اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل چشم انداز هفتگی بازار ارز 29 ژوئن - 3 جولای 2020

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل چشم انداز هفتگی بازار ارز 29 ژوئن - 3 جولای 2020

  #2020.29June-3July
  https://t.me/PCMchannel

  چشم انداز هفتگی بازار ارز‏ 29 ژوئن – 3 جولای‏، تداوم آشفتگی های اقتصادی همراه با نشانه هایی از بهتر شدن اوضاع
  اقتصادهای عمده جهان همچنان در کشمکش با اثرات ویرانگر کووید-19 هستند درحالیکه نشانه هایی از بهبود در بخش خدمات و تولید و اعداد اشتغال به چشم می خورد. PMIهای خدماتی و تولید در انگلیس و حوزه یورو در ماه ژوئن روند صعودی داشتند. بانک مرکزی اروپا گزارشات آخرین نشست سیاستگزاری بانکی خود را منتشر کرد. بانک در آن نشست برنامه خرید فوری ناشی از پاندمی خود (PEPP ) را حدود 600میلیارد یورو تا 1.35 میلیارد یورو افزایش داد. تولید در آمریکا بهبود عالی داشت همچنانکه PMI تولید از 39.8 تا 49.6 بالا رفت. رقم برآورد شده روی 50.0 ایستاد که مرز افزایش و کاهش است. GDP نهایی سه ماهه نخست نشان از افت 5.0% داشت که از زمان برآورد اولیه تغییری نداشت. مطالبات بیکاری افت از 2.43 میلیون تا 2.12 میلیون داشت که انتظار این افت را داشتیم.

  CPI مقدماتی آلمان: دوشنبه، تمام روز
  سطوح تورم در منطقه یورو همچنان پایین است. تورم آلمان افت حدودا 0.1% در ماه می داشت. هرچند تحلیلگران انتظار ریباند در ماه ژوئن را با برآورد 0.3% دارند.

  PMI تولید چین: سه شنبه 1:00
  ازآنجاکه چین بزرگترین همتای تجاری استرالیا است، سرمایه گذاران با دقت اندیکاتورهای چین را دنبال میکنند.PMI تولید درست بالای سطح 50.0 طی دوماه گذشته بوده است که جداکننده مرز افزایش و کاهش می باشد. برآورد ما برای ماه ژوئن رقم 50.4 است.

  GDP نهایی انگلیس: سه شنبه 6:00
  انتظار می رود که دومین برآورد تولید ناخالص ملی GDP سه ماهه نخست، خوانش اولیه را با پیش بینی 2.0- % تأیید کند. این عدد به دنبال رقم فلت 0.0% در سه ماهه چهارم 2019 است.

  تورم حوزه یورو: سه شنبه 9:00
  تورم مصرف کننده در ابتدای سال دررقم 1.4% بود ولی درست تا 0.1% در ماه می کاهش پیدا کرد. برآورد ماه ژوئن عدد 0.1-% است. رقم core با خوانش‌های پشت سرهم 0.9%، بسیار قوی‌تر بوده است. پیش بینی ما تغییرات اندک برای ماه ژوئن است: 0.8%.

  سخنرانی ژروم پاول‏، مقام ارشد فدرال رزرو: سه شنبه 12:30
  سخنرانی ایشان پیش از نشست کمیته خدمات مالی برگزار می شود با همراهی وزیر دارایی، استیو منوچین. این سخنرانی اثرچشمگیری روی حرکت دلار میگذارد.
  GDP کانادا: سه شنبه 12:30
  کانادا این داده را هرماه برخلاف سایر اقتصادهای عمده که هر سه ماه آن را منتشر می‌کنند، منتشر میکند. اقتصاد این کشور در ماه مارچ اثرات کووید-19 را با افت شدید 7.2% نشان داد. اگرچه این عدد بهتر از برآورد 9.0% بود. تحلیلگران آماده افت حتی شدیدتر در ماه آپریل هستند: 10.5-%.

  PMI شیکاگوی آمریکا: سه شنبه 13:45
  این معیار مهم از فعالیت اقتصادی طی سه ماه پیاپی با افت تا 32.3 در ماه می، روند کندی داشته است. انتظار می رود که شاخص در ماه ژوئن ریباند داشته باشد: 42.0.

  PMI تولید ISM آمریکا: چهارشنبه 14:00
  این شاخص همچنان روند زیان دارد و از ماه فوریه با خوانش های زیر سطح 50، در محدوده نقصان بوده است. PMI از 41.5 در ماه می تا 43.1 رشد داشت و انتظار صعود تا 49.0 در اعلامیه ماه ژوئن را داریم.

  گزارشات نشست FOMC: چهارشنبه 18:00
  فدرال رزرو گزارشات نشست ماه ژوئن را منتشر میکند. پیام این نشست این بود که تمرکز فدرال روی حفظ عملکرد بازارها و تسهیل موقعیت های مالی است و احتمالا در این گزارشات بر این موارد تأکید میکند.

  دستمزدهای غیرکشاورزی آمریکا: جمعه 12:30
  تحلیلگران پس از صعود 2.5میلیون مشاغل در ماه می، اکنون انتظار یک صعود 3.0 میلیونی را در ماه ژوئن دارند. هرچند رشد دستمزد افت حدودا 1.0% در ماه می داشت و انتظار یک افت 0.5% دیگر را داریم. نرخ بیکاری افتی تا 13.5% در ماه می داشت و انتظار سقوط تا 12.5% را در ماه ژوئن داریم.

  http://pcmfa.net/
  http://cabin.pcmfa.net/fa/register
پردازش ...
X