اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Try again

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

usdjpy
    buy 110.00

gold
    sell 1323.00
    ویرایش توسط Cinder : https://www.traderha.com/member/8885-cinder در ساعت 03-25-2019, 07:21 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Cinder نمایش پست ها
      nzdusd
      sell از 0.6880
      audchf
      buy 0.7050
      gbpjpy
      sell 145.18
      nzdchf
      buy 0.6837
      هرچند لازم نبود اصلا به ادم هایی مثل تو و امثال تو پاسخ بدم اما اینا سیگال های خودم رو حساب بود خواستم اگر کسی مایل بود استفاده کنه همه سیگنال ها استاپ و تی پی معقول هم داره اما دیگه لازم نمیبینم اینجا ریز سیگنال رو بزارم
      قبلا کسایی که از تو و امثال تو تبعیت میکنند را گفتم که احمق کاملا ام اما اما در مورد شما
      اولا سیگنالها را باید با استاپ و تی پی اعلام کنی
      دوما این سیگنالهات با اون حساب با دراودان صفرت کلی مغایره و الان همین سیگنالهای آبکیت اکثرا رفتن تو ضرر (اونهایی که فعال شدن)
      سوما وقتی ادعایی میکنی ملت اینقدرها هم که شما و نماینده بروکرهای احمق تر از خودتون فکر میکنید بیشعور نیستند که با یه نمودار و یه حساب ساختگی بیان و پول تحویلتون بدن وقتی ادعایی داری باید اول ثابتش کنی (حداقل سه تا شش ماه سیگنال لایو بذاری)
      تا دراودان صفر حسابت کاملا مشخص باشه
      اگه به اونجا رسیدی من حاضرم برای هر سیگنالت ده هزار دلار بدم!!!!!
      پس شکمی حرف نزن برو یه روش دهن پرکنی(پرایک اکشن و گن و ستاره داوود و.....)بیار شاید بتونی ملت را بچاپی

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
        قبلا کسایی که از تو و امثال تو تبعیت میکنند را گفتم که احمق کاملا ام اما اما در مورد شما
        اولا سیگنالها را باید با استاپ و تی پی اعلام کنی
        دوما این سیگنالهات با اون حساب با دراودان صفرت کلی مغایره و الان همین سیگنالهای آبکیت اکثرا رفتن تو ضرر (اونهایی که فعال شدن)
        سوما وقتی ادعایی میکنی ملت اینقدرها هم که شما و نماینده بروکرهای احمق تر از خودتون فکر میکنید بیشعور نیستند که با یه نمودار و یه حساب ساختگی بیان و پول تحویلتون بدن وقتی ادعایی داری باید اول ثابتش کنی (حداقل سه تا شش ماه سیگنال لایو بذاری)
        تا دراودان صفر حسابت کاملا مشخص باشه
        اگه به اونجا رسیدی من حاضرم برای هر سیگنالت ده هزار دلار بدم!!!!!
        پس شکمی حرف نزن برو یه روش دهن پرکنی(پرایک اکشن و گن و ستاره داوود و.....)بیار شاید بتونی ملت را بچاپی

تو هنوز درک و فهمت از فارکس در حد ابتدایی هم نیست که اومدی میگی سیگنال 100%
        ادب و تربیت هم که در جملات و نوشته هات واضح و مبرهنه کاملا مشخصه چه عقده هایی در روحت موج میزنه دلم برات میسوزه
        ارزش جواب دادن حرفهاتم نداری
        بدرود

نظر

به به

سعید خان
          گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

nzdusd
            sell از 0.6880
            audchf
            buy 0.7050
            gbpjpy
            sell 145.18
            nzdchf
            buy 0.6837
            هرچند لازم نبود اصلا به ادم هایی مثل تو و امثال تو پاسخ بدم اما اینا سیگال های خودم رو حساب بود خواستم اگر کسی مایل بود استفاده کنه همه سیگنال ها استاپ و تی پی معقول هم داره اما دیگه لازم نمیبینم اینجا ریز سیگنال رو بزارم
            usdjpy
            buy 110.00

gold
            sell 1323.00
            سلام
            بجز
            NzdUsd و GbpJpy
            بقیه در کوتاه مدت خوب بودند.
            تبریک
            ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 03-26-2019, 06:06 AM

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
              شما مدعی سود 77 درصدی در یکروز هستید بعد تبلیغ مدیریت سرمایه میدید
              واقعا هنوز هم هستند کسانی که حماقت کرده و به امثال شما اعتماد کنند!!!
              این روزها کلاهبرداران مثل قارچ سمی توی این مملکت دارند رشد میکنند می دونی چرا امثال این افراد راحت سرملت را کلاه میگزارند و جیبشون پرپول می کنند فقط یک طمع افراد دوم ساده بودن ملت تا بوده همین بوده تا ملت طماع وساده لوح سرخودشون به سنگ نخورد حرفی کسی را باور نمی کنند نمونه اش شیاد زالو صفت میری بود که هم دستش را توی همین فروم رو کردم وهم عاقبتش مشخص شد پس تا با این ملت ساده لوح سرکار داریم با این افراد شیاد روبرو هستیم همین طور هم دارند توی تلگرام و....رشد پیدا میکنند

نظر

پردازش ...
              X