اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آسترولوژی astrology و ارزهای دیجیتال

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • آسترولوژی astrology و ارزهای دیجیتال

  ارزهای دیجیتال جدیدترین فناوری مالی دنیا می باشد و در حال حاضر ثروتی بیش از ۲۰۰۰ میلیارد دلار رو در بر گرفته است. با توانایی تحلیل درست قیمتی این رمزارزها و خرید فروش آن ها براحتی می توان کسب درآمد بسیار مطلوبی را تجربه کرد. یکی از جدیدترین سبک های تحلیل بازار رمزارزها استفاده از آسترولوژی می باشد. شاید خیلی عجیب باشد که آسترولوژِی و رمزارز ها را ترکیب کرد زیرا یکی وجود خارجی ندارد و دیگری خارج از جو زمین می باشد ولی واقعیت این است که جهان هستی هر لحظه پرده جدیدی از اسرار خود را به نمایش می گذارد که چیزی جز اثبات قدرت لایتناهی پروردگارمان نیست. با من همراه باشید تا شما را با جدیدترین سبک تحلیل تکنیکال و رمزآلود ارزهای دیجیتال آشنا کنم. آسترولوژی چیست؟

  آسترولوژی چه کمکی در بازارهای مالی می کند؟

  عزیزان دلم یک نکته بسیار مهمی که درباره تحلیل استرولوژی می خوام بهتون بگم اینه که:
  تحلیل آسترولوژی هیچ ارتباطی به قیمت (Price)، حجم معاملات(valume) ندارد و تنها کمکی که میتونه به ما کنه درباره زمان (time) می باشد. از این رو به تحلیل آسترولوژی تحلیل زمانی نیز گفته می شود.
  در حقیقت با کمک تحلیل زمانی شما می توانید زمان برگشت و تغییر جهت چارت قیمتی رو محاسبه کنید. تصور کنید شما از نظر تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال و بررسی چارت قیمتی متوجه تغییرات قیمت خواهید شد حال با کمک تحلیل زمانی می تونید زمان احتمالی رو تشخیص بدید. آسترولوژی چگونه در بازارهای مالی تاثیر می گذارد؟

  با این وجود آسترولوژی به هیچ عنوان تاثیر مستقیم بر روی بازارهای مالی ندارد بلکه براِیند انرژی ها و قدرت هایی است که از سایر سیارات (به خصوص زمین) جذب می کند. کافیست که اندکی نگاه عمیق به جریان زندگی بیاندازیم تا بفهمیم وقتی نیم کره زمین روز است آن سوی زمین شب است و شب و روز فقط با چرخش کره زمین به دور خودش و خورشید شکل می گیرد. حال بشری که بر روی زمین در حال زندگانی است در شب یک نوع رفتار و سبک زندگی را تجربه می کند و در روز سبکی دیگر. همین مورد ساده نشان از تاثیر حرکت سیاره زمین و تاثیر آن بر بشریت را نشان می دهد. حال باید بدانید که زندگی شما از سایر سیارات (غیر از خورشید و ماه) هم تاثیر می گیرد. آیا واقعا از طریق Astrology می توان کسب درآمد کرد؟

  شاید برای شما غیر منطقی به نظر برسد ولی سال گذشته تعداد افراد معدودی که از علم ستاره بینی برای تحلیل روند قیمتی بازار سهام و بورس ایران استفاده می کردند، توانستند بسیار زودتر از بقیه افراد متوجه ریزش سنگین بورس ایران شوند. در حال حاضر بیشتر در کشور های غربی این علم رواج دارد و اکثر منابعی که در این باره منتشر شده است به زبان انگلیسی یا لاتین می باشد. این حوزه جز جدیدترین حوزه های تحلیلی برای ترندی چون ارزهای دیجیتال است. نمونه از تحلیل آسترولوژی ارزهای دیجیتال (به هیچ وجه توصیه مالی نمی شود)

  تحلیل استرولوژی یکی از افرادی که در این زمینه فعالیت می کند را برای مارکت ارزهای دیجیتال ارائه می کنم. به هیچ وجه به عنوان سیگنال برداشت نکنید چون امکان از دست رفتن سرمایه خودتون بشه:

  تا ۶ ۷ سپتامبر پتانسیل صعودی داریم ( امکان ریزش هست ولی صعودی میشه ) ۷ تا ۱۵ روز بعدش میتونه رشد کنه ولی ریزش داره همچنین از ۱۸ اکتمبر یک رشد خیلی شارپ داریم و موج صعودی تا دسامبر ۲۰۲۱ ادامه خواهد داشت.
پردازش ...
X