کاربران بسته میشود و در صورت تایید، مفاد قرارداد اجرا میشود.
  امکان هیچگونه تغییر یا برگشت در مفاد قرارداد هوشمند وجود ندارد.
  تکنولوژی بلاک چین امکان استفاده آسان و ایمن از توکن یا ارز دیجیتال را به کاربران میدهد.

  یوزکوین ( Yoozcoin )
  همانطور که گفتیم همه مراودات مالی در یوزبیت مبتنی بر بلاک چین هستند. در همین راستا یوزبیت یک توکن دیجیتال متصل به بلاک چین را ایجاد نموده است. این توکن که اختصاصی شبکه یوزبیت میباشد تمام مراودات مالی شبکه را بر عهده گرفته است. در واقع کسب درآمد کاربران در یوزبیت بصورت دیجیتالی و دلاری انجام میشود.
  توکن یوز بر بستر بلاک چین اتریوم و با استاندارد ERC-20 ایجاد شده و یک توکن بهادار میباشد. ارز مبادلاتی و روش پرداخت‌ها در یوزبیت توکن یوز است.
  اما یوز چگونه به ریال یا ارزهای دیگر تبدیل میشود ؟
  از آنجایی که توکن یوز بر بستر تکنولوژی بلاک چین فعال است پس تمام ویژگی‌های یک ارز دیجیتال را داراست. از همین رو توکن یوز از طریق صرافی‌های دیجیتال و همچنین صرافی اختصاصی یوزبیت قابل تبدیل به ریال و ارزهای دیگر است.
  یوزکوین علاوه بر کاربردهای فراوان در سایت یوزبیت، دارای ارزش بوده و قابلیت ترید شدن و خریدوفروش را داراست . درهمین راستا یوزکوین میتواند در صرافی‎های معتبر ایرانی و بین‎المللی لیست شود.
  باتوجه به ساختار شبکه یوزیبت و محدود بودن تعداد توکن ها، توکن یوز به مثابه سهام دیجیتال یوزبیت بوده و دارندگان توکن یوز درواقع سهام دار دیجیتال یوزبیت هستند.

  کسب درآمد با یوز
  علاقه‎مندان به کسب درآمد با ارزهای دیجیتال و فعالین و سرمایه‎گذاران حوزه ارز دیجیتال اخیرا به این توکن دیجیتال توجه نشان داده و علاقه خود به فعالیت با یوزکوین را اعلام نموده‎اند.
  همانطور که گفتیم یوزکوین قابل ترید شدن و خریدوفروش و همچین سرمایه‎گذاری می‎باشد پس یکی از روش‎های کسب درآمد از ارز دیجیتال در وبسایت یوزبیت ترید و سرمایه‎گذاری بر روی یوزکوین است.
  در حال حاضر و تا مدت بسیار محدود توکن‌های یوز بصورت پیش‌فروش و با قیمت پایین عرضه می‌شوند و سپس در فاز دوم فعالیت و همزمان با ارائه نسخه دوم و همچنین راه‌اندازی صرافی یوزبیت، قیمت این توکن بر اساس قیمت پایه و بالاتر از قیمت پیش فروش عرضه خواهد شد.
  همچنین توکن یوز یک توکن کاربردی و بهادار است و مسلما با رشد و پیشرفت شبکه یوزبیت، کاربرد یوز بیشتر شده و به دنبال آن تقاضای برای یوز نیز افزایش میابد که اینها خود دلایلی بر افزایش بیشتر قیمت یوز میباشند.
  مقاله‎ای که مطالعه نمودید مقدماتی بود درباره سایت یوزبیت که میتواند مدرن‎ترین و بهترین سایت برای کسب درآمد آنلاین نام بگیرد. در آینده مقاله‎های بیشتری در مورد این سایت و عملکردش منتشر خواهد شد .
  حالا وقتتان را بیشتر از این هدر ندهید، همین الان وارد سایت یوزبیت (yoozbit.com) شوید و کسب درآمد دلاری را آغاز نمایید.

 • #2
  کسب درآمد اینترنتی بسیار فوق العادس و برایراه اندازی کسب و کار اینترنتی حتما نیاز به یک راهنما دارید که در بلاگ مهدی عراقی توضیحات کاملی درباره این موضوع داده شده است.
  نظر

  پردازش ...
  X