اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۵ اوت

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۵ اوت


  تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، بیت‌ کوین اس‌وی، لایت کوین، بایننس کوین، کاردانو و چین لینک را برای امروز (۴ شهریور) در ادامه می‌خوانید:

  تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین
  خریداران در قیمت بیت کوین در تلاش برای دفاع از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (ema ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۱۱,۵۸۹ دلار هستند. این نشانه مثبتی برای قیمت خواهد بود، زیرا از صعودی بودن احساسات بازار خبر می‌دهد. احتمال حرکت قیمت تا ۱۲,۱۱۳.۵۰ دلار وجود خواهد داشت.

  تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۵ اوت (۴ شهریور)
  برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید
  شیب میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (ema ۲۰ – خط آبی در تصویر) در حال افزایش است و شاخص قدرت نسبی (rsi) در ناحیه مثبت خود قرار گرفته است. این عوامل از حرکت احتمالی قیمت تا مقاومت‌های بالاسر خبر می‌دهد.

  اگر خریداران موفق به هدایت قیمت به بالای ناحیه‌ی مقاومتی ۱۲,۱۱۳.۵۰ الی ۱۲,۴۶۰ دلار شوند، احتمال ادامه‌ی روند صعودی تا ۱۳,۰۰۰ الی ۱۴,۰۰۰ دلار وجود خواهد داشت.

  در عین حال که خریداران از ادامه‌ی روند صعودی دست نخواهند کشید، در این مسیر به مقاومت محکم ۱۲,۱۱۳.۵۰ دلار برخورد خواهند کرد. اگر قیمت از این ناحیه به‌سمت پایین چرخش کند، ادامه‌ی ریزش قیمت تا ۱۱,۰۰۰ دلار و در زیر آن تا ۱۰,۴۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

  مقاومت‌ها: ۱۲,۱۱۳.۵۰ – ۱۲,۴۶۰ – ۱۳,۰۰۰ – ۱۴,۰۰۰
  حمایت‌ها: ۱۱,۵۸۹ – ۱۱,۰۰۰ – ۱۰,۴۰۰
  تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم
  قیمت اتریوم برای سه روز متوالی در زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (ema ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۳۹۴ دلار معامله شده است. با این حال فروشندگان موفق به افزایش فشار فروش و پایین‌کشیدن قیمت تا حمایت ۳۶۶ دلار نشدند. این امر از جریان انباشت توسط خریداران در سطوح پایین خبر می‌دهد.

  تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۵ اوت (۴ شهریور)
  برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید
  در وضعیت فعلی خریداران در تلاش برای هدایت قیمت به بالای مقاومت ۴۱۵.۶۳۴ دلار هستند. در این صورت دیده شدن دوباره‌ی سطح ۴۴۶.۴۷۹ دلار ممکن خواهد بود. شکست قیمت به بالای این سطح، به‌معنای احتمال ادامه‌ی روند صعودی با اهداف ۴۸۰ و ۵۱۶.۱۱ دلار خواهد بود.

  به هر حال، با چرخش قیمت از ۴۱۵.۶۳۴ یا ۴۴۶.۴۷۹ دلار، برای چند روز نوسانات محدودی را تجربه خواهد کرد. افقی شدن میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (ema ۲۰ – خط آبی در تصویر) و قرارگرفتن شاخص قدرت نسبی (rsi) کمی در بالای سطح میانی، ورود قیمت به فاز تحکیم را برای چند روز نشان خواهد داد. با شکست قیمت به زیر حمایت ۳۶۶ دلار، روند به‌نفع فروشندگان خواهد چرخید.

  مقاومت‌: ۴۱۵.۶۳۴ – ۴۴۶.۴۷۹ – ۴۸۰ – ۵۱۶.۱۱
  حمایت‌: ۳۹۴ – ۳۶۶
  تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل
  قیمت ریپل در وضعیت فعلی در محدوده ۰.۲۶۸۴۷۸ الی ۰.۳۲۶۱۱۳ دلار در حال نوسان است. افقی شدن میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (ema ۲۰ – خط آبی در تصویر) و قرارگرفتن شاخص قدرت نسبی (rsi) در بالای سطح میانی خود، نشان از تعادل بین عرضه و تقاضا دارد.

  تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۵ اوت (۴ شهریور)
  برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید
  با حرکت قیمت به بالای ۰.۳۲۶۱۱۳ دلار، روند به‌نفع خریداران خواهد شد و احتمال رشد آن تا ۰.۳۴۶۷۲۷ الی ۰.۴۰ دلار وجود دارد. به هر حال، با چرخش قیمت از ۰.۳۲۶۱۱۳ دلار، نوسانات محدود قیمت برای چند روز دیگر تمدید خواهد شد. با شکست قیمت به زیر حمایت ۰.۲۶۸۴۷۸ دلار، روند قیمت به‌نفع فروشندگان خواهد شد و در زیر آن ادامه‌ ریزش تا ۰.۲۴ دلار امکان‌پذیر خواهد بود.

  مقاومت‌ها: ۰.۳۲۶۱۱۳ – ۰.۳۴۶۷۲۷ – ۰.۴۰
  حمایت‌ها: ۰.۲۶۸۴۷۸ – ۰.۲۴
  تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین کش
  حفظ شدن قیمت بیت کوین کش در بالای حمایت ۲۸۰ دلاری توسط خریداران، نشان از جریان خرید در ریزش‌ها دارد. آن‌ها در وضعیت فعلی برای هدایت قیمت تا مقاومت ۳۲۶.۳۰ دلار تلاش خواهند کرد. احتمال دفاع پرقدرت فروشندگان از این سطح وجود خواهد داشت.

  تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۵ اوت (۴ شهریور)
  برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید
  با چرخش قیمت از ۳۲۶.۳۰ دلار، نوسانات محدود قیمت برای چند روز دیگر تمدید خواهد شد. به هر حال با هدایت قیمت به بالای مقاومت ۳۲۶.۳۰ دلار، جهش آن تا ۳۵۳ دلار ممکن خواهد بود. شکست قیمت در بالای این مقاومت نیز باعث رشد آن تا ۴۰۰ دلار خواهد شد. این دیدگاه با شکست و تثبیت قیمت به زیر حمایت ۲۸۰ دلار، منتفی خواهد شد. حمایت‌های بعدی در مسیر نزول ۲۶۰ و ۲۴۵ دلار خواهند بود.

  مقاومت‌ها: ۳۲۶.۳۰ – ۳۵۳ – ۴۰۰
  حمایت‌ها: ۲۸۰ – ۲۶۰ – ۲۴۵
  تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت چین لینک
  قیمت چین لینک در ۲۱ اوت به زیر سطح اصلاحی ۵۰ درصد فیبوناچی در ۱۳.۴۹۰۶ دلار رفته است. قیمت در روز بعد جهش پرقدرتی داشته که نشان از جریان خرید در سطوح پایین دارد.

  تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۵ اوت (۴ شهریور)
  برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید
  در وضعیت فعلی چین لینک در بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (ema ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۱۴.۴۳ دلار در حال معامله‌شدن است. شیب این میانگین به‌تدریج در حال افزایش است و شاخص قدرت نسبی (rsi) در ناحیه‌ مثبت خود قرار گرفته است. این نشان از برتری نسبی خریداران دارد.

  اگر خریداران موفق به هدایت قیمت به بالای ۱۶ دلار شوند، احتمال افزایش قدرت در آن و رشد قیمتی تا ۱۷.۶۷۳۸ دلار وجود خواهد داشت. شکست این سطح احتمال دیده‌شدن سطح ۲۰.۱۱۱۱ دلار را افزایش خواهد داد.

  در طرف مقابل، اگر قیمت از ۱۶ دلار به‌سمت پایین چرخش کند، فروشندگان برای پایین‌آوردن قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (ema ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۱۴.۴۳ دلار تلاش خواهند کرد. در این صورت ریزش قیمت ۱۲.۸۹ دلار ادامه خواهد داشت.

  مقاومت‌ها: ۱۶ – ۱۷.۶۷۳۸ – ۲۰.۱۱۱۱
  حمایت‌ها: ۱۴.۴۳ – ۱۲.۸۹
  تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت‌ کوین
  قیمت لایت کوین در ۲۲ اوت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (ema ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۵۹.۵۴ دلار رفته است، اما فروشندگان موفق به تثبیت قیمت در این سطوح نبوده‌اند. این امر نشان از جریان انباشت توسط خریداران دارد.

  تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۵ اوت (۴ شهریور)
  برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید
  قیمت در وضعیت فعلی از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (ema ۲۰ – خط آبی در تصویر) به‌سمت بالا جهش کرده و خریداران در تلاش برای هدایت قیمت به بالای ناحیه‌ی مقاومتی ۶۵.۱۵۷۳ الی ۶۸.۹۰۰۸ دلار هستند. در صورت موفقیت، ادامه‌ی روند صعودی با هدف ۸۰ دلار ممکن خواهد بود.

  شیب هر دو میانگین متحرک در حال افزایش است و شاخص قدرت نسبی (rsi) در ناحیه‌ی مثبت خود قرار گرفته است. این عوامل نشان از برتری نسبی خریداران دارند.

  دیدگاه صعودی با چرخش قیمت از مقاومت بالاسر و ریزش به زیر حمایت ۵۷.۷۷۳۶ دلار منتفی خواهد شد.

  مقاومت‌ها: ۶۵.۱۵۷۳ – ۶۸.۹۰۰۸ – ۸۰
  حمایت‌ها: ۵۷.۷۷۳۶
  تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین اس‌وی
  قیمت بیت کوین اس‌وی در ۲۱ اوت، به زیر حمایت ۲۰۰ دلاری خود رفته و الگوی مثلث نزولی را فعال کرده است. هدف این الگوی نزولی ۱۴۲ دلار خواهد بود.

  تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۵ اوت (۴ شهریور)
  برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید
  شیب میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (ema ۲۰ – خط آبی در تصویر) در حال کاهش است و شاخص قدرت نسبی (rsi) نیز در ناحیه‌ی منفی خود قرار گرفته است. این عوامل برتری نسبی فروشندگان را نشان می‌دهد. اگر فروشندگان از مقاومت ۲۰۰ دلار دفاع کنند، ریزش قیمت تا ۱۶۰ دلار نیز ممکن خواهد بود.

  به هر حال، اگر خریداران موفق به هدایت قیمت به بالای ۲۰۰ دلار و میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (ema ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲۰۹ دلار شوند، حرکت قیمت تا ضلع بالای الگوی مثلث امکان‌پذیر خواهد بود. شکست قیمت به بالای این خط مقاومتی نیز به منزله‌ی برتری خریداران خواهد بود

  مقاومت‌ها: ۲۰۰ – ۲۰۹
  حمایت‌ها: ۱۶۰
  تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بایننس کوین
  قیمت بایننس کوین به‌مدت سه روز به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (ema ۲۰ – خط آبی در تصویر) رفته است، اما فروشندگان موفق به تثبیت قیمت در زیر حمایت ۲۱.۷۶۲۸ دلار نبوده‌اند. این امر نشان از دفاع پرقدرت خریداران از این حمایت دارد.

  تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۵ اوت (۴ شهریور)
  برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید
  در وضعیت فعلی خریداران در تلاش برای بازیابی قیمت هستند. اگر آن‌ها موفق به بالابردن قیمت از ۲۲.۹۳ دلار شوند، رشد قیمت تا ۲۴.۴۵۸۸ دلار ممکن خواهد بود. در بالای این سطح احتمال گسترده‌شدن صعود قیمت تا ۲۷.۱۹۰۵ دلار نیز وجود خواهد داشت.

  در طرف مقابل، با چرخش قیمت از ۲۲.۹۳ دلار به‌سمت پایین، فروشندگان بار دیگر برای پایین‌کشیدن قیمت به زیر ۲۱.۷۶۲۸ دلار تلاش خواهند کرد. در این صورت ریزش قیمت تا میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (ma ۵۰- خط قرمز در تصویر) در ۲۰.۲۶ دلار ممکن خواهد بود.

  مقاومت‌ها: ۲۲.۹۳ – ۲۴.۴۵۸۸ – ۲۷.۱۹۰۵
  حمایت‌ها: ۲۱.۷۶۲۸ – ۲۰.۲۶
  تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت کاردانو
  قیمت کاردانو در ۲۱ اوت با قاطعیت به زیر حمایت ۰.۱۳ دلاری خود رفته است. این هشداری از معکوس‌شدن احتمالی روند خواهد بود. شیب میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (ema ۲۰ – خط آبی در تصویر) در حال کاهش است و شاخص قدرت نسبی (rsi) در ناحیه منفی قرار گرفته است. این عوامل برتری نسبی فروشندگان را نشان می‌دهد.

  چرا کامپیوترم روشن است و بلافاصله خاموش می شود؟
  ۵۰ تا از کاربردی ترین و مهم ترین کلید های میانبر فتوشاپ که همه باید بدانند!
  چگونه پسورد ایمیل یاهو خود را تغییر دهیم؟ (در کامپیوتر، اندروید و آیفون)
  دانلود رایگان ۸ فیلم کاربردی آموزش طراحی عکس آتلیه در فتوشاپ

  تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۵ اوت (۴ شهریور)
  برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید
  اولین حمایت در مسیر نزول قیمت، ۰.۱۱ دلار خواهد بود. در زیر این سطح نیز ۰.۱۰ دلار، حمایت بعدی قیمت خواهد بود. به هر حال، خریداران به‌سادگی از ادامه‌ روند صعودی دست نخواهند کشید و برای هدایت قیمت به سطح ۰.۱۳ دلار و میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (ema ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۰.۱۳۲ دلار تلاش خواهند کرد.

  این حرکت وجود تقاضای سنگین در سطوح پایین‌تر را هشدار خواهد داد، اما اگر قیمت از مقاومت بالاسری به‌سمت پایین چرخش کند، احتمال ادامه‌ی روند نزولی وجود خواهد داشت.

  مقاومت‌ها: ۰.۱۳ – ۰.۱۳۲
  حمایت‌ها: ۰.۱۱ – ۰.۱۰
  ویرایش توسط paniz0000 : https://www.traderha.com/member/36061-paniz0000 در ساعت 09-07-2020, 11:42 AM
پردازش ...
X