اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آویزان کردن 60 کیلوگرم جواهرات طلا توسط عروس چینی

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • آویزان کردن 60 کیلوگرم جواهرات طلا توسط عروس چینی

  یک عروس چینی در روز عروسی خود بیش از 60 کیلوگرم جواهرات طلا به خود آویزان کرد. داماد و خانواده اش جواهرات را به او هدیه کرده بودند.

  عروسی از چین پس از آویزان کردن 60 کیلوگرم جواهرات طلا در روز عروسی خود سروصدای زیادی ایجاد کرد. این عروس از استان هوبی، که برای عروسی خود در 30 سپتامبر از چنین جواهرات سنگینی استفاده می کرد، چشم های مهمانان عروسی و شهروندان را به خود خیره کرده بود.

  استفاده از جواهرات طلا در عروسی در فرهنگ های مختلف خوش یمن در نظر گرفته می شود؛ با این حال، به نظر می رسید که این عروس به خاطر سنگینی جواهراتی که به خود آویزان کرده بود، با مشکل روبرو شده بود.

  عروس لباس عروسی سفید پوشیده بود و یک دسته گل رُز در دست داشت. با این حال، او به سختی حرکت می کرد و مجبور بود برای راه رفتن از داماد کمک بخواهد.

  این جواهرات طلا به عنوان مهریه از سوی داماد به عروس هدیه شده بود. به او 60 گردنبند طلا هدیه دادند که وزن هر کدام یک کیلوگرم بود.

  در کنار گردنبندها، عروس دو دستبند طلای بزرگ نیز روی هر دو دست خود بسته بود. آنها هدایای خانواده داماد بودند.

  داماد از خانواده ثروتمند شناخته شده ای است.

  در حالی که بسیاری از مردم استفاده از گردنبندهای بزرگ را نشانه خودنمایی می دانند، مهمانان برای این عروس دلسوزی می کردند. بر اساس گزارش ها، وقتی یکی از مهمانان به او پیشنهاد کمک کرد، او لبخند ملایمی زد و گفت که حال او خوب است و به مراسم عروسی ادامه می دهد.

  مردم محلی عقیده دارند که طلا نمادی از خوش شانسی و جایگاه بالا در نظر گرفته می شود و به خلاص شدن از شر ارواح خبیث و بدشانسی کمک می کند.

  عکس هایی از این عروس که تعداد زیادی گردنبند و دستبند طلا بر تن دارد، در شبکه های اجتماعی پخش شده است.

  منبع
  https://pcmfa.net/%d8%a2%d9%88%db%8c%d8%b2%d8%a7%d9%86-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-60-%da%a9%db%8c%d9%84%d9%88%da%af%d8%b1%d9%85-%d8%ac%d9%88%d8%a7%d9%87%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d8%b7%d9%84%d8%a7-%d8%aa%d9%88%d8%b3%d8%b7/
پردازش ...
X