اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

افزایش 81 درصدی درآمد ضرابخانه سلطنتی کانادا در سه ماهه اول

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • افزایش 81 درصدی درآمد ضرابخانه سلطنتی کانادا در سه ماهه اول

  بدون در نظر گرفتن این که آیا ترس از تورم یا تمایل سرمایه گذاران برای تنوع بخشیدن به دارایی خود است که باعث طلا را به فلز جذابی تبدیل کرده است، ضرابخانه سلطنتی کانادا عملکرد خوبی را در سه ماهه اول سال جاری گزارش کرده است.

  به لطف تقاضای زیاد برای محصولات و خدمات مربوط به شمش طلا و نقره، درآمد ضرابخانه با سود تلفیقی قبل از مالیات بر درآمد و سایر اقلام تا 81% افزایش یافت و به 26 میلیون دلار رسید، در حالی که این رقم در سه ماهه مشابه در سال 2020، 5/6 میلیون دلار بود.

  افزایش درآمد هم در تجارت فلزات گرانبها و هم گردش پول ضرابخانه مشاهده شد. مورد اول شامل شمش، تصفیه، خدمات مربوط به ذخیره سازی، جمع آوری سکه و برنامه های ذخایر طلای کانادا (tsx: Mnt) و ذخایر نقره کانادا (tsx: Mns) است. عملکرد سه ماهه اول عمدتا به دلیل فروش بالاتر شمش بود.

  فرانک کاترینا، از ضرابخانه سلطنتی کانادا، گفت: "عملکرد عالی ضرابخانه در سه ماهه گذشته گواهی بر فداکاری، مقاومت و انعطاف پذیری کارکنان آن است. تقاضای بالای پایدار برای محصولات و خدمات مربوط به شمش ما که سال گذشته شاهد آن بودیم، تا سال 2021 ادامه یافت."

  "در دوران همه گیری بیماری کووید-19، ضرابخانه همچنان سلامت و ایمنی کارکنان خود را در اولویت قرار داده است و در عین حال، اطمینان حاصل می کند که خدمات اساسی که به معدن و بخش های مالی ارائه می دهد، وقفه ای نداشته باشد."

  درآمد حاصل از تجارت فلزات گرانبها در سه ماهه اول به 852 میلیون دلار رسید، در حالی که این رقم در سه ماهه اول سال 2020، تا 465.2 میلیون دلار افزایش یافته است. حجم شمش طلا بیش از 65٪ نسبت به سه ماهه مشابه سال قبل افزایش یافت و 328.5 هزار اونس بود، در حالی که حجم شمش نقره 52٪ افزایش یافت و 9.9 میلیون اونس بود.

پردازش ...
X