اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اعلامیه- نفت برنت و خام به زودی آماده معامله می شود 2020/30/06

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • خبر: اعلامیه- نفت برنت و خام به زودی آماده معامله می شود 2020/30/06

  نفت برنت و خام به زودی آماده معامله می شود

  معامله گر ارجمند
  شایان توجه است که ما قصد داریم از تاریخ یکم/ 1 جولای 2020، دسترسی کامل معاملاتی به نمادهای نفت برنت و خام را فعال کنیم. این (تاریخ) به دلیل اینکه بهای نفت به تازگی بالا رفته است تغییر میکند بنابراین میخواهیم تا مشتریان ما دوباره با محصولات نفت خام و برنت معامله کنند.
  برای ادامه معامله با محصولات نفت، لطفا معامله خود را با نمادهای برنت و خام قدیمی آغاز کنید. از تاریخ یکم/1 جولای 2020، آن دسته از معامله گرانی که پوزیشن های باز در نمادهای نفت آمریکا و انگلیس داشته باشند، صرفا میتوانند آن را ببندند و پوزیشن جدید دیگری باز نکنند.
  از همکاری شما در این زمینه سپاسگزاریم و خواهشمندیم در صورت هرگونه پرسش و راهنمایی باما در تماس باشید.
  بااحترام
  تیم سفارشات
پردازش ...
X