اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ویژگی های استفاده از ارز دیجیتال چیست

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • ویژگی های استفاده از ارز دیجیتال چیست

  معمولاً در استفاده از ارزهای دیجیتال هزینه‌ای برای انجام تراکنش از شما دریافت نمی‌شود چرا که ماینر‌ها یا استخراج‌کنندگان توسط شبکه پاداش خود را دریافت می‌کنند. اگر‌چه در استفاده از ارز دیجیتالی مانند بیت‌کوین هزینه‌ای برای انجام تراکنش دریافت نمی‌شود ولی بسیاری معتقدند که در نهایت کاربرانی که از بیت‌کوین استفاده می‌کنند در‌نهایت می‌بایست از اشخاص و سرویس‌های سومی مانند صرافی‌ها برای ساخت و نگهداری ارزها استفاده کنند که شامل هزینه برای آن‌ها می‌شود.

 • #2
  خواص Cryptocurrency

  1. عرضه کنترل شده

  عرضه ارز دیجیتال، محدود به توکن‌های مشخصی است. طبق پیش‌بینی کارشناسان مالی، عرضه بیت‌کوین به مرور کاهش خواهد یافت تا در نهایت، حدودا در سال 2140 به پایین‌ترین حد خود برسد. تمامی رمزنگاری‌ها با تایید برنامه‌ کدنویسی شده که ارزها را کنترل می‌کند، تایید می‌شوند. می‌توان این‌طور گفت که هر معامله ارز دیجیتال که در آینده صورت خواهد گرفت، در زمان حال امکان‌پذیر است.

  2. بدون بدهی اما قابل حمل

  پول به شکل‌های متفاوتی در حساب بانکی شما ذخیره می‌شود. زمانی که پولی را در حساب بانکی خود ذخیره دارید، شما پول را به صورت فیزیکی مشاهده نمی‌کنید؛ بلکه تنها اعداد برای شما قابل رویت هستند. در خصوص ارز دیجیتال، قضیه کمی متفاوت است. پول دیجیتال رمزنگاری شده، تنها یک سری اعداد نیستند بلکه آن‌ها معرف خود با سکه‌های الکترونیکی یا همان بیت‌کوین‌ها هستند.

  نظر

  پردازش ...
  X