اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چند سئوال کلی در مورد ارزهای دیجیتال

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • چند سئوال کلی در مورد ارزهای دیجیتال

  ارزهای دیجیتال جزو مسائل نسبتا جدید هستند هم در دنیا و هم در ایران ولی گسترش زیادی پیدا کرده اند . با توجه به نوظهور بودن این بحث هنوز برخی سئوالات بظاهر اولیه و ابتدائی هم در مورد انها وجود دارد که من در پستهای بعدی مطرح میکنم و از دوستانی که به این موضوع آشنا هستند تقاضا میکنم به این سئوالان پاسخ دهند . با تشکر
  ویرایش توسط esfandiyar : https://www.traderha.com/member/9885-esfandiyar در ساعت 07-22-2020, 10:04 AM

 • #2
  نخست انکه شکل رمزی که نشاندهنده ارز دیجیتال و میزان ان است چگونه است ؟ بشکل ترکیبی از حروف الفبای انگیسی و اعداد ؟
  دوستانی که به این موضوع اشنایی دارند برای مثال یک نمونه از مشابه اینگونه رمزها را اینجا بگذارند . مثلا رمزی که نشانه بیت کوین است

  نظر


  • #3
   آیا فردیکه به مسائل ارزهای دیجیتال اشناست با دیدن یک رمز مربوطه می تواند تشخیص دهد که این رمز متعلق به کدام ارز دیجیتال است ؟ و همچنین از روی خود رمز میتوان تشخیص داد که میزان ان ارز دیجیتال چقدر است ؟
   برای مثال با دیدن یک رمز میشود تشخیص داد که این رمز متعلق به اتریوم است و مقدار ان فرضا دو واحد اتریوم است ؟

   نظر


   • #4
    آیا یک رمز که نشانه مقدار خاصی از فلان ارز دیجیتال است حتما باید در نرم افزاری مثل کیف پول الکترونیک ( والت ) ذخیره شود تا رسمیت داشته باشد ؟ یعنی مثلا ایا نمیشود رمز مربوطه را صرفا روی یک کاغذ بشکل نوشته داشته باشیم یا اصلا ان رمز را فقط در ذهن خود داشته باشیم ؟

    نظر


    • #5
     برخی از رمز ارزها قابیلت اسخراج و ماینینگ را دارند و برخی ندارند . این تفاوت چگونه است و علت ان چیست و بطور کلی کدام رمزارزها قابلیت استخراج دارند و کدامها ندارند ؟

     نظر

     پردازش ...
     X