اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مشاور بانک مرکزی: اقتصاد چین می تواند امسال 8-9 درصد رشد کند

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: مشاور بانک مرکزی: اقتصاد چین می تواند امسال 8-9 درصد رشد کند

  لیو شیجین، مشاور سیاست بانک خلق چین، جمعه گفت که با بهبود وضعیت اقتصادی چین از زمان شیوع بیماری کووید-19، تولید ناخالص داخلی (gdp) این کشور در سال 2021 می تواند 8-9% افزایش یابد.

  لیو گفت، این سرعت بهبود به معنای بازگشت چین به یک دوره با "رشد بالا" نخواهد بود، چون این رشد از میزان پایینی در سال 2020 روی داده است که اقتصاد چین 2.3٪ رشد می کرد.

  این هفته، تحلیلگران اچ اس بی اس پیش بینی کردند که اقتصاد چین امسال 8.5٪ رشد کند و اقتصاد جهانی پس از شیوع بیماری کرونا بهبود یابد.

  لیو در کنفرانسی آنلاین گفت: اگر متوسط رشد تولید ناخالص داخلی سال های 2020 و 2021 حدود 5٪ باشد، پیامدی نه چندان بد خواهد بود.

  چین قرار است گزارش کار دولت را در تاریخ 5 مارس منتشر کند که به طور معمول شامل هدف رشد تولید ناخالص داخلی برای سال جاری است.
  گزارش سال گذشته به دلیل عدم اطمینان ناشی از ویروس کرونا، به آن اشاره نکرده بود. رویترز قبلاً گزارش داده بود که گزارش 2021 نیز هدفی تعیین نخواهد کرد.

  منبع: رویترز
  ویرایش توسط PCMNewsDesk : https://www.traderha.com/member/3816-pcmnewsdesk در ساعت 02-28-2021, 04:42 PM
پردازش ...
X