اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سوال درباره توکن ها و کار آنها

بستن
X
 
  • فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

  • سوال درباره توکن ها و کار آنها

    سلام . ببخشید من نمیدونستم سوالمو کدوم تاپیک بپرسم ، هر کدوم از مدیران اگه خواستن این موضوع رو انتقال بدن
    من مبتدی هستم . سوالم اینه که هر رمز ارزی با یه هدف میاد که توی white paper ش نوشته و یه توکن/کوین هم میده ، خب این توکن ها برای چی هستن ؟ کلا چجوری این سیستم کار میکنه ؟ مثلا من داخل یه کانال پامپ و دامپ دیدم که توکن P*o*r*n rocket رو معرفی کردن ( ببخشید اگر مثالم خوب نیست ) خب من رفتم وایت پیپرش رو بخونم دیدم هدف پروژه اینه که محتوای سرگرمی بزرگسالان رو در بستر غیرمتمرکز میخوان بزارن که حقوقشون حفظ بشه واینا .. خب این یعنی چی؟ یعنی چی که یک پروژه رو روی بلاکچین یا غیرمتمرکز کنن ؟ و اینکه توکنی که معرفی می کنن برای جذب سرمایه س یا کار دیگه ای هم میکنه ؟
    ببخشید من چون مبتدی ام تنها مثالی که یادم اومد همین بود که از یه کانال دیدم
پردازش ...
X