اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کاهش خرید طلا از سوی بانک های مرکزی در سه ماهه اول سال 2021

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • کاهش خرید طلا از سوی بانک های مرکزی در سه ماهه اول سال 2021

  بر اساس گزارش مربوط به روند تقاضا برای طلا در سه ماهه اول سال 2021 که توسط شورای جهانی طلا (wgc) منتشر شده است، خرید طلا توسط بانک های مرکزی جهان کاهش قابل توجهی را در سه ماهه ابتدایی سال 2021 داشته است.

  در سه ماهه اول سال جاری، بانک های مرکزی در سراسر جهان 95 تن طلای خالص خریداری کرده اند که به میزان 23 درصد کمتر از سه ماهه مشابه در سال گذشته بوده است. خرید خالص در سه ماهه اول سال گذشته بالغ بر 124.1 تن بوده است. خریدهای مربوط به سه ماهه اول سال 2021، 20% بالاتر از سه ماهه مشابه در سال گذشته بوده است. شورای جهانی طلا ابراز امیدواری کرد که بانک های مرکزی همچنان خریدار طلا در سال 2021 باشند.

  بزرگترین خریدار طلا در این سه ماهه مجارستان بود. بانک مرکزی این کشور 63 تن طلا خریداری کرده و به این ترتیب، کل ذخایر طلای خود را از 31.5 تن به 94.5 تن افزایش داده است. طلا اکنون تقریباً 14٪ از کل ذخایر این کشور را تشکیل می دهد. این اولین خرید طلا در این کشور از اکتبر 2018 بوده است.

  هند 18.7 تن دیگر در سه ماهه اول امسال وارد کرد، در حالی که قزاقستان و ازبکستان، در مدت مشابه، به ترتیب 8 و 23.3 تن طلا خریداری کرده اند.

  بزرگترین فروشنده طلا در این مدت ترکیه بوده است که ذخایر طلای آن با 31.5 تن کاهش به 512.6 تن رسیده است. دیگر فروشندگان عمده فیلیپین (24.9 تن)، امارات متحده عربی (6.7 تن) و روسیه (3.1 تن) بودند.
پردازش ...
X