اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ظهور سیستمی که طوفان به پا خواهد کرد

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط shad0wless نمایش پست ها
    سلام.تشگر بابت به اشتراک گذاری اطلاعات.منتظر هستیم
    با سپاس
    سلام دوست گرامی

تشکر از محبت شما . خدمت شما عرض شود من یکی از حساب هایم را در سایت mql ثبت کردم و الان به صورت پریوت است و انشاء ا ... تا یکماه آینده که بیشتر مطالب آموزش سیستم هم به اتمام رسید به صورت عمومی در اختیار دوستان قرار خواهم داد.

با تشکر
    ..............
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-16-2016, 01:15 PM دلیل: قراردادن راه تماس ( خلاف قوانین فروم )

نظر

نوشته اصلی توسط WXYZ نمایش پست ها
      سلام و تشكر .سوال اينه كه با توجه به پست 16 ما از كجا بفهميم مثلا نقطه x محل ورود تريدر هاي كوچك است؟ و اين كه تشخيص خريد و فروش انها ؟ با تشكر
      با سلام خدمت دوست گرامی

جواب سوال شما در مطالبی که در کانال تلگرام بنده ................در آموزش بخش اول داده شده و مربوط به معرفی تریدرهای کوچک و نحوه عملکرد آنها و نقاط ورود آنها به طور کامل آموزش داده شده و میتوانید فایلهای pdf قسمت اول تا سوم را دانلود کنید و مطالعه فرمائید . در صورتی که سوال یا ابهامی برای شما پیش امد میتوانید در اینجا مطرح کنید و یا از طریق ایمیل من آماده پاسخگویی به شما هستم . توجه داشته باشید به دلیل مشغله کاری پاسخ سوالات تنها یکشنبه ها داده خواهد شد .

با تشکر
      ......................
      ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-16-2016, 01:15 PM دلیل: قراردادن راه تماس ( خلاف قوانین فروم )

نظر

درود بر استاد عالی قدر

خوشا به سعادت آنانکه تازه در ابتدای راه هستند و افتخار آشنایی با استاد نصیبشان شده .

استاد محشر هستند و واقعا نام استاد لایق و برازنده اش است . به نظر من استراتژی ایشان به معنی واقعی به کمال رسیده و هیچ چیزی کم ندارد و واقعا کلیه زوایای مارکت را بدرستی درک کرده اند .
        ای کاش من زمانی که تازه با بازار تبادلات ارزی آشنا شده بودم افتخار آشنایی با ایشان نصیبم میشد تا اینگونه سالهای عمرم به یغما نمیرفت و متضرر نمیشدم هر چند که گفتند از قدیم ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است .

خوشحالم از اینکه بالاخره از چنگال این استاد نماهای کوردل نجات یافتم زیرا جز تباهی و گمراهی و خالی کردن جیب ما چیز دیگری عایدمان نکردند و عملا نشان دادند که چیزی در چنته ندارند و نخواهد داشت .

استاد اگر تو نبودی شاید بزودی من این کار را میبوسیدم و کنار میگذاشتم ولی با آمدن شما چراغ راه امیدی در دل ما بر افروختی و از صمیم قلبم میگم دوست دارم استاد و تمنا میکنم دست ما را رها نکنید تا از این منجلاب رهایی یابیم .

نمیدونم این اشکی که میریزم از شوق است یا درد انبوهی که سالها در دلم نهفته بود ولی استاد بدانید که کاری کردی که من تا آخر عمرم مدیون شما خواهم بود

بدرود ای استاد گرانقدر

نظر

نوشته اصلی توسط bigprofit نمایش پست ها
          درود بر استاد عالی قدر

خوشا به سعادت آنانکه تازه در ابتدای راه هستند و افتخار آشنایی با استاد نصیبشان شده .

استاد محشر هستند و واقعا نام استاد لایق و برازنده اش است . به نظر من استراتژی ایشان به معنی واقعی به کمال رسیده و هیچ چیزی کم ندارد و واقعا کلیه زوایای مارکت را بدرستی درک کرده اند .
          ای کاش من زمانی که تازه با بازار تبادلات ارزی آشنا شده بودم افتخار آشنایی با ایشان نصیبم میشد تا اینگونه سالهای عمرم به یغما نمیرفت و متضرر نمیشدم هر چند که گفتند از قدیم ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است .

خوشحالم از اینکه بالاخره از چنگال این استاد نماهای کوردل نجات یافتم زیرا جز تباهی و گمراهی و خالی کردن جیب ما چیز دیگری عایدمان نکردند و عملا نشان دادند که چیزی در چنته ندارند و نخواهد داشت .

استاد اگر تو نبودی شاید بزودی من این کار را میبوسیدم و کنار میگذاشتم ولی با آمدن شما چراغ راه امیدی در دل ما بر افروختی و از صمیم قلبم میگم دوست دارم استاد و تمنا میکنم دست ما را رها نکنید تا از این منجلاب رهایی یابیم .

نمیدونم این اشکی که میریزم از شوق است یا درد انبوهی که سالها در دلم نهفته بود ولی استاد بدانید که کاری کردی که من تا آخر عمرم مدیون شما خواهم بود

بدرود ای استاد گرانقدر
          سلام
          جسارت نباشه
          یاد هلو و شفتالو و باقلوا و .... افتادم.
          موفق باشید ای استاد ...

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

لطفا وارد حاشیه نشید.
            ممنون

نظر

با سلام :
              ضمن تشکر از به اشتراکگذاری سیستم معاملاتی خودتان چند مطلب هتس که عرض میکنم :
              تا انجا که متوجه شدم اضول ترید شما بر مبنای مکان های ورود 3 دسته معامله گر است
              بانکهای بزرگ که محل ورود انها را با استافده از فرمول بدست اورده اید
              تریدیهای بزرگ که بر اساس خطوط فیبو معامله میکنند
              تریدرهای خرد که با استفاده از واگرایی قیمت و برخی روشهای تکنیکال محل ورود انها را معین میکنید

حال مورد اول که احتمالا در احتیار قرار نمیدهید (البته توقعی هم نیست ...چون زحمت سالها را که نمیشود براحتی ارائه داد ) فقط ایا بطور مثال اعدادی را که روی چارت قرار میدهید میشود برای مدت از انها استفاده کرد مثلا چند روز ؟
              سوال بعدی انتظار شما از کسی که این تاپیک و کانال تلگرام شما را دنبال میکند چیست ؟ایا خودش میتواند این روش را ادامه دهد ....
              ممنون
              زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

https://www.mql5.com/en/charts/59798...m-brokers-dmcc
                این یک نمونه از روش معاملاتی خودم است
                بنده بروی چارت خطوط مقاومت و حمایت را پیدا میکنم و بعد بر اساس شکست هر کدام و اهمیت هر یک پوریشن میگیرم
                مثلا در عکس شکست در خط ما را بهدف بعدی میرساند
                ویرایش توسط doke10 : https://www.traderha.com/member/4112-doke10 در ساعت 10-20-2016, 04:21 PM
                زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
                  با سلام :
                  ضمن تشکر از به اشتراکگذاری سیستم معاملاتی خودتان چند مطلب هتس که عرض میکنم :
                  تا انجا که متوجه شدم اضول ترید شما بر مبنای مکان های ورود 3 دسته معامله گر است
                  بانکهای بزرگ که محل ورود انها را با استافده از فرمول بدست اورده اید
                  تریدیهای بزرگ که بر اساس خطوط فیبو معامله میکنند
                  تریدرهای خرد که با استفاده از واگرایی قیمت و برخی روشهای تکنیکال محل ورود انها را معین میکنید

حال مورد اول که احتمالا در احتیار قرار نمیدهید (البته توقعی هم نیست ...چون زحمت سالها را که نمیشود براحتی ارائه داد ) فقط ایا بطور مثال اعدادی را که روی چارت قرار میدهید میشود برای مدت از انها استفاده کرد مثلا چند روز ؟
                  سوال بعدی انتظار شما از کسی که این تاپیک و کانال تلگرام شما را دنبال میکند چیست ؟ایا خودش میتواند این روش را ادامه دهد ....
                  ممنون
                  با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی

پوزش میخوام از اینکه دیر پاسخ شما را میدهم من بدلیل مشغله کاری تنها

روزهای یکشنبه هر هفته میتوانم درخدمت شما و دوستان دیگر باشم .

در جواب سوال اول باید عرض کنم مبحث بانکها بسیار طولانی است و من مختصری درباره ان توضیح خواهم داد و پس از پایان آموزش همه بخش ها به طور مفصل در مورد آن خواهیم پرداخت .نگران بانکها نباشید.
                  اعدادی که در چارت بدست میاوریم بستگی به قدرت تریدرها و حجمی که وارد بازار میکنند ممکن است یک هفته ، یک ماه و یا حتی یکسال اعتبار داشته باشند .
                  من همانطور که قبلا هم توضیح دادم گفتم که ابتدا از تریدرهای بزرگ انتظار 100 پیپ واکنش قیمت را داریم سپس تمام پوزیشن ها ریسک فری میشوند و هر 100 افزایش فاصله از نقطه ورود مقداری از حجم کاسته میشود این میزان بستگی به استراتژی ترید شما دارد .من شخصا مقدار کمی از حجم را برای اهداف طولانی مدت نگه میدارم بعضی مواقع ممکن است چند ماه به طول بیانجامد .

جواب سوال دوم باید عرض کنم انتظاری از هیچ کس ندارم امیدوارم حداکثر بهره را از این استراتژی ببرید . و امیدارم این روش بتواند به همه کسانی که نتوانستند از این بازار به اندازه کافی به سود برسند و یا حتی متضرر شده اند کمک کند . مهم اینکه همه با هم و در کنار هم به سود برسیم .

با تشکر و احترام

نظر

سلام استاد

سناریوی دوم در مورد طلا اتفاق افتاد. قراربود در صورت تشکیل گپ به زیر 1300 توضیح بدید حرکت بعدی چیه؟

ممنون

نظر

طلا تا محدوده 1220 ریزش میکند

نظر

نوشته اصلی توسط بابا قلی میرزا آقای شیرپرورده نمایش پست ها
                        سلام استاد

سناریوی دوم در مورد طلا اتفاق افتاد. قراربود در صورت تشکیل گپ به زیر 1300 توضیح بدید حرکت بعدی چیه؟

ممنون

سلام دوست عزیز

با تشکر از توجه شما توضیحات لازم در کانال تلگرام دادم امیدوارم مفید واقع شود .

با سپاس

نظر

سلام
                          دوست عزیز من هم در کانال هم اینجا پیگیر مطالب شما بودم ولی متاسفانه مدتی هست که متوقف شده
                          مطالبتون خوب و راهگشا بودن ایا امکانش هست ادامه بدین؟
                          با سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط ali-66 نمایش پست ها
                            سلام
                            دوست عزیز من هم در کانال هم اینجا پیگیر مطالب شما بودم ولی متاسفانه مدتی هست که متوقف شده
                            مطالبتون خوب و راهگشا بودن ایا امکانش هست ادامه بدین؟
                            با سپاس
                            کسی از استاد خبر داره ؟
                            من پیشنهاد دارم تا زمانی که استاد برگردند پوزیشنهای قبلی رو بررسی کنیم تا تمرینی هم شده باشه

نظر

نوشته اصلی توسط soltanhadi نمایش پست ها
                              کسی از استاد خبر داره ؟
                              من پیشنهاد دارم تا زمانی که استاد برگردند پوزیشنهای قبلی رو بررسی کنیم تا تمرینی هم شده باشه
                              متاسفانه از ایشان خبری نیست
                              برایشان جمیل هم زدم که هنوز جوابی دریافت نکردم.
                              انشالله که مشکلی برایشان نباشد و دوباره شاهد فعالیتشون باشیم.

نظر

يكي از حالتهاي اين روش ، موج 3 و 5 است كه موج 4 خط روند ايجاد شده از ابتداي موج1 تا انتهاي 2 را مي شكند و نشان از وجود خرد جمعي در جهت تغيير دارد ولي نحوه پيدا كردن علائم ورود بانكها ( در انتهاي موج 5) معلوم نيست . جاي استاد واقعا خاليه . اي كاش بودن و از سر درگمي در ميومديم

نظر

پردازش ...
                                X