اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل تمرینی روی Bitcoin

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل تمرینی روی Bitcoin

  با سلام و تشکر بابت فروم خیلی خوب

  حقیقتش من کاملا تازه کارم و تازه شروع کردم آموزش تحلیل با فیلم های سایت فرا چارت و در کنارش دایره المعارف چارت پترن و one up to wall street را میخونم .

  در ابتدا اگر کسی از دوستان میتونه راهنمایی بهتری بکنه برای یک شروع صحیح تر ممنون میشم. ضمنا من تمایلی به فعالیت توی بورس ندارم و میخوام روی کریپتو سرمایه گذاری کنم، پس ممنون میشم در این مورد هم راهنماییم کنید.

  برم سر اصل مطلب، انقدر توی فیلم آثای دکتر امیدی گفت دید بلند مدت که من چارت را خیلی بردم عقب و یکدفعه یه چیز جالب به چشمم خورد. دو تا مثلث تقریبا متشابه که روند های توش هم تقریبا کپی همدیگش.

  نمیدونم اصلا میتونم خطوط را اینجوری رسم کنم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شایدم توهم یه تازه کاره.

  ممنون میشم نظر بدین
  فایل های پیوست شده
پردازش ...
X