اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

حساب هاي كوچك ، هدف هاي بزرگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط arminfar نمایش پست ها
    یک شخصی هست که سنش هم ریاده و ادم فوق العاده خوبی هم هست

میاد تو یک هفته 10 دلار میکنه

1000دلار و اغلب هم همینه

تحلیل تکنیکالش بسیار ساده هست و بیشتر تحلیلاش موفق

برید ببینید بدونه ادعا چطور سود میکنه

تو بازاری که استادهاش باردهی 5 درصد تو ماه نداره

راحت 1000درصد داره میگیره

https://t.me/MoeinTrade
    از این راحت 1000 درصد ها زیاد دیده و شنیده امن
    اکانت لایو طولانی مدت میتونه اثبات کننده همه چیز باشه

نظر

نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
      از این راحت 1000 درصد ها زیاد دیده و شنیده امن
      اکانت لایو طولانی مدت میتونه اثبات کننده همه چیز باشه
      برو ببین لایو هست یا نه

سیگنالهاش هم رایگان هست و ادم بی ادعایی هم هست

من 2سال هست تستش کردم

//////////////////

سود کردن هفته ای 100درصد راحتترین کار تو مارکت هست

اونم پیوسته

فقط باید از ریر بار تمام دانسته هات بیای بیرون و خالی بشی و به خالی چارت نگاه کنی

//////////

در بازار نظم وجود ندارد ولی منطق مطلقا رعایت میشود

نظر

زیاد دیدم از اینا داداش

نظر

. سلام
          منم دارم اینو تست میکنم که یک حساب کوچک رو رشد بدم
          برای حساب های کوچک البته روش خودم رو دارم به جای حساب ecen حساب سنت باز کردم و با لوریج هزار و ریسک صد درصد و در هر معامله با حداکثر حجم ممکن یعنی 8 لات معامله میکنم
          و در هر هیچ معامله ای هم استاپ نمیذارم
          استاپ رو ذهنی قرار میدم و ذیدم قیمت داره بر خلاف پیش بینیم بالا میره خودم استاپ خودمو میزنم
          بار اول با 30 دلار بونسی که بروکر به خاطر ثبت نام بهم داده بود شروع کردم
          من قبلش باینری کار میکردم و این سی دلار بونس اولین تجربه من در ف.ا.ر.ک.س بود
          در عرض چند روز تبدیل شد به 75 دلار سی دلار رو بر داشت زدم و مابقی رو هم به خاطر ضعف استراتژی از دست دادم و کال شدم
          این بار با 50 دلار شروع کردم دوباره با ریسک صد در صد اما این بار استراتژیمو عوض کردم و اول فیلمهای اموزشی ایچی موکو رو دیدم و با این استراتژی دارم ادامه میدم و فعلا حساب 50 دلاریم در عرض 6 روز تبدیل شده به 122 دلار
          حساب سنت یه خوبی که داره اینه زود کال نمیشی شما هم امتحان کنید
          اینم بگم اسکالپ کار میکنم
          ویرایش توسط Zhikal : https://www.traderha.com/member/27450-zhikal در ساعت 03-22-2018, 09:07 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Zhikal نمایش پست ها
            . سلام
            منم دارم اینو تست میکنم که یک حساب کوچک رو رشد بدم
            برای حساب های کوچک البته روش خودم رو دارم به جای حساب ecen حساب سنت باز کردم و با لوریج هزار و ریسک صد درصد و در هر معامله با حداکثر حجم ممکن یعنی 8 لات معامله میکنم
            و در هر هیچ معامله ای هم استاپ نمیذارم
            استاپ رو ذهنی قرار میدم و ذیدم قیمت داره بر خلاف پیش بینیم بالا میره خودم استاپ خودمو میزنم
            بار اول با 30 دلار بونسی که بروکر به خاطر ثبت نام بهم داده بود شروع کردم
            من قبلش باینری کار میکردم و این سی دلار بونس اولین تجربه من در ف.ا.ر.ک.س بود
            در عرض چند روز تبدیل شد به 75 دلار سی دلار رو بر داشت زدم و مابقی رو هم به خاطر ضعف استراتژی از دست دادم و کال شدم
            این بار با 50 دلار شروع کردم دوباره با ریسک صد در صد اما این بار استراتژیمو عوض کردم و اول فیلمهای اموزشی ایچی موکو رو دیدم و با این استراتژی دارم ادامه میدم و فعلا حساب 50 دلاریم در عرض 6 روز تبدیل شده به 122 دلار
            حساب سنت یه خوبی که داره اینه زود کال نمیشی شما هم امتحان کنید
            اینم بگم اسکالپ کار میکنم

عالی

دوست عریر مولفه های رشد دادن پیدا کردی

هنر اینکه تو سطوحی معامله کنی اگر معامله ا ت بی اعتبار شد

بتونی تو مینورهات جهت عکس رو بگیری و بیای بیرون هم اینجوری استاپ رو بی کردی هم اینکه پول رو ندادی بازار

ندیدم کسی پ و ل در بیاره تو بازار ولی استاپ فیکس داشته باشه

استاپ باید دهنی باشه و حدودی

//////////

نکته بعدی اینکه وقتی من 1000دلار دارم و میام 50دلار 50دلار وارد بازار میکنم بنوعی دارم مدیریت سرمایه میکنم

//////////

نکته مهم اینکه نباید تو دام این موضوع بیقتی که بازار رو نمیتونی پیش بینی کنی

و مطابق تمام استراتری های بازار دنبال کسب سود از از قوانین ریسک بع ریوارد باشی

بزرگترین دامی که هست همینه

///////////////

یک سوال از تکنیکالیستها میکنم

بما یاد دادن که در جهت معامله گران برتر وارد بشیم

بعدش از اون ور دنبال این هستیم که ریسک به ریوارد کوچیکی داشته باشیم

این تناقض بزرگی هست تا کنون افراد بسیاری رو تو بازار های مالی سرگردان کرده

معامله گری رو دارم میگم

معامله گر برای کسب پول وارد بازار میشه نه تحلیل نمودارهای بی روح مرده

//////////

من روی سطوح میام با کندل شناسی سعی میکنم کندل بعدی رو شناسی کنم

و اگر اخباری هم روی جفت ارز باشه سرعت رشد حسابم رو تحت تاثیر فرار میده

//////////

مثل دیروز که پوند هم تکنیکالش صعودی بود هم اخبار خوبی داشت

با داشتن جهت بازار سعی میکنم وارد بشم و سود ها رو جم کنم

استاپ هم نمیذارم

چون اگر کال هم بشم شدم مهم نیست

مهم اینکه تو روز خوبم میتونم حساب رو فوق العاده رشد بدم

//////////

بازار نوع دیگر دیدن میتونه راه گشا باشه

وگرنه تو سیستمهای که تو بازار هست همه برای افراد شکست خورده هست تا موفق

موفقها ادعایی ندارن تا بیان تدریس رو شروع کنن

گوشه نشستن و از خان نعمت بازار خوشه میچینن

نظر

دقیقا همینطوره صد درصد موافقم

در مورد اخبار هم با اینکه میگن موقع اخبار ترید نکنید اما من بر عکس موقع اخبار ترید میکنم
              برای اسکالپر ها اخبار یک موقعیت ایده ال هست البته نظر منه چون باهاش بارها سود کردم
              موقع اخبار فقط کافیه چند لحظه صبر کنی ببینی بعد از اعلام خبر بازار به کدوم سمت جهش میکنه کافیه وارد بشی و یه سود کوتاه و خوب بگیری

نظر

پردازش ...
              X