اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اوراق قرضه ایالات متحده آمریکا

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • اوراق قرضه ایالات متحده آمریکا

  ذر این تاپیک نمودار های اوراق قرضه آمریکا با سررسید ده ساله از نظر تکنیکی بررسی می شوند.

 • #2
  تاریخ آپدیت: 31 اکتبر 2013

  همانند تحلیل اوراق قرضه بیست ساله بریتانیا ، اوراق قرضه آمریکا در یک موج اصلاحی کامپلکس واقع شده است که با توجه به ساختار اکنون مسیر فرضی ما برای روزهای آتی به شرح زیر میباشد

  نظر


  • #3
   تاریخ آپدیت: 31 اکتبر 2013

   در زیر چارت اوراق 30 ساله ایالات متحده را در دو تایم فریم هفتگی و روزانه مشاهده میکنید.

   تایم هفتگی: ساختار موجود در این تایم فریم حاکی از یک حرکت ایمپالس نزولی است که به احتمال بالا موج سه خود را تکمیل کرده است و وارد فاز اصلاح شده است

   تایم روزانه: در این تایم فریم شاهد یک حرکت نزولی ایمپالس هستیم که احتمالاً در موج سه از پنج موج هستیم که انتظار داریم برای ریزش بیشتر وارد فاز اصلاحی شود.

   موفق باشید
   ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 10-31-2013, 12:06 PM

   نظر


   • #4
    کدام کشورها بیشترین ذخیره اوراق قرضه آمریکا را در اختیار دارند؟
    در حالی‌که بیشتر رسانه‌ها بر روی دارندگان خارجی اوراق قرضه آمریکا تمرکز کرده‌اند، این دارایی‌ها تنها ۳۰ درصد از این اوراق را تشکیل می‌دهند. اما مابقی این اوراق در دست چه کسی است؟

    به گزارش خبرنگار مهر به نقل از راشاتودی، مجموع اوراق قرضه آمریکا درحال حاضر به بیش از ۲۱ تریلیون دلار می‌رسد. در حالی‌که بیشتر رسانه‌ها بر روی دارندگان خارجی اوراق قرضه آمریکا تمرکز کرده‌اند، این دارایی‌ها تنها ۳۰ درصد از این اوراق را تشکیل می‌دهند. راشاتودی بررسی کرده که مابقی این اوراق در دست چه کسی است.

    روسیه اخیرا با کاهش دارایی‌های اوراق قرضه آمریکایی خود، از جمع ۱۰ دارنده برتر این اوراق خارج شد. میزان ذخایر روسیه از اوراق قرضه آمریکا، از ۹۶.۱ میلیارد دلار در ماه مارس به ۱۴.۹ میلیون دلار در ماه می، تقلیل یافت. طبق آماری که اخیرا توسط خزانه‌داری آمریکا منتشر شده است، این کشور از لیست ۳۳ دارنده خارجی اوراق بهادار آمریکا، محو شده است.

    روسیه با کاهش ذخایر اوراق آمریکای خود، به خرید طلا روی آورده است تا به ذخایر ثروت خود تنوع دهد.

    اما علی‌رغم بالا گرفتن تنش‌های تجاری با آمریکا، چین همچنان دارنده شماره یک اوراق قرضه آمریکاست. آخرین داده‌ها نشان می‌دهد که در ماه می دارایی اوراق قرضه آمریکایی چین ۱.۲ میلیارد دلار افزایش یافته و به ۱.۱۸۳ تریلیون دلار رسیده است و از آگوست گذشته تا کنون در همین سطح باقی مانده است.

    علی‌رغم اقدام‌هایی برای کاهش سیستماتیک اوراق قرضه آمریکایی، ژاپن همچنان مقام دوم را در دارندگان خارجی اوراق قرضه آمریکا به خود اختصاص می‌دهد. در ماه آوریل توکیو دارایی‌های خود در این زمینه را به ۱.۰۳۱ تریلیون دلار کاهش داد، که کمترین میزان آن از اکتبر ۲۰۱۱ تا کنون است، اما در ماه می میزان این دارایی خود را ۱۷.۶ میلیارد دلار افزایش داد و به ۱.۰۴۶ تریلیون دلار رساند. به جز چین و ژاپن، لیست بزرگترین دارندگان اوراق قرضه آمریکایی شامل کشورهای دیگر و چند جزیره می‌باشد.

    این لیست شامل ایرلند با ۳۰۱ میلیارد دلار، برزیل ۲۹۹ میلیارد دلار، انگلستان ۲۶۵ میلیارد دلار، سوئیس ۲۴۳ میلیارد دلار، لوکزامبورگ ۲۰۹ میلیارد دلار و هنگ‌کنگ با ۱۹۲ میلیارد دلار، است. ماه گذشته جزایر کِیمَن سهم خود از اوراق قرضه آمریکا را از ۲۵۰ میلیارد دلار به ۱۸۶ میلیارد دلار کاهش داد. سهم تایوان از این دارایی به ۱۶۵ میلیارد دلار رسید، درحالی‌که عربستان سعودی و بلژیک به ترتیب، میلیارد دلار و میلیارد دلار را به خود اختصاص دادند.

    خارجی‌ها در کل ۶.۱۷ تریلیون دلار از اوراق قرضه آمریکایی را در اختیار دارند که این حدود ۲۹ درصد کل اوراق قرضه آمریکا را تشکیل می‌دهد. بیش از ۲۷ درصد یا ۵.۷۲ تریلیون دلار از این اوراق در نهادهای دولتی آمریکا، مانند صندوق‌های مستمری بگیری، نگهداری می‌شود. حدود ۱۱ درصد یا ۲.۳۹ تریلیون دلار طی فرایند تسهیلات کمّی، توسط فدرال‌رزرو خریداری شده است. اما بزرگترین بخش این اوراق که ۳۲.۲ درصد یا ۶.۸۶ تریلیون دلار است، در اختیار موسسات و سرمایه‌گذاران آمریکایی است.

    اوراق بهادار آمریکا سررسیدی ۱۰ ساله دارند و نرخ سود ثابتی پرداخت‌ می‌کنند. به دارندگان این اوراق قرضه سالانه ۲ بار سود پرداخت می‌شود. هجوم به فروش اوراق قرضه آمریکا که در سپتامبر گذشته آغاز شد، با رسیدن سود اوراق قرضه ۱۰ ساله به ۳.۱۱ درصد در ماه می به اوج خود رسید. از آن به بعد قیمت اوراق با تقاضای سنگین براین ان، بالا رفت و سود آن افت کرد.


    6 صحبتی که هر فردی باید با همسر خود داشته باشد
    کنجد در بارداری: فواید، هشدارها و چند نکته مهم
    روش تقسیم عادلانه کارهای خانه در زندگی مشترک (5 ترفند موثر)
    آموزش بهترین حالت خوابیدن در بارداری (به تفکیک هر ۳ ماه)
    آموزش 5 روش برای بستن بند کفش (جالب و متفاوت)
    ویرایش توسط ati88 : https://www.traderha.com/member/33836-ati88 در ساعت 09-21-2020, 12:00 PM

    نظر

    پردازش ...
    X