اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل الیوت سهام های خارجی Stock Market

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل الیوت سهام های خارجی Stock Market

  در این بخش بررسی و تحلیل سهام های مختلف اریه می شود.

 • #2
  Facebook

  تایم یک ساعته

  با توجه به روند نزولی این سهم،ریسک معامله خرید بسیار بالاست.
  با توجه به شمارش انجام شده و واگرایی بین قیمت و RSI انتظار رشد موقتی در این نماد داریم.
  به طور کلی استراتژی مناسب در این نماد صبر کردن برای اصلاح قیمتی و پوزیشن گیری برای معامله فروش در پایان اصلاحی و شکار موج 5 می باشد.

  نظر


  • #3

   با توجه به تشکیل الگوی هارمونیک الت بت وتشکیل یک سیکل 5 موجی ووجود واگرایی مثبت درسهم انتظار صعود برای این سهم رو دارم

   نظر


   • #4
    سلام
    دوستان محبت کنند در قسمت سهام بیشتر فعالیت کنند همیشه این تاپیک ها خاک میخورند
    ممنونم

    نظر

    پردازش ...
    X