اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ارزیپتو، صرافی آنلاین برای خرید و فروش آسان

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • ارزیپتو، صرافی آنلاین برای خرید و فروش آسان

  ارزیپتو یک صرافی آنلاین است که می توان قیمت لحظه ای تعداد زیادی از کوین ها رو دید و خرید، فروش، انتقال، ذخیره ارز دیجیتال و پیگیری آنها را در یک مکان انجام دهید. ارزیپتو یکی از بهترین صرافی های رمزنگاری است که بستری را برای تجارت بیش از 150 ارز رمزپایه ارائه می دهد و اگر کاربرها درخواست اضافه کردن ارز جدیدی داشته باشند، تیم ارزیپتو به پلتفرم اضافه میکنند. برای اطلاع از تازه ترین اطلاعات و تغییرات بازار ارز های دیجیتال، با ارزیپتو همراه باشید .
  توجه ویژه سرمایه گذاران به این نظام مالی جهانی باعث گردید تیم ارزیپتو با ارائه سامانه ای امن و کاربردی اعتماد هزاران کاربر این بازار را تا این لحظه جلب کند. این برنامه آنلاین دارای یک api برای ادغام برنامه تجارت فعلی شما است. برای سهولت در خرید و فروش ارز های دیجیتال و تجربه کاربری بهتر می توانید از اپلیکیشن ارزیپتو استفاده نمایید.


  سایت منبع: /https://www.arzypto.com
  ویرایش توسط arzypto : https://www.traderha.com/member/38162-arzypto در ساعت 06-06-2021, 05:17 PM
پردازش ...
X